Europoslankyně Christine Andersonová o EU: „Kdyby to bylo na mně, opustili bychom dnes toto peklo EU“ (video)

Europoslankyně Christine Andersonová o EU: „Kdyby to bylo na mně, opustili bychom dnes toto peklo EU“ (video)

Mnoho občanů si naivně myslí, že odchod z EU je mnohem horší variantou než setrvání v tomto nedemokratickém spolku. Jenže tak tomu není.

Pokud nejste přímo napojeni na bruselské penězovody, pak patříte těm, koho tato instituce jen systematicky ničí. A jste-li odpůrcem klimatické agendy, genových injekcí, výměny obyvatel, digitálních identit, očkovacích pasů, CBDC, cenzury či genderové agendy, pak je EU váš úhlavní nepřítel.

To vše totiž velmi drsně prosazuje, což se v současné době týká zejména klimatické agendy zahrnuté ve stále se zostřující politice zeleného údělu, která má zcela zničit životní úroveň většiny Evropanů.

Dále je faktem, že země, která je v EU, musí být současně i členem některých dalších podvratných organizací jako OSN, WHO či WEF, z nichž pak nelze vystoupit.

Politici ve vládách jsou tedy plně ovlivňováni těmito organizacemi a v podstatě ani není možné, aby kdekoli vládla politická strana, která by šla programově proti EU.

Samotná pravidla EU pak jasně říkají, že eurokomisařem se může stát jen ten, kdo plně podporuje „hodnoty EU,“ což je vše ve výčtu výše. Tedy EU je zcela nereformovatelná a jediným způsobem jak se zbavit jejího diktátu je vystoupení nebo rozvrat zevnitř.

O tom se ale podrobněji zmíním v plánovaném článku, ve kterém upozorním také na blížící se eurovolby. Nyní dávám slovo europoslankyni za AfD Christine Andersonové, jejíž strana má v programu vystoupení z EU, které ona sama plně podporuje…

„Kdyby to bylo na mně, Německo by z tohoto pekla neodešlo zítra, ale dnes,“ řekla německá europoslankyně Christine Andersonová Epoch Times o Evropské unii.

„Instituce EU jsou nejen nedemokratické, ale i antidemokratické,“ řekla Andersonová. „Nejsme parlament. Je ostuda nazývat to parlamentem.“

„Parlament neprovádí rozpočtovou kontrolu a nepřijímá zákony. Hlasujeme o usneseních, jakýchsi dopisech, které posíláme Evropské komisi,“ vysvětlila europoslankyně.

„Zákony přijímá Rada, která se skládá z hlav států nebo předsedů vlád 27 členských států Evropské unie. Takže pokud chce německá vláda schválit zákon a německý parlament je proti, odpovědný ministr cestuje do Bruselu, aby si  promluvil s kolegy a schválil tam zákon, který se pak stane právem EU ve všech členských státech.“

Občané pak musí tento zákon dodržovat, i když byli podle Andersonové silně proti…

Tolik ve zkratce další zkušená politička, která potvrzuje, že setrvání v EU je tou nejhorší možnou variantou. Není rozhodně první a poslední, kdo na antidemokratičnost EU poukázal.

Nevěřte proto politikům, kteří se zaštiťují tím, že musíme setrvat v EU. Zřejmě právě oni sami očekávají od této instituce nějaké prebendy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Europoslankyně Christine Andersonová o EU: „Kdyby to bylo na mně, opustili bychom dnes toto peklo EU“ (video)

  1. Všechno jako byl podvod se smrtícím virem SARS Cov-2 – Covid 19, genová terapie a vakcinace, která zabíjela, WHO smlouva, green deal, je taktéž EU největší podvod spáchaný na lidech suverénních států Evropy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout