Americký herec Jamie Foxx zůstal po „covid vakcíně“ slepý a ochrnutý

Americký herec Jamie Foxx zůstal po „covid vakcíně“ slepý a ochrnutý

V souvislosti s náhlými úmrtími mnoha nejen  celebrit se často o spojení s takzvanou „vakcínou proti covidu“ jen spekuluje, protože establishment nemá o pravdu zájem.

Ke kolika náhlým úmrtím obyčejných lidí pak došlo právě díky genovým injekcím se zřejmě také nikdy nedozvíme.

Co se týká různých celebrit, tak o těch je známo, že si do značné míry genové injekce aplikovat nenechaly, přičemž mnoho z nich mělo jen falešná potvrzení. Podobné to bylo v případě politiků.

Část známých osobností se ovšem zcela jistě zmanipulovat dala a injekci si skutečně aplikovaly.

Nyní se ukázalo, že jistý americký herec byl skutečně postižen po aplikaci tzv. covid vakcíny, kterou si aplikoval jen kvůli práci.

A co je vyloženě vzácným jevem je fakt, že tento případ byl dokonce oficiálně potvrzen coby těžké poškození genovou injekcí…

Zprávy a zvěsti o zdraví baviče Jamieho Foxxe v posledních několika měsících zanechaly média a fanoušky zmatené ohledně toho, co se skutečně děje.

Na webových stránkách magazínu OK se ukázalo, že podrobnosti o zdraví hvězdy Django Unchained jsou horší, než se původně myslelo.

Podle zdrojů, s nimiž hovořil hollywoodský novinář A.J. Benza, byl Foxx po podání vakcíny proti Covid-19 částečně ochrnutý a slepý, spolu s dalšími komplikacemi.

„Jamie měl krevní sraženinu v mozku poté, co dostal injekci. Nechtěl tu injekci, ale  byl pod tlakem, aby si dal dávku kvůli filmu, který měl natáčet,“ přiznal Benza. Tvrdil, že krevní sraženina v mozku způsobila, že byl  částečně paralyzován a slepý.

Benza trval na tom, že informace o Foxxově hospitalizaci má  z první ruky.

„Je to důvod, proč vybuchl na place týden předtím, než došlo k této lékařské příhodě? Je to důvod, proč vyhodil tři nebo čtyři lidi?“

Benza se vyjádřil k prohlášení Foxxovy dcery z 12. května v podcastu „Ask Dr. Drew“, která nazvala tvrzení, že je aktivní a hraje pickleball,  jako samé lži.

„Když si přečtete, co říkali na začátku, ‚On s námi ‚komunikuje‘. To neznamená mluvit. To může být cokoliv. Psaní. Znaková řeč. Znám ta malá kódová slova,“ pokračoval Benza.

Nakonec uzavírá: „Má to velmi vážné důsledky. Záleží na tom, která tepna to je a do kterých částí mozku vede.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 4.6]

One thought on “Americký herec Jamie Foxx zůstal po „covid vakcíně“ slepý a ochrnutý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout