Byly vedlejší účinky a úmrtí otázkou příslušné výrobní šarže?

Byly vedlejší účinky a úmrtí otázkou příslušné výrobní šarže?

Prakticky už od začátku aplikace genových injekcí se na tento fakt poukazovalo. Genové injekce byly jako ruská ruleta – dalo se natrefit na doslova“placebové“ šarže, ale také na šarže do značné míry smrtelné či zdraví silně poškozující.

A pak bylo mnoho šarží, které byly „něco mezi tím.“

Někdo tak mohl „odpadnout“ hned po první injekci, jiný je bez jakýchkoli příznaků problémů i po třetí nebo čtvrté dávce.

Právě to nyní také potvrzuje dánská studie.

Studie z Dánska potvrdila další údajnou konspirační teorii kritiků očkování proti covidu.

Hodnocení zhruba sedmi milionů dávek vakcíny BioNTech podaných od konce roku 2020 do začátku roku 2022 odhalilo něco znepokojujícího: zda a jaké vedlejší účinky očkovaná osoba trpěla, zřejmě do značné míry záviselo na tom, z jaké šarže pocházela daná dávka vakcíny.

V Dánsku, kde studie probíhala, bylo zjištěno celkem 70 000 případů vedlejších účinků, z nichž 20 procent bylo klasifikováno jako závažné, včetně 570 úmrtí.

V šarži, která byla očkována 800 000krát, a tedy nejčastěji v Dánsku, bylo hlášeno přibližně 2 000 nežádoucích účinků – tj. jeden na 400 očkování.

Dokonce i v dávkách, které byly podány v mnohem menším počtu, asi jen 80 000krát, existovalo podezření na jedno z deseti očkování. U ostatních šarží bylo jedno hlášení na šest očkování. Na druhé straně byly šaržekde nebyl hlášen ani jeden podezřelý případ z 200 000 očkování.

Výsledky studie jasně ukazují, že v příslušných šaržích docházelo k masivním výkyvům kvality. BioNTech to vždy vehementně popíral a trval na tom, že kvalita všech dávek vakcín je stejná.

Je zarážející, že šarže, které byly zdaleka nejnebezpečnější, byly podávány nejméně. Jejich podíl činil pouhých pět procent, ale byly zodpovědné za téměř polovinu úmrtí.

Takže existuje alespoň podezření, že to bylo známo již předem. Navíc šarže bez podezření na vedlejší účinky mohly být placebo, takže vůbec neobsahovaly skutečnou vakcínu.

Šarže vakcín byly schváleny odděleně – a to, co činí skandál obzvláště výbušným, je skutečnost, že německý Institut Paula Ehrlicha (PEI) byl zapojen do schvalování nejnebezpečnějších šarží. Takové schválení se bohužel týká celé Evropy.

Na druhou stranu se ústav podílel pouze na uvolnění jedné ze zcela neškodných šarží. Metoda, kterou PEI použila k získání takového schválení, byla dechberoucí: namísto zkoumání vzorků na místě si je jednoduše nechala zaslat poštou.

Po několika relativně povrchních vyšetřováních došlo k jejich schválení. To také pravděpodobně vysvětluje extrémní výkyvy vedlejších účinků.

Opět se odhaluje propast nezodpovědnosti v souvislosti s očkovací kampaní, která stála značný počet životů a v některých případech způsobila celoživotní poškození zdraví. Výsledky studie budou nyní dále zkoumány a podobné průzkumy budou provedeny i v dalších zemích.

Pro výrobní společnost BioNTech a jejího partnera Pfizer by důsledky mohly být vážné:

Pokud se ukáže, že byly známy významné nedostatky v kvalitě různých očkovacích šarží, a proto došlo také k podávání nejnebezpečnějších šarží vakcín (byť v omezeném množství), existovala by alespoň naděje, že roubíkové smlouvy, které BioNTech a další výrobci uvalili na státy, jsou právně neplatné,

Protože pak by bylo jasné, že došlo k úmyslnému podvodu…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 42 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Byly vedlejší účinky a úmrtí otázkou příslušné výrobní šarže?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout