Belgie: „Allahu akbar!!“ Podívejte se, jak tlupa asi 100 muslimů zaútočila na LGBTQI akci (video)

Belgie: „Allahu akbar!!“ Podívejte se, jak tlupa asi 100 muslimů zaútočila na LGBTQI akci (video)

Již dlouho upozorňuji na zřejmě záměrné prosazování na jedné straně islamizace Evropy a na té druhé LGBTQI. Každopádně je celkem jasné, že jde o dvě zcela neslučitelné skupiny, mezi nimiž bude stále častěji docházet k různým třenicím.

Tedy – lépe řečeno – zatímco většina z řad LGBTQI patří mezi podporovatele muslimské invaze, takže nadšeně vítají své budoucí vrahy, muslimové tuto „duhovou“ skupinu považují nejen za podřadnou, ale dokonce za určenou k likvidaci. Vzdyť 11 muslimských zemí stále uznává právo šaría a tresty smrti za homosexualitu.

V posledních letech se skutečně tato nekompatibilita projevuje stále častěji, například vloni došlo k několika útokům na pride průvodech. Lze předpokládat, že dřív či později bude nějaký takový průvod obohacen i nějakým tím muslimem s výbušnou vestičkou.

Belgie patří k nejvíce islamizovaným zemím v Evropě. Víceméně se vedou dohady o tom, zda bude chalífát nejprve z Belgie, Francie, Rakouska nebo Švédska.

Ve čtvrtek utrpěla komunita „LGBTQIA+“ v Belgii násilný útok dospívajících muslimských studentů z The Atlas College v Genku. K islámskému útoku došlo na akci Mezinárodní den proti homofobii a transfobii (IDAHOT), která se konala ve škole.

Zaměstnanci města a dobrovolníci z LGBTQIA+ organizace OGWA (Genks Wel Anders) byli přítomni, když více než 100 mladých muslimských studentů zaplavilo stůl, házeli lahve a plivali na duhová srdce na displeji.

Posmívali se a skandovali islámský bojový pokřik ‚Alláhu Akbar‘, přehlušovali prosby zaměstnanců města a dobrovolníků.“ Učitelé se snažili zasáhnout, ale zprvu marně. Situace se nakonec uklidnila, když zazvonil zvonek a většina studentů se vrátila do třídy.

Město Genk a škola odsoudily chování muslimských studentů a podnikají kroky. Starosta Wim Dries (CD&V) podal stížnost na policii: „Tady se nezastavíme,“ říká. “ Agrese proti našim zaměstnancům a dobrovolníkům OGWA je naprosto nepřijatelná. Nemusíme spolu souhlasit, ale alespoň by měl vždy existovat respekt.“

Vedení Atlas College vyjádřilo svůj nesouhlas s nedávným chováním, přičemž generální ředitelka Christel Schepers uvedla:

„Jsme naprosto šokováni tím, co se stalo včera – je to naprosto nepřijatelné. Jednání studentů je v rozporu s přívětivou atmosférou, kterou se naše škola snaží udržet. V důsledku toho podnikáme kroky tím, že se v nadcházejících týdnech zapojíme do dialogu se studenty a budeme spolupracovat s městem na řešení situace.“

V Belgii, zemi, která se za posledních deset let dramaticky změnila, se nejedná o ojedinělý incident. Bez jakékoli veřejné debaty se stal masivním muslimským státem díky migrační politice levicové vlády otevřených hranic a politice Evropské unie. Katastrofické dopady těchto politik na bezpečnost a demografii země jsou do očí bijící.

Jedna třetina belgické populace je cizího původu, přičemž největší počet je marockého původu, což znamená, že jde o muslimy. V Bruselu jsou již rodilí nebo domorodí Belgičané v menšině, přičemž téměř 80 % obyvatel je cizího původu.

Podle statistického úřadu Statbel byly již v roce 2020 nejoblíbenější jména pro chlapce ve více než tuctu čtvrtí po celém Bruselu islámská, konkrétně Mohamed, Mohammed a Ahmed (další forma Mohameda).

Belgie se stala líhní islámských teroristů s nejvyšším počtem zahraničních bojovníků na hlavu ze všech západoevropských zemí. Země byla dokonce i levicovými médii popsána jako „ohnisko teroru Evropy.“

Proces islamizace, který v současné době probíhá v Belgii, vedl k nárůstu radikalizace, zejména v mešitách, kde se káže násilný džihád. Podle důvěrné zpravodajské zprávy, která unikla v květnu 2018, některé z těchto mešit, včetně Saúdy financované Velké mešity v Bruselu, trénovaly imámy, aby podporovali ozbrojený džihád.

Je šokující, že zpráva konstatuje, že texty používané těmito imámy vyzývají k tomu, aby byli homosexuálové ukamenováni k smrti nebo vyhozeni z budov.

Spisy vyzývají k „válce“ proti všem lidem, kteří nenásledují sunnitský islám. Jedna učební příručka dokonce uvádí:

„Nejdůležitějším principem džihádu je boj proti nevěřícím a agresorům… Ozbrojený džihád se stává individuální povinností každého muslima.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Belgie: „Allahu akbar!!“ Podívejte se, jak tlupa asi 100 muslimů zaútočila na LGBTQI akci (video)

  1. buzeranti sú najsprostejšia skupina a preto sú vítači, a aj preto sú s tými dúhovými hovnami všade hneď na rane moslimákom! len nech si užijú, kým ich nemilosrdne povraždia!!

  2. na jedné straně uchyli typu LGBT, Genderisti Buzeranti feministky a na druhe mnohomanželstvi kozojeby a pedofilové aneb když uchyl nenavidi uchyla 😁 🥴🤪🙃😵🥳 a v tomhle máme všichni žit 🤷‍♂️🤦‍♂️

  3. Samozrejme,že podobné útoky moslimov bezvýhradne schvaľujem vrátane vražedných. Už teraz sa teším na to, ako v celej islamizovanej Európe vrátane zdegenerovaného Holandska bude hroziť trest smrti za homosex či trans. Podľa vahhábistickej verzie islamského práva, lebo žiadna iná nebude v Eurábii ani na iných islamom dobytých územiach sveta platiť…

  4. Komu vyhovuje aby byl v Evropě co největší bordel? Aby se mleli muslimové s LGBT, v čele vlád byli slouhové Bruselu a USA, k tomu podněcovaná válka na Ukrajině…stačí zapojit zdravý selský rozum.

  5. Vyzera to ako umysel, nieco ako binarny bojovy plyn. Dve oddelene zlozky dat dohromady na jedno miesto-islamskych pristahovalcov a lgbt superkomunitu (ked sa to tu usadi-podla najnovsich udajov az 25 percent ameriskch studentov nehlada klasicke manzelstvo, ale daco ine!!) – teda pekelne vybusna zmes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout