Vyvlastňování farem v Nizozemsku: Farmáři se připravují na bitvu (video)

Vyvlastňování farem v Nizozemsku: Farmáři se připravují na bitvu (video)

Navzdory volebnímu výsledku v regionálních volbách, kde vládní strany zcela pohořely, což jen potvrdilo rozhořčení většiny obyvatel, nizozemská vláda i nadále prosazuje své plány na zničení nizozemského zemědělského sektoru.

Nizozemsko je jednou z čelních testovacích zemí Velkého resetu – a to hned v několika ohledech. Jednak právě na jeho příkladu vidíme, jak se má v budoucnu likvidovat zejména živočišná výroba pod záminkou nutnosti omezení CO2, ale patří i k těm zemím, kde probíhá výměna obyvatel zdaleka nejrychleji.

Mimoto je také centrem plánů na založení megaměsta na území Holandska, Belgie a německého Porůří. Mělo by jít zároveň o první megaměsto na území Evropy.

I to je důvod proč se nizozemské vládní loutky objevují na všech globalistických srazech – od Davosu až po Bilderberg.

Šéf Farmers Defence Force Mark van den Oever v pondělí vyzval nizozemské farmáře, aby se „připravili na bitvu“.

Ve  videu van den Oever stručně vysvětlil aktuální stav jednání mezi nizozemskou vládou a farmáři. Potom řekl:

„Před Dnem Nanebevstoupení Páně chce ministr Piet Adema prosadit zemědělskou dohodu. Od těch, co to četli, jsme slyšeli, že je to hrozné. Ani si to netroufají zveřejnit jako koncept. Ale pro zemědělský sektor je to určitě katastrofa.

„Zastavíme  tuto dohodu mezi zemědělstvím a přírodou.“

„Ademo, až doteď jsi byl vždy v klidu, ale slibuji ti jednu věc: Pokud si myslíš, že to zvládneš, dostaneš reakce ze všech stran. A nebude to lehký vánek, ale prudký jihovýchodní vichr.“

„Kluci, připravte se… Připravte se na bitvu.“

Dne 26. dubna ministr pro klima a energetiku Jetten oznámil další opatření k dosažení klimatických cílů do roku 2030. 

„Je vyžadován další příspěvek ze všech sektorů. Opatření předpokládají dodatečné snížení emisí o přibližně 22 megatun, což znamená, že by mělo být dosaženo cíle snížení emisí CO2 o 55 % až 60 % v roce 2030 ve srovnání s rokem 1990,“ uvádí se v oznámení.

Začátkem tohoto měsíce Evropská komise schválila dva nizozemské vládní plány v celkové hodnotě 1,47 miliardy eur  na snížení emisí, které vycházejí z ideologie Zeleného údělu Evropské unie. Program je zaměřen na farmáře, kteří chovají hospodářská zvířata.

Během plenární rozpravy v Evropském parlamentu minulou středu vystoupil europoslanec Rob Roos (Nizozemsko) proti politice EU „Great Food Reset“, která vede v Nizozemsku k trýznivým scénám, neboť nejeden farmář již řešil vyvlastnění sebevraždou.

Roos vyzval k ukončení zákona o obnově přírody a Agendy 2030, které ničí farmáře pro ideál utopie s nulovými emisemi uhlíku.

„Pokud to necháte na EU a OSN, farmáři budou brzy minulostí. Legislativami zabíjíme naše vlastní farmáře,“ řekl.

Nizozemské farmáře zabíjí nejen OSN a EU, ale také Světové ekonomické fórum (WEF). Nizozemský premiér Mark Rutte je ve WEF ukotven už léta, nebo je to možná naopak a WEF zapustilo kořeny v nizozemské vládě.

Rutte ve svém projevu na Davos Agenda Week 2021, během zasedání zlověstně nazvaného „Transformace potravinových systémů a využití půdy“, řekl:

Rád bych vyzdvihl iniciativu Světového ekonomického fóra Food Innovation Hubs. Tato centra v Africe a Asii, v Jižní Americe a Evropě umožní společnostem spojit se s regionálními hráči za účelem škálování inovací, které mohou řešit problémy potravinových systémů.

Jsem obzvláště hrdý na to, že mohu oznámit, že Nizozemsko bude hostitelem globálního sekretariátu Food Innovation Hubs Světového ekonomického fóra.

Abychom ukázali, že „rekonfigurace“ využívání potravin a půdy je především řízený útok na farmáře, odkazujeme na dokument zveřejněný WEF více než rok po Rutteově projevu v Davosu. 

V dubnu 2022 zveřejnilo WEF ve spolupráci s Deloitte a NTT Data dokument s názvem Transforming Food Systems with Farmers: A Pathway for the EU .

„EU uznává důležitost transformace svých potravinových systémů a uznává zásadní roli, kterou tyto systémy hrají při plnění Zelené dohody a udržitelné budoucnosti,“ píše se v předmluvě listu. V úvodním prohlášení shrnutí pak WEF útočí přímo na farmáře: „V Evropské unii (EU) jsou zemědělské systémy odpovědné za 10 % emisí skleníkových plynů a jsou hlavní příčinou ztráty biologické rozmanitosti a spotřeby sladké vody.“

Mnozí již zcela oprávněně označili Rutteho za muže WEF a Bilderbergu, neboť obou srazů se účastní opakovaně a na WEF mívá i svůj vlastní diskuzní panel.

Minulý rok Sky News Australia vybrala kanadského premiéra Justina Trudeaua a Marka Rutteho jako „zlaté hochy“ Klause Schwaba.

„Dalším místem, které, jak se zdá, sklouzává k diktatuře, je Holandsko,“ řekl Rowan Dean ze Sky News. „Podobnosti mezi Kanadou a Holandskem jsou stejně zarážející jako znepokojivé… Ti dva premiéři jsou samozřejmě jak zlatí hoši Klause Schwaba, tak zastánci globalizace  ze Světového ekonomického fóra…“

Obvinění, že Rutte je muž WEF, nejsou nepodložená. Začátkem roku 2021 předložil nizozemský poslanec Thierry Baudet Ruttemu písemné otázky, ve kterých požadoval všechny dokumenty související s Build Back Better. Součástí dotazu byl dopis Klausovi Schwabovi z WEF, který ho žádal o kopii knihy Covid-19: Velký reset.

„Vaše kniha nám poskytuje… nadějnou analýzu pro světlejší budoucnost,“ napsal Rutte.

„Rutte si musel myslet, že jsme to nenašli,“ tweetoval poslanec Gideon van Meijeren poté, co se Rutteho zeptal na jeho spojení s Klausem Schwabem, WEF a Velkým resetem.

Ve svém prvním projevu, proneseném v nizozemském parlamentu v červenci 2021, Meijeren konfrontoval Rutteho o jeho vazbách na Schwaba. 

Rutte lhal a pak se zalekl, když Meijeren poukázal na to, že lhal.

Věci se pro Rutteho ještě zhoršily, když Meijeren navrhl, aby napsal další dopis Schwabovi, aby napravil lež v jeho předchozím dopise, ve kterém Schwabovi řekl, že Velký reset nabízí naději na jasnější budoucnost.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

One thought on “Vyvlastňování farem v Nizozemsku: Farmáři se připravují na bitvu (video)

  1. Green deal je politická groteska, pro případné ovládaní mas. Soudný člověk se nad dopadem svého žití na životní prostředí alespoň zamýšlí, kde tolik neškodit. Zbytek se vymlouvá, že ostatní… nebo je jím všechno mimo svého pohodlí u zádě. Z termodynamického pohledu Zemi energií zásobuje Slunce, slapové jevy, rozklad izotopů v jádře Země, ostatní zdroje jsou zanedbatelné. Lidi jsou hovno v trávě, stačí jedno zemětřesení. Jenže lidi ovlivňují přírodní stanoviště, které se vyvíjely mil. let v individuální rozmnožení jedince či dvoupohlavného páru, nic víc k evoluci není třeba. Příroda sama obsazuje stanoviště, i když je lidi rozumem i bez něj mění. Hirošima a Nagasaki jsou milým příkladem. Extrémní příklad je nadužívání chemie a sloučenin nepřírodních, ano jsem škarohlíd a nechci přírodu nechat tvořit nové formy života. Tento paradox nechápu, proč se měří neškodný CO2 a bromované nebo fluorované aj. uhlovodíky mají globální myslitelé na párku, stejně jako prostý lid, který se rád nechá trávit experimentální injekcí opakovaně a rád čmuchá TDi své i souseda, jelikož dobře koupil ze západu mírně ojeté. Také si plete třídění s recyklací, v přirozené tuposti si ani nepředstavuje, ze hmotu nelze zničit jenom za drobný peníz skládkovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout