Nizozemský europoslanec hovořil v EP proti Agendě 2030 a s ní související likvidaci zemědělců

Nizozemský europoslanec hovořil v EP proti Agendě 2030 a s ní související likvidaci zemědělců

Holandsko je v rámci Evropy spolu se Švédskem jednou z „laboratoří“ NWO – čili Velkého resetu. Součástí Agendy 2030 je i ikvidace zemědělství – jde zejména o postupné ukončení produkce živočišných produktů, což je nyní právě v Holandsku mohutně realizováno.

Vše se děje pod pláštíkem nutnosti boje proti uhlíku a dusíku – a to s plnou podporou podvratné EU. Právě v europarlamentu na toto téma promluvil jeden z nizozemských europoslanců (jde o téhož europoslance, který odhalil podvody Pfizeru), aby upozornil na důsledky likvidace zemědělců, kteří stále častěji páchají sebevraždu.

„Zemědělci patří do Evropy. Zemědělci patří do Nizozemska. Po staletí to byli zemědělci, kteří produkovali naše potraviny. Společnosti často přecházejí z otce na syna, z matky na dceru. Není to jen profese, je to tradice, způsob života.“ To prohlásil europoslanec Rob Roos (JA21) v Evropském parlamentu.

„Ale pokud se budeme nadále podřizovat EU a OSN, bude to brzy minulostí. Obchodní dohody zaplavují náš trh výrobky z poloviny světa. Zároveň zabíjíme naše vlastní zemědělce legislativou o „klimatu“ a „dusíku“, pokračoval Roos.

„Tento ‚velký potravinový reset‘ vede v Nizozemsku k trýznivým scénám. Každý rok spáchá sebevraždu 20 až 30 zemědělců. A bez zemědělců číhá hlad. Podívejte se na Srí Lanku, kde dokonalé zavedení environmentální sociální správy vedlo k hladomoru a chaosu,“ řekl europoslanec.

„Přestaňte s touto nehumánní politikou. Skončete se zákonem o ochraně přírody. Skončete s Agendou 2030, ve které jsou zemědělci zničeni pro ideál  spásy planety bez CO2,“ řekl Roos.

„Chraňme a pečujme o naše zemědělce. Protože: žádní farmáři, žádné potraviny, žádná budoucnost.“

Připomínám, že již více než 3000 holandských farmářů dostalo oznámení o nuceném ukončení činnosti, přičemž stát jejich farmy odkoupí pod podmínkou, že již nikde na území EU nebudou v oboru podnikat.

Každý měsíc dochází v reakci na toto nucené ukončování činnosti k sebevraždám vyvlastněných zemědělců, pro které je jejich práce smyslem života…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.7]

One thought on “Nizozemský europoslanec hovořil v EP proti Agendě 2030 a s ní související likvidaci zemědělců

  1. Vsimnete si ze to stejne se deje i u nas . Viz ptaci chripka neexistujicim nikdy izolovanym virem H5N1. Vybijeji se cele chovy drubeze. Nasleduje praseci chripka tak se vybijeji cele prasecaky. Nemoci silenych krav zacala cilena likvidace naseho zemedelstvi. Pekne salamovou metodou aby nevzbudili zvysenou pozornost!! Tato likvidace trva nejmene 20 let!!! Pomalu ale jiste!!! Je prokazano, ze ve vzduchu je 0 cela 4 desetiny co2, tak jako pred sto lety!! Hladina CO2 se nemeni je na stejne urovni!!! Globalni oteplovani je dalsi velky podvod na lidi za ucelem hladomoru s nastolenim zradla z hmyzu skodliveho a nestravitelneho pro lidsky organizmus!!! Vsem kteri propaguji hmyzi zradlo je treba udelat aspon tydenni hostinu o nekolika chodech a cpat do nich tyto jedovate pochoutky pod dozorem kamer!!! At jdou tyto odporne kreatury prikladem!!! At si to zereou sami a nas at vynechaji!!! Ja hmyz nezeru!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout