Autor knihy „Meze růstu“ a významný člen Římského klubu chce snížit populaci o 86% (video)

Autor knihy „Meze růstu“ a významný člen Římského klubu chce snížit populaci o 86% (video)

Římský klub je jednou z čelních organizací prosazujících již dlouhé roky depopulační agendu. Ta je spolu s agendou klimatickou vlajkovou lodí Římského klubu již více než 50 let.

Plány Římského klubu byly sepsány do knihy „Meze růstu.“ Dennis Meadows, jeden z hlavních autorů této knihy Římského klubu, je čestným členem Římského klubu a členem Světového ekonomického fóra.

Pokud si myslíte, že jeho ideologie od vydání jeho knihy změkla a stala se méně misantropickou, pak se mýlíte.

Zde je video z roku 2017, kde Meadows přemítá o svých nadějích, že nadcházející nevyhnutelná genocida 86 % světové populace by mohla být uskutečněna mírovou cestou pod „benevolentní“ diktaturou. Řekl mimo jiné:

„Mohli bychom mít osm nebo devět miliard, pravděpodobně pokud budeme mít velmi silnou diktaturu, která bude chytrá… a lidé budou mít nízkou životní úroveň…

Ale my chceme svobodu a chceme vysokou životní úroveň, tak budeme mít miliardu lidí. A teď jsme na sedmi miliardách, takže to musíme snížit. Doufám, že se to může stát pomalu, relativně pomalu a způsobem, který je relativně rovnocenný, víte, aby lidé sdíleli zkušenosti.“

Jak je zřejmé, není náhoda, že se Meadowsova slova shodují se slovy globálního hodnocení biologické rozmanitosti, které bylo poprvé představeno na konferenci OSN o změně klimatu COP1 v roce 1995, které uvádí:

„Zemědělský svět, ve kterém je většina lidí farmáři, by měl být schopen uživit 5 až 7 miliard lidí… Naproti tomu rozumný odhad pro industrializovanou světovou společnost se současnou severoamerickou materiální životní úrovní by byla jedna miliarda.“ zdroj

Zdá se, že zastánci této ideologie ignorují skutečnost, že světová populace v současnosti podle Worldometeru převyšuje 8 miliard, což se neshoduje s jejich děsivými projekcemi. Existuje dobrý důvod, proč se vyhýbají scénářům z reálného světa, protože jejich modely jsou lstí, manipulují s daty.

Zatímco manipulace Neila Fergusona s prognostickými modely, využívanými v celé Evropě během Covid-19, je již dobře známá, síť mocných malthusiánů používala stejnou taktiku po většinu minulého století k prodeji a vnucování své agendy.

Malthusiáni jsou žáci Thomase Malthuse (1766 – 1834). Malthus prosadil matematickou tezi, že populace má vždy tendenci růst geometricky, zatímco zemědělské zdroje mají tendenci růst aritmeticky, což vede k relativně předvídatelným krizovým bodům.

Malthus věřil, že sociální inženýři reprezentující Britské impérium potřebují tato „horká místa“ využít k vědeckému řízení lidského stáda. Malthus věřil, že příroda poskytla vládnoucí třídě určité nástroje, které  jí mají umožnit splnit tento důležitý úkol – jmenovitě válku, hlad a nemoci.

Římský klub, založený v roce 1968, rychle založil pobočky po celém západním světě se členy, kteří se shodli, že nejlepší formou společnosti je vědecká diktatura.

Římský klub je globalistická neziskovka, která sdružuje hlavy států, členy královských rodin, podnikatele, mezinárodní finančníky, akademiky, laboratorní vědce a administrátory z globálních správních institucí, jako je Organizace spojených národů (OSN), Světová banka, Mezinárodní měnový fond (MMF) a Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD).

Římský klub po vzoru struktury „kulatého stolu“ skupiny Bilderberg, Královského institutu pro mezinárodní záležitosti (RIIA) a Rady pro zahraniční vztahy (CFR) pořádá zasedání.

V roce 1972 publikoval Římský klub výsledky počítačových simulací vypočítaných týmem statistiků z Massachusettského technologického institutu („MIT“) ve své knize Meze růstu.

Bylo to vyvrcholení dvouleté studie prováděné týmem MIT nominálně vedeným Jayem Forresterem a Dennisem Meadowsem. Meze růstu je pravděpodobně nejvlivnější knihou o udržitelnosti.

Stala se biblí a plánem nového antihumanistického hnutí, které dalo vzniknout dnešní agendě Green Deal.

Kniha Limity růstu Římského klubu není malthusiánská pouze v principu, ale pohled do bibliografie ukazuje, že je podpořena i rozsáhlými citacemi řady malthusiánů a eugeniků a přidružených institucí věnujících se kontrole populace.

Článek z roku 2012 oslavující 40. výročí knihy uvádí: „Stojí za to si dnes znovu prohlédnout Limity růstu, protože více než kterákoli jiná kniha zkoumá koncept antropocentrické (člověkem způsobené) změny klimatu pro masové publikum.“

Tam jsou i další důvody pro oživení Mezí růstu.

Jedním z důvodů je, že „Meze růstu“ byla první kniha svého druhu, která spojila globální teplotu s ekonomickými proměnnými, jako je populační růst, vyčerpání zdrojů a nedostatečně definovaná kategorie znečištění.

Použitím lineárních rovnic k extrapolaci trendů do budoucnosti Meadows a jeho spoluautoři (jedním ze spoluautorů byla jeho manželka), připravili půdu pro dva hlavní omyly:

  • Struktura fyzického časoprostoru, která formuje objevitelný vesmír, je ze své podstaty nelineární, a proto nemůže být vyjádřena žádnou formou lineárních rovnic, bez ohledu na výpočetní výkon. Lidská tvořivá mentalita je výslovně nelineární, protože je spojena s neformulovatelnými stavy existence, jako je inspirace, láska k pravdě, důstojnost a krása, kterým se žádný binární systém nemůže přiblížit. Programátoři Římského klubu tato fakta ignorovali a předpokládali, že vesmír je stejně binární jako jejich software.
  • Samotné datové soubory by mohly být snadno deformovány a přetvořeny podle kontrol počítačových programátorů, kteří chtěli utvářet vládní politiku. Již jsme viděli tuto techniku, kterou použil Neil Ferguson z Imperial College k vytvoření falešných výsledků budoucích covidových scénářů, a stejná technika byla také použita v ekologickém modelování.

Dalším důvodem, proč se zabývat knihou „Meze růstu,“ je dopad, který měla a stále má na nadnárodní organizace. Po celá desetiletí guru New Age Barbara Marx Hubbardová – která volala po vyhlazení čtvrtiny lidské populace, aby byl nastolen nový světový řád – zastávala transhumanismus a malthusiánský udržitelný rozvoj, které jsou jádrem Velkého resetu a čtvrté průmyslové revoluce. 

Její malthusiánské teorie o přelidnění byly částečně inspirovány touto knihou. Ve skutečnosti existuje několik pasáží v knize Hubbardové, které varují před malthusiánskými „Mezemi růstu“, které by mohly vést k ekologické katastrofě.

Osobně se také setkala se spoluzakladatelem Římského klubu Aureliem Pecceim, který vedl Světové ekonomické fórum k přijetí malthusiánského učení podle knihy Meze růstu na třetím výročním zasedání Světového ekonomického fóra v roce 1973.

Člen Římského klubu a autor knihy Meze růstu, který manipuloval se svými předpovědními modely v naději, že diktatura pomalu a „mírově“ vyhladí 86 % světové populace, zatím nebyl se svými plány úspěšný.

Nicméně stále má dosti nástupců, kteří se snaží, aby se jeho plány naplnily…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Autor knihy „Meze růstu“ a významný člen Římského klubu chce snížit populaci o 86% (video)

  1. Podíváme-li se na Evropany, tam již depopulace probíhá zcela dobrovolně – porodnost nízká, méně než dvě děti na ženu. Takže bohatě stačí přesvědčit i ostatní národy, že když si nikdo nepořídí víc jak dvě děti, budou se mít lépe a radostněji, musí se počet obyvatel začít postupně snižovat. V České kotlince se počet obyvatel drží celkem v rozumné výši a již poměrně dlouho, nechápu, proč to není možné i jinde. Místo toho psychopati vymýšlejí, jak lidi postupně hubit… (znamená to ovšem přestat cpát neustále prostředky etnikům, která se sice dovedou množit, ale nedovedou sebe a ani své potomstvo uživit.) Když se vše nechá na přírodě, ta už si nás zredukuje.

  2. Dostala se ke me informace ze nejaky clovek ktery si s tim dal praci spocital ze je nas ne 8 miliard jak nam neustale cpou srackomety ale ze jsou nas 4 miliardy!!! A myslim si ze po zabodani mnoho lidi ubude tak, jak to planuji mnoho desitek let dopredu. Jejich umanuta nadrazenost nad nami lidskymi bytostmi zda se nezna mezi!!! A co tak zacit kontrolovat je, sledovat kazdy jejich pohyb, myslenky, bankovni ucty a ty predevsim, jejich covid pas ze jsou zabodani temito jedy, zadny falsovany nene! Prevzali nad nami moc, pojdme jim tu moc vzit a prevzit moc nad nimi!!! Porazit je jejich vlasnimi zbranemi!!! Lidickove je to nutnost. Brante se znasenim odporu! Kazdy den vsude kde to jde! Vsichni jste zive svobodne lidske bytosti nejste ztraceni na mori podle jejich lodniho prava!! A nejste ani jejich pravni nezijici fikce!!! Obrana je nejlepsi utok proto se brante zuby nehty protoze teto obrany se nejvice boji!!! Verme ze vsechno dobre dopadne a pokud to jeste nedopadlo tak jeste neni konec!!! Vse dobre lidicky!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout