Žena, která obvinila Joe Bidena ze sexuálního napadení: „Pokud se mi něco stane, všechny cesty vedou k Joe Bidenovi“

Žena, která obvinila Joe Bidena ze sexuálního napadení: „Pokud se mi něco stane, všechny cesty vedou k Joe Bidenovi“

Otec i syn Bidenovi jsou nyní obviněni z mnoha zločinů, které by se měly již brzy začít rozplétat v americkém Kongresu. Samotný Hunter Biden je obviněn z více než 400 trestných činů, na které se podařilo přijít díky jeho notebooku.

Ovšem také Joe Biden není v tomto směru z obliga. V některých případech obvinění jeho syna figuruje jako spolupachatel, ale také on sám má na krku nejednu žalobu.

Mezi různými obviněními figuruje i sexuální útok, ze kterého ho viní žena, která pro Bidena v jednu dobu pracovala. Ta je i ochotna vypovídat pod přísahou, nicméně také upozornila na to, že pokud se jí něco stane, bude za tím Joe Biden.

V prohlášení zveřejněném v neděli Tara Readeová, bývalá zaměstnankyně, která obvinila Joea Bidena ze sexuálního napadení, obvinila Bidena, pokud se jí něco stalo.

Tara Readeová obvinila svého bývalého šéfa, tehdejšího senátora Joea Bidena, že ji v roce 1993 sexuálně napadl.

„Sexuálně mě napadl v roce 1993, když jsem pracovala jako jeho zaměstnanec,“ řekla Readeová. „Když jsem pak vystoupila veřejně, použil svou moc a zdroje, aby mě zničil.  Je více než bolestivé číst o jeho „morálním centru“, které je PR obrazem, ne realitou.“

Readeová uvedla, že v roce 1993 ji tehdejší senátor Joe Biden přitlačil ke zdi a pronikl do ní prsty.

V rozhovoru s Megyn Kelly začala Tara Reade vysvětlením, jak dostala tašku a bylo jí řečeno, aby si pospíšila a dala ji tehdejšímu senátorovi Bidenovi.

Dostihla Bidena na chodbě v Russelově budově, aby mu dala jeho sportovní tašku – a tehdy ji sexuálně napadl.

„Pozdravil mě, vzpomněl si na mé jméno. Podala jsem mu tašku a stalo se to velmi rychle,“ řekla Readeová. „Vzpomínám si – pamatuji si, jak mě tlačili ke zdi… První myšlenka, kterou jsem měla, byla: ‚Kde je ta taška‘, což je absurdní myšlenka.“

„Měl ruce pod mým oblečením a stalo se to najednou,“ pokračovala Readeová, zatímco začala být emotivní. „Takže měl jednu ruku pod košilí a druhou  mi jakoby sjel po sukni a pak šel nahoru a pamatuji si, že jsem byla skoro na špičkách.“

Readeová řekla Megyn Kellyové, že Biden jí pošeptal něco vulgárního do ucha, když ji napadl.

Média Taru Readeovou zcela ignorovala, i když měla svědky, kteří podpořili její tvrzení, že ji Biden sexuálně napadl.

Podle nové zprávy Daily Caller ministerstvo spravedlnosti a FBI zkoumaly twitterový účet Tary Readeové poté, co zveřejnila obvinění ze sexuálního napadení Bidena.

V neděli Tara Readeová uvedla, že za její smrtí by stál Biden, pokud se jí něco stalo, a dodala, že nemá sebevražedné sklony.

„Chci, aby bylo něco jasné. Pokud se mi něco stane, všechny cesty vedou k Joe Bidenovi,“ napsala.

„Výhrůžky ze strany Joe Bidena a demokratické politické mašinérie, šikana a zastrašování v posledních třech letech nebudou fungovat. Nejsem sebevrah. Neměla bych být vyšetřována – a ani nejsem zahraniční agent. Jsem soukromá osoba,“ dodala.

„Byla jsem bývalou zaměstnankyní Joe Bidena, která se rozhodla vystoupit, aby řekla pravdu. Taktika zastrašování a šikany, aby mě umlčel a potlačil pomocí ministerstva spravedlnosti, FBI a sociálních médií, nebude fungovat. Budu svědčit pod přísahou v Kongresu, pokud o to budu požádána, a řeknu, co se stalo a co vím. Bidenova korupce musí skončit. Tečka: Děkuji MTG a Mattu Gaetzovi za to, že mě pozvali, abych svědčila a přinesla pravdu!“ uzavřela.
Tara Radeová není jediným svědkem zločinů Bidenových. Podle posledních informací by se případ jejich zločinecké rodiny měl začít projednávat v Kongresu již ve středu.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *