Biden se opět ztratil na pódiu (video)

Biden se opět ztratil na pódiu (video)

Nikoho zřejmě neudivilo, že na korunovaci Karla III jely pouze manželka a vnučka Joe Bidena. On sám by byl schopen způsobit zmatek a nikdo asi nechtěl skandál během korunovace.

Joe Biden, který před měsícem ohlásil kandidaturu do demokratických primárek pro volby v roce 2024 (což by znamenalo, že v případě výhry by působil na prezidentském postu v letech 2025-29), je již dlouhodobě patrně zcela nezpůsobilý samostatného konání.

Je tedy jisté, že tato loutka postižená demencí má posloužit jen k tomu, aby v USA mohl z pozadí i následující 4 roky vládnout Deep state. Jeho každodenní excesy jen potvrzují, že jeho volba nemůže být ani ze strany zarytých demokratů volbou racionální.

K dalšímu z mnoha excesů došlo opět včera, kdy se zase ztratil na pódiu.

Joe Biden ve středu odcestoval do New Yorku, aby přednesl poznámky k dluhovému stropu na SUNY Westchester Community College.

Biden nepravdivě tvrdil, že republikáni ve Sněmovně reprezentantů sníží ošetření veteránů ve zdravotnictví, pokud se nepodvolí jeho požadavkům na dluhový strop.

Vyprávěl trapné příběhy o své rodině a lhal o svých úspěších.

Poté, co Biden zamumlal svůj projev, ztratil se na pódiu.

Celá zkorumpovaná rodina Bidenových je od včerejška „grilována“ v Kongresu. Mnoho příslušníků jeho rodiny bylo obviněno z korupce.

Do zločinů byli zahrnuti:

Syn Joea Bidena Hunter, bratr Joea Bidena, manželka bratra Joea Bidena, přítelkyně Huntera Bidena / vdova po Joeovu synovi Beau Bidenovi, bývalá manželka Huntera Bidena, současná manželka Huntera Bidena. A 3 děti prezidentova syna a prezidentova bratra – tedy vnoučata a synovci/neteře Joe Bidena.

Ovšem FBI, která všechny zločiny Bidenových dlouhodobě kryje, nyní odmítá uvolnit velmi důležitý dokument, který by pomohl v objasnění zločinného spiknutí samotného Joe Bidena v době kdy působil jako viceprezident.

„Na základě odhalení informátorů má ministerstvo spravedlnosti a Federální úřad pro vyšetřování neutajovaný formulář FD-1023, který popisuje zločinné schéma zahrnující tehdejšího viceprezidenta Bidena a cizího státního příslušníka v souvislosti s výměnou peněz za politická rozhodnutí. Dokument obsahuje přesný popis toho, jak byl údajný zločinný plán použit, jakož i jeho účel,“ uvedl výbor pro dohled.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

One thought on “Biden se opět ztratil na pódiu (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout