Naléhavá výzva profesora Bhakdiho: „Zachraňte lidstvo!“ (video)

Naléhavá výzva profesora Bhakdiho: „Zachraňte lidstvo!“ (video)

Profesor Bhakdi ve svém posledním pořadu varoval před mRNA technologií i Pandemickou smlouvou.

Prof. Bhakdi podrobně rozebral výrobu experimentálních vakcín proti Covidu a vysvětlil, kde se nachází rizika pro očkované. Injekce cizorodé DNA do lidského těla může mít zničující následky – plánované použití technologie mRNA při všech možných dalších vakcinacích skrývá obrovský rizikový potenciál.

„Zachraňte lidstvo!“ – Zdá se to dramatické, ale je to skutečně přehnané? Před čím musí být lidstvo zachráněno?

WHO plánuje celosvětově rozšířit použití technologie mRNA ve vakcínách u lidí a zvířat. Proč je to nebezpečné?

Je prokázáno, že vakcína mRNA COVID19 škodí?

Na to vše odpovídá prof. Bhakdi ve videu, které můžete shlédnout pod článkem, ve kterém se zhruba dozvíte, o čem je ve videu řeč (video je německy).

Jak tělo produkuje bílkoviny?

DNA (řetězce nukleové kyseliny protkané dohromady, aby vytvořily stabilní chromozomy) obsahuje plány pro všechny požadované proteiny. Pokud je to nutné, kopie plánu pro požadovaný protein se předá ribozomům jako produkčním místům a vytvoří se nová RNA. Originální plány jsou vždy k dispozici v DNA.

Jak se vakcína vyrábí?

Stručný přehled výroby vakcín ukazuje existující zdroje chyb.

Při výrobě vede oklika přes DNA bakterií. Výhodou je velmi rychlé buněčné dělení a přítomnost velmi stabilních, prstencových minichromozomů, plazmidů.

Ty jsou prstencového tvaru, jsou stabilní a lze je skladovat neomezeně dlouho. A mohou být manipulovány, mohou do nich být vloženy cizí geny, jako je gen pro spike protein v očkování proti COVID19. 

Velké množství plazmidů s vrcholovou DNA získanou během krátké doby buněčným dělením v reakčním roztoku jsou nyní rozřezány enzymy v automatizovaných procesech, takže jsou k dispozici vlákna DNA. Stavební bloky nukleové kyseliny obsažené v reakčním roztoku vedou ke spike mRNA. Lipidový obal ho pak chrání před příliš rychlým zničením v těle.

Jak vakcína v těle funguje?

Jako trojský kůň se mohou balíčky genů maskované lipidovým obalem šířit po celém těle a být absorbovány každou buňkou. To platí i pro endoteliální buňky, které vystýlají jednotlivé cévní stěny krevního řečiště. Buňky nyní produkují spike proteiny, které poškozují cévní stěny, mohou unikat a tak pronikat do buněk okolní tkáně, které zase produkují nové spike proteiny.

Při přirozené infekci je většina patogenů v plicích a dýchacích cestách, kde jsou okamžitě rozpoznány jako cizí tělesa a napadeny. Infikované buňky jsou zabity a člověk se uzdraví.

Masy genů vnesených do krevního řečiště očkováním zahltí přirozený imunitní systém. Spike proteiny se tak mohou šířit dál a dál v těle, kde způsobují zánět.

Jak lze poškození vakcínou odhalit?

Během pitvy osoby, která zemřela po 3. očkování BioNTech, poskytl Michael Mörz důkazy o spike proteinech v nejmenších krevních cévách v různých oblastech mozku. Hlavní virový protein vyskytující se při přirozené infekci celými viry však nebyl detekovatelný. V okolní tkáni byly nalezeny mrtvé a odumírající i zanícené buňky, což ukazuje na encefalitidu.

Odpovídající změny byly nalezeny při pitvě i na srdci. Kromě zánětu mozku  se vyskytl i zánět srdečního svalu. 

Přirozeně se kombinace obou onemocnění vyskytuje v poměru 1:1 000 000 000/rok, což je  v nepravděpodobném rozmezí. Mezitím byla již několikrát prokázána taková kombinace, která nepřipouští jiné vysvětlení než souvislost s očkováním.

Ale jak se to může stát?

Prof. Bhakdi odkazuje na studie Kevina McKernana o několika šaržích vakcín od BioNTech, ve kterých byly kromě mRNA nalezeny kompletní plazmidy, tedy cizí DNA. To je možné, pokud proces přípravy mRNA generované při výrobě vakcíny není pečlivě řízen.

Co dělá cizí DNA v těle?

Trvání produkce spike proteinů je dlouhodobé a může mít vážné účinky na imunitní systém s destrukcí tělu vlastních buněk. Zatímco však mRNA způsobuje tvorbu bílkovin v cytoplazmě buněk, cizí DNA může proniknout přímo do buněčného jádra a změnit tam uložené plány. 

Takto jsou lidé geneticky modifikováni. Možnými následky jsou metabolické poruchy a rakovina. Cizí DNA inkorporovaná do zárodečných buněk (vaječníků/varlat) může způsobit malformace u potomků.

Aby se zabránilo zásahu do lidského genomu, profesor Bhakdi vyzývá všechny občany, aby se zdrželi tohoto genového experimentu a postavili se proti ratifikaci Pandemické smlouvy…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Naléhavá výzva profesora Bhakdiho: „Zachraňte lidstvo!“ (video)

  1. Vsem kteri se podili na teto zrudne genocide bez milosti vpalit do jednoho ramene Pfizera, do druheho Modernu, do prdele do kazde pulky Jonsona!!! Vse pod dohledem kamer a lidi!!! Zadne placebo zadne vitaminy ale rovnou ostre sarze!!! Tito zmrdi musi jit prikladem!!!! Na nasi planetu proste nepatri, at tahnou do pekel!!! Vojenske soudni tribunaly je musi vzhledem k zavaznosti teto jejich cinnosti adekvatnim zpusobem potrestat!!! Gitmo a kat! Vse v primem prenosu nouzoveho vojenskeho vysilani!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout