Klaus Schwab na návštěvě Brazílie: Země plně podporuje agendu WEF

Klaus Schwab na návštěvě Brazílie: Země plně podporuje agendu WEF

Byla by taková návštěva Brazílie možná ještě někdy před rokem? Pravděpodobně ne.  Nicméně s pomocí CIA se podařilo do vedení země opět dosadit Bidenova přítele Lulu, který ihned zavedl povinné covid očkování, tvrdou cenzuru a likvidaci opozice.

I když je Brazílie členem BRICS, hraje to tak nějak na obě strany. Ale především je zemí plně oddanou veškeré globalistické agendě – od té klimatické přes LGBTQ až po zavádění CBDC.

O mnohém vypovídá i fakt, že zatímco Schwab jednal s brazilským viceprezidentem, Lula se účastnil summitu G7 v Hirošimě, aby podpořil politiku západních zemí.

Brazilský viceprezident Geraldo Alckmin přijal minulý týden zakladatele Světového ekonomického fóra Klause Schwaba v pracovním paláci Palácio de Planalto v hlavním městě Brasília. Tisk nebyl vítán.

Podle Alckmina byl hlavním diskutovaným tématem „udržitelný rozvoj“ (plány Agendy 2030) v Brazílii. Jednali o nízkouhlíkovém průmyslu, biohospodářství a uplatňování nových technologií pro ekologickou transformaci.

Geopoliticky Schwab kvalifikuje Brazílii jako „biovelmoc“. Alckmin zdůraznil potřebu posílit hospodářské a obchodní vztahy mezi zeměmi.

 

Schwab hovořil s Alckminem v době, kdy byl prezident Luiz Inácio Lula da Silva v Hirošimě v Japonsku, aby se zúčastnil summitu G7.

Šéf WEF se také setkal s guvernérem Sao Paula Tarcisiem Gomesem de Freitasem.

 

V minulosti se Schwab chlubil tím, jak využívá Young Global Leaders WEF k pronikání do vlád. Zdá se, že tentokrát si byl mladé lídry vybírat v Brazílii plně oddané agendě WEF…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4.7]

4 thoughts on “Klaus Schwab na návštěvě Brazílie: Země plně podporuje agendu WEF

  1. Schwabovi je 84 let a vypadá skvěle. Že by patřil mezi uživatele adrenochromu? Jeho zhovadilé WEF a jeho agenda by tomu nasvědčovala. A mučené a vražděné dětičky by odpovídaly tomu, co razí.

    1. Brics je pre Rusko docasny manever, az padne US, pridu dalsie kroky.
      ….ako uz povedali, jediny priatel Ruska je armada a namornictvo.
      … ja si myslim,ze aj slovaci,srbi,…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout