Klaus Schwab jásá nad nápadem na vytvoření „Nového světového řádu“ (video)

Klaus Schwab jásá nad nápadem na vytvoření „Nového světového řádu“ (video)

Nový světový řád (NWO) je podle mainstreamu pouhou konspirační teorií, nicméně nejeden politik se jím přesto ohání. To jen dokládá, že nejde o konspiraci, ale o fakt.

Jen dnes se tomu říká všelijak: Velký reset, 4. průmyslová revoluce, 17 cílů Agendy  2030…

Na sociálních sítích v současné době koluje výňatek ze setkání Světového ekonomického fóra v roce 2017, kde zakladatel Klaus Schwab otevřeně hovořil o Novém světovém řádu .

V rozhovoru se svým mentorem Henrym Kissingerem Schwab řekl: „Jaká skvělá příležitost zakončit náš týden zde s tak konkrétními návrhy a nápady, jak můžeme skutečně vytvořit Nový světový řád.“

Ale pokud věříte v Nový světový řád, pak jste podle mainstreamových politiků a médií konspirátor nebo extrémista. 

Přitom Schwab není rozhodně jedinou veřejně známou osobou, která podobné poznámky utrousila. A tyto poznámky učinil ještě před „dobou covidovou,“ tedy dřív než přišel s Velkým resetem.

Jde tak spíš jen o potvrzení faktu, že globální zločinci své plány nikdy netají, to jen většina lidí není schopna jejich jasně daná poselství pochopit…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Klaus Schwab jásá nad nápadem na vytvoření „Nového světového řádu“ (video)

  1. Na WEF v zari vsechny zmrdy pozatykat a okamzite pred vojensky soud!!! Neprodlene kata a ihned vykonavat popravy!!! Ruku v ruce s nouzovym vojenskym vysilanim 3krat 8hodin.

  2. jakto že se ještě nanašel někdo kdo by WEF odpalil do luftu i s těmi Globalisty Film Valkyra by byl skvěla inspirace když Stauffenberg v Bunkru Hitlera dal hezky pod stul bombu a odpalil Hitleruv Bunkr s WEF by se mohlo udělat něco podobného

    1. No právě toto mám na mysli už dlouho, jak to, že tito zločinci chodí ještě po světě, a odkud je ten globální zmrd predoktor. Ryba smrdí od hlavy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout