Novou šéfkou Twitteru se zřejmě stane členka vedení WEF a propagátorka covid „vakcín“

Novou šéfkou Twitteru se zřejmě stane členka vedení WEF a propagátorka covid „vakcín“

Zejména v USA se dnes všichni ptají, jakou hru nyní hraje Elon Musk, který v poslední době tvrdil, že je zastáncem takřka absolutní svobody slova a stavěl se proti cenzuře. Na své nové platformě opět zpřístupnil účty všem zablokovaným a bez problémů se tam nyní dá psát takřka cokoli.

Právě proto si zřejmě mnoho lidí myslelo, že půjde o dlouhodobě svobodnou platformu, i když například EU ústy Jourové již vyhrožuje zablokováním Twitteru na území EU v případě, že nezačne cenzura.

Cenzura se začala uplatňovat i v Bidenových USA, kde se již příliš mnoho lidí začalo probouzet. To bylo patrné například na vyhazovu Tuckera Carslsona z Fox News.

Aby však byla cenzura možná, musí s ní souzníti i vedení dané platformy. To se právě u Twitteru zatím neděje, ale nyní se zdá, že již brzy by se tak dít mohlo…

Jen několik hodin poté, co Elon Musk oznámil, že vybral novou kandidátku na výkonnou ředitelku Twitteru, WSJ odhalilo  identitu  osoby v jednání, která se má stát příští generální ředitelkou nejvýznamnější světové sociální sítě: je to Linda Yaccarino, která je v současnosti vlivnou osobou  na NBCUniversal.

Yaccarino, která je předsedkyní globální reklamy a partnerství v NBCU, tam působí více než deset let. Jako vedoucí prodeje reklamy NBCU byla klíčová při spuštění streamovací služby Peacock podporované reklamou.

Elon Musk, majitel Twitteru, ve čtvrtečním tweetu uvedl, že najal nového generálního ředitele, ale neřekl, kdo to má být. „Začne za 6 týdnů!“ uvedl Musk v tweetu.

V některých ohledech není Muskova volba Yaccarinové překvapením: jako předsedkyně správní rady Rady pro reklamu a pravděpodobně nejlepší reklamní manažerka NBCU má zaplnit kritickou mezeru na novém Twitteru: mezeru v reklamě.

Koneckonců, navzdory masivnímu provozu, Muskova sociální síť – která ho  stála 44 miliard dolarů – nenahromadila přílišné příjmy z reklamy, protože „woke“ značky web opustily.

Ze 100 nejlepších inzerentů na Twitteru před tím, než Musk koupil společnost, 37 podle společnosti Sensor Tower v prvním čtvrtletí tohoto roku neutratilo nic za reklamu na Twitteru, zatímco dalších 24 značek snížilo své průměrné měsíční výdaje na reklamu na Twitteru o 80 % nebo více.

Úkolem Yaccarinové jako takové bude přesvědčit inzerenty, aby se vrátili: Yaccarino, která dohlíží na roční příjmy z reklamy ve výši zhruba 13 miliard dolarů, je známá svými úzkými vztahy s obchodníky a reklamními agenturami. Yaccarino využívá tvrdé vyjednávací taktiky a kupci médií ji popsali jako „sametové kladivo.“

Najmutí Yaccarinové do čela sociální sítě, která se v posledních měsících stala zhoubou liberálů a progresivistů díky podpoře svobody projevu a nezávislého myšlení, kterými levice oběma opovrhuje a které je potlačuje, by mohlo být problém.

Za prvé, podle jejího profilu na LInkedIn je Yaccarino „předsedkyní pracovní skupiny WEF pro budoucnost práce a sedí v řídícím výboru guvernérů mediálního, zábavního a kulturního průmyslu WEF. Je také velmi zapojena do iniciativy Hodnota v médiích.“ 

Naposledy pronesla v lednu 2020 následující projev: „ Světové ekonomické fórum: Vytvoření pracoviště budoucnosti zaměřením na lidi.

V letech 2021–2022 jako předsedkyně Rady pro reklamu „Yaccarino spolupracovala s podnikatelskou komunitou, Bílým domem a vládními agenturami, aby vytvořila očkovací kampaň proti COVID-19, v níž bude papež František a která osloví více než 200 milionů Američanů.“

Věci se však trochu zkomplikují, když uvážíme, že v květnu 2018 Trump jmenoval Yaccarinovou na dvouleté funkční období v Radě prezidenta pro sport, fitness a výživu. 

Sečteno a podtrženo: Navzdory této poslední poněkud zvláštní odbočce se Yaccarino zdá být dokonalým nájemcem podniku, který pomůže Twitteru získat většinu ztracených příjmů z reklamy, ale za cenu opětovného upevnění cenzury.

Mnoho Američanů reagovalo na informaci o nové šéfce Twitteru velmi podrážděně.

Zde například upozorňují na její zapojení do očkovací propagandy:

I když je jistě možné, že zde Musk hraje 4D šachy, mezi odpověďmi převládá názor, že „ Twitter byl pár měsíců zábava. Uvidíme se v gulagu.“ 

Nakonec jen dodávám, že jsem měla v úmyslu již brzy přidat k telegramovému i twitterový účet, jenže právě podivné názorové veletoče Muska, ale i iniciativy EU v čele s Jourovou, vedly k tomu, že jsem dosud vyčkávala.

Takže zatím to zřejmě nebude na pořadu dne…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Novou šéfkou Twitteru se zřejmě stane členka vedení WEF a propagátorka covid „vakcín“

  1. Opat sa len potvrdilo, aka falosna krysa je Musk, kt taha s tou celou WEF zberbou! Vsimajte si alternativne media, co ho vychvaluju a berte ich s poriadnou davkou rezervy!

  2. Kazdy bohaty na dnesnej panete je najmä od zaciatku 90-tych rokov postaveny skor ci neskor pred natlakovu otazku od urcitych ludi v tieni.

    Bud pojdes s nami alebo ta znicime. Niektori to neberu vazne a stanu sa im alebo ich bizkym aleo ich firme NAHODNE vyzerajuce neprijemne udalosti. Ked ani potom necuvns moze sa ti stat dalsia ale uz i casto letalna poistna udalost. Trebars vrtulnik na lyzovacke, tvoje dieta zrazene autom, nahle uväznenie a zahadna sebevrazda vo väzbe, alebo zrazu objavene tazke (a tazko vykonstruovane) zlociny, atd..

    Ked sa ako nejaky bohac obzries naokolo a neuvidis moc vela tych bohatych co este stale su nezavisli od tejto Shadow-NWO-Bilderberg-WFE-Aspen-DeepState kliky, tak proste ustupis , tak ako Elon, lebo pre neho je najdolezitjsie momentalne uskutocnenie jeho projektov v kozmonautike , v AI, v neuronics projektoch a zatial sa moc politicky nechce zdrzovat.

    Len podcenuje fakt, ze A) ak on sa nmezaujima o konflikt ale to neznamena ze napriek tomu si ho konflikt nenajde – B) podcenuje ze takto oni budu pritahovat slucku nadalej po kusku az nebude pre neho uniku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout