Australský Senátor: „Je čas opustit ten ráj zvrhlíků OSN a WHO!“ (video)

Australský Senátor: „Je čas opustit ten ráj zvrhlíků OSN a WHO!“ (video)

Jak již víte, tak OSN ve spolupráci s WHO přichází s novinkou, která má vést k postupné legalizaci pedofilie.

Jako pokusná laboratoř má posloužit EU, kde již byla přijata příslušná nařízení o tom, jak by měla probíhat školní „genderová výchova.“

O zvrácenostech, se kterými přišla WHO ve spolupráci s OSN, jste si víc mohli přečíst již zde.

Dítě by mělo být podle nových norem WHO a OSN vychováváno výhradně státem (školkou, školou), rodiče tak mají být jen osoby, které dítěti poskytnou stravu a bydlení.

V některých zemích EU se tak již aktivně odebírají děti těm rodičům, kteří se o dítě příliš starají a k nimž má dítě příliš blízký vztah.

Na zvrácenosti, které OSN a WHO nyní navrhuje, reagoval také australský Senátor, který záhy vyzval k vystoupení z obou organizací.

Australský senátor Malcolm Roberts vyzval v parlamentu, aby věnoval pozornost péči o děti ze strany Světové zdravotnické organizace OSN.

WHO zveřejnila rámec sexuální výchovy pro děti s názvem Standardy pro sexuální výchovu v Evropě.

„WHO a OSN chtějí, aby sexuální výchova začala po narození a byla prováděna pod vedením státu, nikoli rodičů,“ poznamenal Roberts. „Tento rámec by měl dětem a mladým lidem umožnit rozvíjet rozmanité sexuální vztahy.

Před dosažením věku čtyř let by děti měly být poučeny o sexuální reprodukci a měly by být schopny rozlišovat mezi heterosexuálním a homosexuálním chováním.

Ve věku šesti let budou děti vystaveny výukovým materiálům o pohlavním styku, masturbaci a pornografii.

A v době, kdy bude dětem 12 let, WHO zasadí všechny tyto znalosti do správného politického kontextu, po kterém naše děti již nikdy nebudou moci mít láskyplný, monogamní vztah,“ zdůraznil senátor.

Děti jsou citlivé a mohou být zjizveny na duši po celý život. Roberts mluvil o lidech, kteří s tím přišli, jako o monstrech.

„Je čas opustit ráj zvrhlíků, kterým se OSN a její agentury staly.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Australský Senátor: „Je čas opustit ten ráj zvrhlíků OSN a WHO!“ (video)

  1. Chtějí zlegalizovat zločiny které léta páchají na nevinných dětech jelita . Rodným listem odevzdáváte svého syna/dceru do moci státu ,proto si s nimi můžou dělat co chtějí i odebrat je od rodiny za cokoliv co si „uzákoní“. Hledí jen na své zájmy a úchylky.

  2. každá živá bytost, která má IQ vyšší než 60 přece vidí, že všechny ty prasárny s lgbtq a tzv. nový způsob života zde v Evropě je buď z hlavy totálního zvrhlíka a pomatence nebo plán to z normálních lidi udělat. Bohužel se to v některých případech daří, ale většinová společnost si stále zachovává zdravý rozum.
    Doufejme, že to tak i zůstane. Ti normální nemají žádný přístup do médií aby to ostatním sdělily.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout