Islámský Pákistán: USA zavádí transgender „převýchovu“

Islámský Pákistán: USA zavádí transgender „převýchovu“

Pákistán je země, kde jsou nemuslimové poměrně drsně pronásledováni. Křesťanské a hinduistické dívky  – nejčastěji ve věku 8-16 let – jsou denně unášeny a násilně konvertovány k islámu. Většina rodin se již svých dcer nedočká a spravedlnosti se v tomto směru nedovolají.

V Pákistánu jsou také velmi tvrdé tresty – doživotí až smrt – za rouhání, tedy urážku islámu nebo Koránu. Znásilnění nemuslimek tam prakticky nikdo neřeší, což je důvod, proč je v zemi 99,7% případů znásilnění nevyřešených. Nikdo se tím nezabývá.

Celkem běžné jsou i vraždy ze cti – rodina, která zavraždí vlastní dceru, sestru, neteř či jinou příbuznou, není potrestána, neboť vraždy ze cti jsou v souladu s právem šaría.

Ale o to vše se progresivistický Západ nezajímá, vždyť je to běžnou součástí „islámské kultury,“ která se stěhuje na Západ.

Ovšem o co se zajímá zejména americká progresivistická vláda, je přístup k LGBTQI – a zejména pak k trans. V Pákistánu tak mají mnohem vstřícnější zákony k trans než například v některých evropských zemích (včetně ČR).

Očividně se jedná o snahu zalíbit se zvrácenému Západu…

Joe Biden nyní vypsal výběrové řízení na program pro LGBTQ „obracení na víru“ v Pákistánu. Americké ministerstvo zahraničí oznámilo  stipendium ve výši 500 000 dolarů pro učitele, kteří vyučují angličtinu pákistánské  lesby, gaye, transgendery a queer (LGBTQ) dospívající ve věku 13 až 25 let.

„To jim umožní lépe se zapojit do globální komunity“, uvádí ministerstvo.

Americká zpráva o lidských právech zatím není spokojena s Pákistánem, pokud jde o „znevýhodněnou skupinu“ LGBTQ lidí. Ocenila zákon zavedený v roce 2018 na ochranu jejich práv. Policie však musí tyto lidi před násilím lépe chránit, tvrdí zpráva.

Existuje také kritika, že nábožensky motivované protesty proti LGBTQ se konají na veřejných místech, ale pride pochody se v zemi téměř nekonají. Stipendium má tuto situaci napravit.

Vše je podrobně formulováno na 26 stranách. Zainteresovaní žadatelé se vyzývají, aby prozkoumali, jak oslovit pákistánskou transgender mládež a afghánské učitele, studenty a mladé profesionály z různých míst po celém Pákistánu.

Mluvčí amerického ministerstva zahraničí popsal program jako „vzdělávací projekt pro transgender mládež“, která je považována za marginalizovanou  komunitu. Učení anglického jazyka podporuje jejich vzdělávací a pracovní příležitosti. Dotace se však nedají využítí na chirurgickou změnu pohlaví.

Celé to připomíná misijní školy starého stylu. I tehdy měli být „domorodci“ vytlačeni ze své bezbožnosti a nahrazeni západním náboženstvím. Novým náboženstvím dneška je „genderismus“.

Jejich cílem je vymýtit genderovou identitu mezi mladými lidmi. Není divu, že zejména Pákistán je americkým cílem pro takové „pokusy o převýchovu“. Uzavřená společnost má být rozbita.

Prostřednictvím kontrolovaných LGBTQ hnutí lze nastolit otázku lidských práv a uvést politiku do souladu se Západem. To se provádí sankcemi nebo destabilizací.

Stipendium se zaměřuje na tři oblasti:

Profesní rozvoj učitelů angličtiny z institucí, které nejsou hlavním proudem.

Profesní rozvoj pro začínající pákistánské učitele angličtiny.

Profesní rozvoj pro transgender mládež a pro afghánské studenty a mladé profesionály žijící v Pákistánu.

Pro oblast transgenderu jsou přijímány návrhy od žadatelů „za minimálně 25 000 USD a maximálně 75 000 USD s následujícími cíli: Za prvé, intenzivní kurzy profesního rozvoje pro pákistánskou transgender mládež ve věku 13 až 25 let. Na druhé straně intenzivní kurzy profesního rozvoje pro afghánské učitele, studenty a mladé profesionály žijící v Pákistánu.

Cílem je zlepšit komunikační dovednosti účastníků v anglickém jazyce.

„Budete zakotveni v profesionální síti absolventů. Stejně tak zúčastnění učitelé budou sdílet to, co se naučili na těchto školeních s anglicky mluvícími vrstevníky, čímž ovlivní pedagogiku ve svých školách a komunitách“.

V Pákistánu probíhají vášnivé diskuse o zákonu přijatém v roce 2018 na ochranu práv LGBTQ. Je to jeden z nejprogresivnějších zákonů na světě. Transgender lidé v Pákistánu si mohou vybrat své pohlaví, jak uznají za vhodné a zakotvit to v oficiálních dokumentech.

„Transgender“ osoba je definována jako osoba se směsí mužských a ženských nebo nejednoznačných genitálií. Také osoba, které bylo při narození přiděleno mužské pohlaví, ale která podstoupila kastraci. Stejně tak osoba, jejíž genderová identita nebo vyjádření se liší od pohlaví přiděleného při narození.

Konzervativní poslanci a duchovní považují zákon za neslučitelný s islámem. Kromě toho by to mohlo otevřít dveře pro manželství osob stejného pohlaví. Ta jsou v současné době zakázána.

Konzervativní strana „Jamat-e-Islami“ chce zákon pohřbít. Podle jejího názoru volba vlastního pohlaví ohrožuje rodinné a dědické právo., protože 220 milionů lidí se může rozhodnout být kýmkoliv.

Pákistánské dědické právo rozděluje majetek podle pohlaví. Muži dostávají dvakrát více než ženy. Podle toho by osoba, která se definuje jako trans muž, dostala dvakrát více než trans žena.

Zcela ženské nebo mužské osoby by proto neměly mít právo zvolit si pohlaví, i když jejich genderové vnímání neodpovídá jejich biologickému pohlaví. „Raději vyhledejte psychologickou pomoc,“ řekl zástupce Jamat-e-Islami.

Zastánci zákona hovoří o zlomyslné dezinterpretaci s tím, že takové debaty ohrožují transgender komunitu. Na Twitteru se příspěvky na téma „Změňte trans zákon“ a „Stažení vulgárního zákona“ staly virálními.

Loni v září byly během dvou týdnů zabity čtyři „trans ženy“ (tedy muži, kteří se prohlásili za ženy). LGBTQ komunita si stěžuje, že transgenderismus je smíšen s homosexualitou, která spouští takové útoky.

Homosexualita je totiž v Pákistánu stále trestným činem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Islámský Pákistán: USA zavádí transgender „převýchovu“

  1. Allah všechny uchyly vyhaže ze střechy ona má jen svojé uchyli pedofily mnohoženstvi a kozojeby takže transky genderisti buzeranti a podobna havět má smulu islám je hold islám a neměni se nikdy a ten kdo se o to jen pokusi změnit islám tak to je rouhani a nevyhne se trastu smrti Allahu Akbar = Allah je Velky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout