V Rakousku se rozběhla kampaň, která má upozornit na tisíce lidí s trvale poškozeným zdravím po aplikaci povinné covid „vakcíny“

V Rakousku se rozběhla kampaň, která má upozornit na tisíce lidí s trvale poškozeným zdravím po aplikaci povinné covid „vakcíny“

Rakouská vláda zavedla nejtvrdší covidfašistický režim v rámci Evropy. V zemi bylo nařízeno povinné očkování experimentální „vakcínou“ pro všechny od 18 let, neakceptovaly se dokonce ani výjimky u alergiků a jinak zdravotně postižených lidí, u nichž bylo předem jasné, že jim aplikace mRNA přípravků ublíží.

Přesto se – i přes hrozbu drakonických pokut – našly 2 miliony odvážných Rakušanů, kteří i přes mnohá příkoří odolali a experimentální látku si neaplikovali. Ti byli pod velmi tvrdými represemi, což bylo ovšem v tomto ohledu pro neočkované v mnoha ohledech podobné i u nás.

Ti, kteří však byli nuceni si tyto přípravky aplikovat – ať už kvůli práci nebo z jiných důvodů – se nyní mnohdy potýkají s nemalými zdravotními problémy.

Právě na tyto systémem opomíjené občany nyní upozorňuje nová kampaň pod názvem:  „Každý bude někoho znát…“

Tisková konference v Leondingu u Lince  jako obvykle vykázala  hojnou návštěvnost. Na ní se poukázalo na některé případy poškození vakcínou.

Případ Sylvie Wolfové (45) je obzvláště šokující, protože seznam jejích vážných vedlejších účinků, které utrpěla v červnu 2021, je dlouhý. Před očkováním 20. května 2021 neměla žádná předchozí onemocnění, byla sportovkyně a měla dvě zaměstnání.

Její diagnózy jsou: polyneuropatie, polymyalgie, 2 aneuryzmata v mozku, 1 aneuryzma v karotické tepně, žilní trombóza na obou pažích, adenom nadledvin, multinodózní struma, mnohočetné cysty v oku, únavový syndrom, intolerance potravin a léků, masivní úbytek hmotnosti, poškození jaterního parenchymu, menstruační porucha, hepatopatie a steatóza.

Silné léky proti bolesti působí proti zánětu cév, masivní bolesti svalů a kloubů a ohniskům zánětu. Sylvie Wolfová je lékařsky potvrzený případ postvakcinačního syndromu. Dnes je práce neschopná. 

Aby se domohla spravedlnosti, musí žalobu zaplatit z vlastní kapsy. To platí i pro různé léčby, které nyní potřebuje. Je reprezentativním případem pro mnoho lidí, kteří v roce 2021 náhle a nečekaně onemocněli.

Cílem kampaně je více upozornit na osudy očkovaných. K tomu byla zvolena notoricky známá věta exkancléře Sebastiana Kurze, který nepravdivě tvrdil, že brzy každý pozná někoho, kdo zemřel na Covid.

Ve skutečnosti má podle iniciátorů kampaně věta znít takto: „Každý pozná někoho, komu opatření nebo očkování ublížilo.“ A to je, soudě podle čísel, hořká pravda. Dokumenty kampaně se týkají 52 124 vedlejších účinků očkování registrovaných v Rakousku.

Mezitím bude číslo pravděpodobně opět mnohem vyšší – a jak je stejně dobře známo, hlášeno bylo pouze 1–10 procent skutečného poškození vakcínou (jde tak o silně podhodnocené údaje).

Sabine Spögler-Dinse a Andreas Sönnichsen hovořili jménem všech, kteří museli podstoupit ztrátu zaměstnání a další těžké represálie, protože odmítli genový experiment nebo se vyjadřovali příliš kriticky. 

Profesorův plakát nese nápis „V Rakousku byl kvůli jejich kritickému postoji těžce pomlouván nespočet lidí.“ Kampaň není věnována jen všem, kteří byli těžce fyzicky poškozeni očkováním nebo opatřeními, jako jsou roušky, mnoho lidí utrpělo také vážnou psychickou újmu nebo obrovské následky v profesním či soukromém životě.

Všichni jsou oběťmi pochybné politiky. A právě zde je objasnění a přehodnocení naléhavě potřeba, protože federální vláda dosadila do takzvané „komise pro usmíření“  pachatele, kteří částečně mohou za podmínky během takzvané pandemie. To byl obsah tiskové konference, kterou – umíte-li německy – můžete sledovat v odkazu výše.

Prof. Sönnichsen znovu vysvětlil, že očkovací kampaně byly nařízeny bez důkazů – a nakonec se to dá statisticky prokázat – dnes jsou to právě očkovaní, kdo nesou nejvyšší riziko onemocnění Covidem. Toto riziko se zvyšuje s každou injekcí. Naproti tomu průměrný věk těch, kteří zemřeli na a s Covid-19, je stále 83 let. 

V tomto věku je však riziko úmrtí obecně velmi vysoké. Nepříjemná je zejména skutečnost, že očkování v Rakousku stále vehementně propagují. Ve Švýcarsku by si to již lidé rozmysleli, očkování  se tam už nedoporučuje. Podle Sönnichsena jde o největší lékařský zločin všech dob.

Velmi důležitá byla také přednáška právničky Mag.Andrey Steindl, která z praxe referovala, jaké případy očkování a jiných škod musí ve své kanceláři řešit.

V mnoha případech se stále čeká na definitivní rozhodnutí Nejvyššího soudu, ze kterého se pak dá odvodit, jaké šance budou mít odpovídající žaloby.

 Zpráva z právní praxe završila trvale úspěšnou a významnou akci, která má i poškozeným dodat odvahu a naději.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Rakousku se rozběhla kampaň, která má upozornit na tisíce lidí s trvale poškozeným zdravím po aplikaci povinné covid „vakcíny“

  1. Důkazem plánované „pandemie“, která nesplňovala parametry opravdové, jsou přeživší nezblblí neovakcinovaní experimentálními látkami. Hanebný byznys jistě spojený s korupcí se bude obtížně dokazovat, jelikož korupční tlak a odpovědnost je v rukou státních gaunerů a rozlezlezením po světě pod plášťem WHO.

  2. Po schvaleni pandemickej dohody a navratu sireneneho mainstreamom a politikmi strachu, sa ockovanie mRNA zase vrati a uz iba skutocni debily sa pojdu dat zaockovat!
    Mnohym ockovancom zial stale nedochadza kopa elementarnych veci, ako napr. mnozstvo roznych sarzi, rozne posobenie ockovania v zavislosti od poctu davok a predosleho zdravia a pod. and myslia si, ze uz su za vodou… Ale jedy v nich stale su, posobia a bomby tikaju… aj ta rakovina sa neprejavi u kazdeho rovnako rychlo a hned ci neplodnost a pod. Preto by mali co najskor riesit casto este tichy problem cielenymi vysetreniami a detoxikaciou… Ale komu niet rady, tomu niet pomoci…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout