Vyhodnocení nekrologů: Prudký nárůst úmrtí mezi piloty v produktivním věku v roce 2021

Vyhodnocení nekrologů: Prudký nárůst úmrtí mezi piloty v produktivním věku v roce 2021

Již dlouhodobě se poukazuje na vyšší úmrtnost mezi piloty, než tomu bylo kdykoli v minulosti. Jenže podobně jako v případě celkové vyšší nadúmrtnosti se ani tímto problémem nechtějí oficiální místa zabývat.

Přitom čísla zcela jasně ukazují, že zejména v roce 2021 byl nárůst úmrtnosti pilotů poměrně razantní. A to na tomto seznamu nejsou uvedeni zdaleka všichni piloti.

Jak by pak vypadala čísla z celého světa v situaci, kdy většina leteckých společností nařídila povinné covid očkování, se lze jen dohadovat.

Dr Kevin Stillwagon, bývalý kapitán aerolinek a chiropraktik, analyzoval nekrology zesnulých pilotů v časopise Asociace leteckých pilotů ( ALPA ), největšího svazu pilotů na světě.

Ukázalo se, že piloti umírali mnohem častěji před dosažením důchodového věku v roce 2021: úmrtí mezi mladšími piloty se zvýšilo o celých 40 procent. „Dokud se neprokáže opak, musí být za příčinu považováno povinné očkování proti Covidu,“ varuje Stillwagon.

Stillwagon analyzoval nekrology pilotů v časopise Air Line Pilot, který vydává Airline Pilot Association, od ledna 2019. Zjistil, že počet úmrtí v roce 2021 byl o 2,3 procenta vyšší než v roce 2020 (před očkováním, které se v mnoha případech stalo povinným). 

I když se toto číslo zdá relativně nízké, rozložení úmrtí je znepokojivé: Stillwagon zaznamenal prudký nárůst úmrtí v roce 2021 mezi piloty před důchodovým věkem 65 let. Zde šlo o nárůst 40 procent. Mnoho z nekrologů odkazovalo na „náhlá a neočekávaná“ úmrtí. Také v roce 2022 se zdálo, že úmrtnost mezi osobami mladšími 65 let je vyšší.

Dr Stillwagon poznamenává, že nekrology časopisu odrážejí jen zlomek reality v leteckém průmyslu, protože jsou uvedeni pouze piloti, kteří byli členy odborů. 

Podle jeho názoru je však pravděpodobné, že znatelný nárůst úmrtí mezi mladšími piloty lze přisoudit genové injekci (její aplikace byla pro řadu leteckých společností nezbytným předpokladem, aby mohl personál pracovat).

Vysvětluje, že riziko náhlého úmrtí se výrazně zvyšuje, zejména při přeočkování. Vidí pro to tři možné zdravotní důvody:

Jak je podrobně uvedeno ve druhé části, jednoduchým vysvětlením by mohla být aktivace kaskády komplementu, velmi agresivního komplexu atakujícího membránu, který závisí na protilátkách. Jinými slovy, ke stimulaci produkce protilátek je zapotřebí první dávka. 

Posilovací dávka může způsobit, že dříve vytvořené protilátky a paměť je rychle obnoví, aby přehnaně reagovaly na miliardy spike proteinů vytvořených následujícími dávkami.  To může vést ke komplexu membránového útoku, který je velmi destruktivní, zejména v srdečním svalu.

Další mechanismus navrhl Steven Hatfill, MD, v létě 2022. Zjistil, že mRNA ve vakcínách Covid kóduje spike protein v tom, co je známé jako otevřená konfigurace. 

Když T buňky interagují se spike proteinem, který je exprimován v této otevřené konfiguraci na buněčném povrchu, způsobí to, že T buňky uvolní vysoce zánětlivé cytokiny.

To může uvést do pohybu eskalující zpětnovazební smyčku, která přitahuje ještě více bílých krvinek, což vede k většímu zánětu v srdeční tkáni a tím k myokarditidě – viz zde.

Jiný mechanismus navrhl v lednu 2023 Yonker et al., jak bylo zveřejněno zde. Srovnávali očkované subjekty s myokarditidou s pacienty bez myokarditidy. Ti s myokarditidou měli volně plovoucí spike proteiny cirkulující v jejich krevním řečišti, zatímco ti bez myokarditidy neměli žádné cirkulující spike proteiny. 

Nevysvětlují, proč někteří mají volné spike proteiny a jiní ne, pouze hlásí výsledkyMožným vysvětlením by mohlo být, že opakovaná přeočkování vedou u některých lidí ke zvýšení IgG4 protilátek. To snižuje schopnost protilátek vázat se na spike proteiny, což jim umožňuje volně se vznášet.

Zdroj: Substack Dr. Kevin Stillwagon

Spolu s US Freedom Flyers chce přesvědčit americký úřad pro letectví, aby varoval piloty před aplikací mRNA. Vyzývá také, aby piloti byli vyšetřeni na možný subklinický zánět srdečního svalu, aby se odhalily následky očkování, které dosud zůstávaly skryté. 

Ty ohrožují nejen postižené, ale i jejich pasažéry a další členy posádky na letech.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Vyhodnocení nekrologů: Prudký nárůst úmrtí mezi piloty v produktivním věku v roce 2021

  1. tak to je zajímavé s takovou úmrtností ? Jistě se někdo kvalifikovaný najde a podá nám vysvětlení proč tihle zdravý lidé v kokpitech letounů tak moc najednou umírají.

    1. Samozrejme ze je to po zapichu bio zbrani. Reknou ze to urcite nema souvislost s vakcinaci!!! Ty hovada to vedi moc dobre to si piste ale nedej boze aby nahodou nevysla pravda na svetlo bozi!!! To by byla pohroma to by bylo mrzenicko jejej!!! Podarilo se jim lidi uvrhnout do strachu i Covid 19. Rychle rychle se dejte zabodat vakcina je svoboda a budes mit lehci prubeh a nezemres!!!! To jsou jejich mantry urcene k poslusnosti stada!! A prece nemuzou rici ze ty vakciny jsou depopulacni nastroj nenene!! Ty jejich jeduvky maji a splnuji jejich tolik avizovanou depopulaci na planete!! Tato zbran pomaha v eliminaci podle nich zbytecnych jedliku presto ze planeta ma dost mista pro vsechny a dostatek potravy take pro vsechny!! A nesouhlasim s tvrzenim nekterych lidi ze lidi je jak sracek!!! Jak to ti co toto tvrdi muzou vedet? Veri jejich lzim o prelidneni?? Tak to jsou dementi! A jinak kazda liska bytost ma pravo na zivot. A pokud jim ti zmrdi zivot nedali nemaji ani pravo zivot brat! Masovi vrazy v primem primem prenosu!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout