Joe Biden: „Putin prohrává válku v Iráku“ (video)

Joe Biden: „Putin prohrává válku v Iráku“ (video)

Stalo se už pravidlem, že jakmile Joe Biden vyleze na veřejnost, dostaví se trapas. Očividně je v jeho případě demence na postupu, což zřejmě jeho voličům nevadí. Nebo to prostě neví, protože mainstream raději o trapasech prezidenta mlčí…

Joe Biden ve středu řekl, že Vladimir Putin prohrává válku v Iráku.

Biden se zastavil, aby si popovídal s reportéry umístěnými na South Lawn, když odjížděl na cestě do Chicaga v Illinois.

Reportér se zeptal Joe Bidena, zda Putin zeslábl po nedávné „vzpouře“ Jevgenije Prigožina.

„Jasně prohrává válku v Iráku,“ řekl Biden, aniž by si uvědomil, která bije.
Biden je už totálně mimo. A to ho chce Deep state protlačit na další 4 roky….
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 37 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Joe Biden: „Putin prohrává válku v Iráku“ (video)

  1. Už stařík na holčičky někdy řekl pravdu ? Přišel mezi senátory a řekl, že tu byl už před 100 lety. Má povoleno řečnit jen 2,5 minuty.

  2. Davam do pozornosti tento clanok:
    https://cz24.news/pres-slovensko-se-z-ukrajiny-pasuji-deti-na-odber-organu-v-zapadni-eu-krach-eura-cr-fialova-dira-za-500-miliard-tajna-operace-black-rock-nemecko-nakoupilo-bezcenne-smenky-za-600-miliard/ a najma informaciu o prichadzajucom kolapse EURA, co suvisi aj so sialenym zadlzovanim clenskych statov EU vladnymi mafiami! Ak si dobre pamatate na prelomu 2021/2022 sa objavili clanky o tom, ako sa Belgicko pripravuje na zavedenie narodnej meny v duvislosti s moznym kolapsom EURO. A to ze Belgicania a Holandania o EU financiach vedia najviacej, niet pochyb! Takze priatelia, pripravte sa a eura radsej do niecoho zmysluplneho investujte, lebo mozno coskoro si za ne nekupite skoro NIČ !

  3. P.s.: Aj preto centralne banky v EU tak masivne nakupuju zlato posledne 3 roky!!! Financny krach EU a nie len eura sa nezavratne priblizuje!!! Vsetci politici vsak mlcia, tupy mainstream samozrejme tiez a Slovenske vlady len zadlzuju stat a rozdavaju peniaze. Zlato z UK nestiahli a nove uz ani nahodou nedokupili. Vyzera to poriadne na nic… a zlato co je v U.K. uz si myslim neuvidime! Pri 35% potravinovej sebestacnosti je Slovensko absolutne v prdeli !!! Ani nechcem pomysliet na to, co sa bude diat, ked to rachne, a to Slovensko nena v podstate ani armadu a ani zbrane… A toto cele je maslo chamtivych a bezcharakternych politikov za poslednych minimum 15 rokov!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout