Europoslanec upozorňuje na to, jak zločinecká EU likviduje evropské zemědělství (video)

Europoslanec upozorňuje na to, jak zločinecká EU likviduje evropské zemědělství (video)

Další europoslanec – tentokrát chorvatský – upozornil na skutečné cíle EU, která se pustila do likvidace evropského zemědělství. Připomínám, že například zemědělci, kteří musí ukončit podnikání v Holandsku, kde již vyvlastnili asi 3000 farmářů, mají zakázáno začít své podnikání znovu nejen v Holandsku, ale také kdekoli jinde v EU.

„Jaká je úloha evropských zemědělců v ekologické transformaci? Je to jednoduché: musí odejít,“ řekl europoslanec Mislav Kolakusic v Evropském parlamentu.

„Proč? Evropští lídři se hlásí k nové, vyšinuté ideologii, která usiluje o úplnou kontrolu nad lidmi Evropské unie,“ řekl Kolakusic.

„V blízké budoucnosti bude naše jídlo uměle vytvořeno a dostaneme dovážený hmyz z východu. Pouze bohatí budou moci kupovat a jíst normální potraviny,“ řekl europoslanec.

„Válka proti rolníkům začala v Nizozemsku,“ zdůraznil. „Tam chtějí vzít půdu zemědělcům a dát ji stavebnímu sektoru, protože zemědělství je údajně nebezpečné pro půdu a obyvatelstvo.“

„Bojují a zemědělci v Chorvatsku a dalších zemích EU se také nevzdají,“ řekl Kolakusic.

Nizozemsko investuje 100 milionů eur do záruk na financování zemědělských podniků na Ukrajině. Ministryně zahraničního obchodu a rozvojové spolupráce Schreinemacherová zdůraznila, že Nizozemsko chce pokračovat v podpoře Ukrajiny tak dlouho, jak to bude nutné.

To také znamená, že pokud kromě 2,5 miliardy eur pomoci při obnově bude zapotřebí ještě více peněz, vláda se tím bude zabývat.

Mnoho lidí považuje vládní podporu ukrajinských zemědělců za nevysvětlitelnou v situaci, kdy nizozemská vláda likviduje vlastní zemědělce..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Europoslanec upozorňuje na to, jak zločinecká EU likviduje evropské zemědělství (video)

  1. No pokud začnou také likvidovat travní porosty a červi, tak nevím jak lidstvo přežije. Ale ono asi o přežití nestojí, chtějí udělat radost “ zlaté miliardě „.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout