Nová politika EU: Státní konfiskace dětí za „nadměrné“ připoutání k matce

Nová politika EU: Státní konfiskace dětí za „nadměrné“ připoutání k matce

„Dejte děti státu a on vám je vychová,“ to je heslo dnešních eurofašistů. Tedy čím více je dítě vázáno na matku (či všeobecně na rodiče), tím  pravděpodobněji bude ovlivnitelné přímo v rodině – například nesprávnými názory.

Zatímco školy se v celé euroříši snaží děti patřičně indoktrinovat tak, aby jim v hlavách vykrystalizoval ten „správný“ názor, někteří příbuzní tuto indoktrinaci nepatřičně narušují. Třeba tím, že biologickému chlapci říkají, že je chlapec a kupují mu hračky pro kluky a dívkám oblékají dívčí šaty a oslovují je jejich dívčím jménem.

Kdepak je genderově neutrální výchova? A co víc, s věkem se mohou vytvářet i jisté politické názory – jenže i zde je dítě silně vázané na rodinu lépe ovlivnitelné. To se nyní ukazuje ve skandinávských zemích, kde se náhle nejmladší voliči „utrhli ze řetězu“ a volí proti systému. A to vše přes dlouhodobé – leč marné – snahy školy a médií vštípit dítěti ty správné názory.

Přesně výše uvedené může být důvodem, proč nyní EU uznává odebírání dětí jen proto, že jsou příliš vázány na rodiče. Kam se hrabe norský Barnevernet!

Takové praktiky se již objevují v některých zemích EU – a především Německo je nyní v tomto směru vzorem ostatním.

Láska k rodičům se již v zemích EU stala trestným činem. To vedlo k tomu, že stát odtrhl děti od jejich rodin a zavřel je do sociálních center, protože jsou příliš připoutané ke svým matkám.

Opatření zahrnující zabavování dětí se znásobila a rozšířila do stále více zemí EU, což je nová politika EU.

Petiční výbor Evropského parlamentu před dvěma týdny tyto praktiky jednoznačně schválil poté, co poslanci Evropského parlamentu odmítli zprávu proti německé nekalé politice odebírání dětí rodinám s tím, že tato krádež dětí, fixovaných na rodiče, je naprosto v pořádku..

„Zpráva – pokud by ji europoslanci schválili –  by mohla mít významný dopad na německý stát, který by byl nucen vrátit děti do svých rodin,“ říká Marius Tudor, poradce v Evropském parlamentu.

Jedním z důvodů, proč byly děti odebrány jejich rodinám, byla nadměrná vazba na matku, protože  to je údajně proti bezpečnosti německých dětí.

„Ve škole dítě řeklo, že miluje svou matku, že mu chybí matka, že chce zůstat se svou matkou, a pak zasáhla ochrana dětí. To je také například případ rumunské dívky, která byla odebrána a umístěna do ústavu, protože dívka vyjádřila svou lásku ke své matce ve škole.

Před dvěma lety byla holčička odebrána matce a otci a po dobu čtyř měsíců matka ani nesměla navštívit své dítě umístěné v sociálním centru. Nyní ji může navštěvovat pravidelně, ale německý stát jí její dítě nevrátí.

V Německu zákon stanoví, že stát má také práva na dítě, protože mu dává volný přístup ke vzdělání a dalším veřejným službám,“ řekl Marius Tudor, poradce v Evropském parlamentu.

„To, co se stalo v Evropském parlamentu s tímto hlasováním, je neuvěřitelné, protože většina poslanců EP jsou rodiče,“ říká Marius Tudor. Poukazuje na to, že politika státního zneužívání rodičů již existuje v Rakousku, Německu a severských zemích a nyní se má tato praktika  zavádět i v Rumunsku…

„Směr, který byl v Evropském parlamentu stanoven od roku 2019, je standardizovat vše bez ohledu na hodnotu rodiny a hodnotu víry,“ říká Marius Tudor.

„Představitelka LGBT komunity v Evropském parlamentu předváděla Pannu Marii, kterou reprezentoval muž s dlouhými vlasy a vousy, tak daleko to zašlo. To je urážka, velká urážka. A Ježíš  byl zobrazen jako černé dítě. Chápu, že musí existovat rovnost, ale to neznamená, že budou předvádět činy, které podkopávají mou víru,“ řekl Marius Tudor.

Tolik další zpráva z EU, která každým svým rozhodnutím jen potvrzuje, že jejím hlavním cílem je výměna evropských obyvatel.

Odebírání dětí od rodičů, již roky praktikované nechvalně známým norským Barnevernetem má samozřejmě za cíl vychovat patřičně ideologicky ukotveného jedince.

Lze předpokládat, že tyto děti budou obzvláště silně vystaveny LGBTQI propagandě, jejímž hlavním cílem je vytvoření bezpohlavních jedinců, kteří budou vyřazeni z další reprodukce…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.8]

8 thoughts on “Nová politika EU: Státní konfiskace dětí za „nadměrné“ připoutání k matce

 1. Děti nejsou blbé, jestliže jsou násilím vzaty z rodin proti jejich vůli, pak se z nich stanou úhlavní nepřátelé těchto fašistických systémů.

  1.                                                                             
   Рaní. Кdyž má dítě 10 - 15 a výše, tak рotom možná jo. Ale níž jѕou ty dětі léрe manірulovatelní. A рokud neumíte nebo nemáte kvůlі рráсі čaѕ рomoсt dětem vyvіnout рѕyсhіku a moudroѕt рomoсí medіtaсí a tím jіm doрomoсt k ryсhlejšímu mentálnímu doѕрívání, tak ѕ těmі dětmі ѕі budou dělat сo сhtějí!                                                                                                
                                                                                                     
   Ty dětі v nіžším věku léрe рodlehájí і ѕtádovému efektu ve ѕvém okolí. Ano nějaký mentální základ budou mít v rodіně ale budou víсe ovlіvněnі v kolektіvu ve školсe, škole atd.                                                                                                              
                                                                                                
      

  2. Jano, vyhledejte si jak dobre fngovali Turecti janicari. Stejny princip.
   Krestani byli donceeni platit dan detmi, ti pak vychovani k nenavisti svym rodicum provadeli masakry na ktere ani rodily muslimove nemeli zaludek.

 2. tohle by měl vidět každý člověk, že současná EU není zdaleka ta, do které jsme plní optimismu kdysi vstupovali. Je ovládána temným silami, které mají za cíl úplně rozložit Evropu, zničit jednotlivé státy, indoktrinovat děti a pobláznit jejich rodiče. Bohužel Evropani se chovají jako stádo nic netušících ovcí, které kdosi za plentou vede na porážku.

 3. Neni nic noveho ze deti jsou majetkem statu!!! Stat plus juvenilni justice!!! Deti se kradou za bileho dne vsude na svete!!! Nebo jsou nedobrovolne odvedeny od rodicu!!! Existuji zazanamy o kazdem zive narozenem diteti. Tyto zaznamy slouzi vice mene pro organ byzness a pro vyrobu adrenochromu!!! Konfiskace deti je pouze a jen zasterka pro pouzivani deti na adrenochrom, pro pedofilni zvracene uchylaky, pro prijemce organu, pro krvave obeti satanistu!!! putin a trump temto hyenam trosku stali tipce. Zachranily z tunelu DUMPS deti na adrenochrom a organy!!! Je videt ze je nedostatek materialu!!! Toto je jejich sofistikovanejsi styl. Jsem zvedava kdy a kdo tyto odporne zrudy potresta!! Vcera bylo pozde!!! Jinak je to stejny scenar jako plandemie covid!! Plandemii zamaskovali spusteni site 5G!!! Nemoc z ozareni a nasledna detoxikace organizmu!! Ta detoxikace je vlasne ten covid tedy chripka!!! A chripka je ten lek na nemoc z ozareni!!! Konfiskace deti je jinymi slovy receno pouziti deti pro jejich nekale ucely jak jsem podotkla!!

 4. Samice šelem brání svá mláďata i za cenu svého života. My musíme být stejní. Zapomenout na nějaké ohledy, civilizovanost, musíme prostě jednat. Je jasné, že sami na to nestačíme, s Boží pomocí však ano. Jen je třeba se nebát, věřit Bohu, mít na paměti, že Boha je třeba více poslouchat než lidi. Připomeňme si skutečné příběhy z druhé světové války. Tehdy ne všichni Židé, kterým byl nařízen transport do koncentračního tábora, poslechly. Utekli, skrývali se a to včetně dětí. Nic jiného nezbude než pokud dojde k nejhoršímu, skrývat své děti a když už je satanovi agenti odeberou, tak jim pomoci k útěku a mít je prostě tajně ukryté. EU brzy padne, to nemůže dlouho trvat, je ještě nemravnější než starověký Řím těsně před svým pádem. Je zajímavé, že říše, tedy systémy, kde bujela nemravnost, zvrácenost, brzy padly, přestože se zdály být neporazitelné. Mějme na paměti, že Bůh si nenechá líbit posměch, urážky a už vůbec ne, když se to děje Jeho Matce. Brzy zasáhne. My však bychom neměli nechat své děti na pospas satanovým poskokům. Nesmíme je nechat zkazit, pokud je tedy aspoň trochu máme rádi. Láska není v citu, prožitku, láska se projevuje hlavně v oběti, v tom chtít a zasadit se pro dobro milovaného a nebát se. Pláč nám nepomůže, musíme jednat. Máme všemocného spojence, využijme toho, prosme i Matku Boží a modleme se denně její růženec, oslabíme tím zlo.

 5. Lynx lynx – absolutny suhlas. Len lenivi sme pre modlenie, konkretne ja sa akosi nedokazem kazdy den modlit ruzenec…ale nepochybujem, ze ma tu najvacsiu moc porazit zlo… je totiz tazke sa ho modlit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout