Další varování před blížící se diktaturou WHO od členky vedení Světové rady pro zdraví (video)

Další varování před blížící se diktaturou WHO od členky vedení Světové rady pro zdraví (video)

Již za něco málo více než týden se má konat světový summit WHO, který může přinést diktaturu, jakou si nyní lze jen stěží představit. Covidfašismus, praktikovaný globalisty ovládanými loutkami ve vládách, byl proti tomu, co chystá WHO, procházkou růžovou zahradou.

A zatímco v některých parlamentech se tato problematika již živě probírá, u nás nejde o téma, které by rezonovalo domácí politikou. Přitom v současné době není důležitější téma než právě změna Mezinárodních zdravotních předpisů.

Na nebezpečí, které číhá v podobě schválení nové podoby MZP, ovšem upozorňuje nejedna osobnost. Již jsem zde přinesla petici proti MZP a pandemické smlouvě od R.F. Kennedyho a nyní je zde další varování…

Dr. Lindleyová varuje, že WHO prosazuje systém, který jí dá bezprecedentní moc kontrolovat každý aspekt našich životů, a pokud bude tento plán realizován, svět bude pod kontrolou nevoleného orgánu, který se nikomu nezodpovídá.

V exkluzivním rozhovoru  Dr. Kat Lindley, členka řídícího výboru Světové rady pro zdraví, varuje před blížícím se převzetím všech našich zbývajících svobod v oblasti zdraví Světovou zdravotnickou organizací.

V současné době WHO pracuje na změnách Mezinárodních zdravotních předpisů (MZP) a na něčem, co se nazývá „nulový návrh“ CA+ WHO (pandemická smlouva WHO), který „by umožnil WHO v případě nové pandemie – nebo toho, co oni považují za pandemii – skutečně rozhodnout, jak mají členské země reagovat na tyto budoucí pandemické hrozby.“

Jinými slovy, pokud bude vše schváleno, vymaní se lékařská rozhodnutí související s pandemií z rukou všech členských států WHO. Rozhodnutí WHO budou závazná a povinná.

Představme si, že v členském státě vypukne jakákoli infekce, třeba jen chřipka nebo nachlazení. Pokud tyto návrhy projdou, WHO bude mít pravomoc vyhlásit pandemii. Budou mít pravomoc rozhodovat o tom, jak budeme reagovat na budoucí pandemie.

„Takže pokud jde o očkování, navrhované léčby, testy nebo uzavření hranic, WHO rozhodne, jak země zareagují. Mohou zavést digitální pasy, mohou rozhodnout, zda je třeba uzavřít určité hranice, že nemůžeme cestovat, mohou omezit způsob života pro všechny členské státy,“ vysvětluje Dr. Lindleyová.

„Mohlo by to zaútočit na suverenitu národů. Pokud se země nemůže rozhodnout, jak zareaguje na vznikající hrozbu, má tato země skutečně, ale skutečně suverenitu? V podstatě nevolený orgán bude diktovat, jak má co dělat.“

Předání této pravomoci do rukou WHO znamená, že organizace by rozhodovala o tom, co je pandemie, jak dlouho může pandemie trvat, jaké testy a léčba budou k dispozici, jaká léčba bude povinná a zda se budeme moci volně pohybovat. Zní to dystopicky, že?

„Abychom lépe pochopili, jak rychle se to pokazí, je velmi důležité zdůraznit tento vztah, který má WHO se soukromým sektorem,“ říká Lindleyová.

„Pokud se podíváte na financování WHO, zveřejněné na jejich webových stránkách od roku 2021, uvidíte na vrcholu tohoto seznamu Nadaci Billa a Melindy Gatesových, také Nadaci GAVI (opět s vlastníkem Gatesem).

Jedná se o partnerství veřejného a soukromého sektoru. Mezi těmito organizacemi a WHO existuje parazitický vztah, protože některé z těchto organizací jsou ty, které dodávají očkování nebo testy.“

Toto nové ustanovení WHO o pandemickém dohledu bude financováno jednotlivými členskými zeměmi až do výše pěti procent jejich zdravotnických rozpočtů. Vyroste z ní obrovský byrokratický subjekt s obrovským množstvím peněz.

„Jak budou politiky WHO prosazovány, zůstává předmětem diskuse, ale mohou vyvíjet tlak na různé země,“ říká Lindleyová.

„Mohou tak činit prostřednictvím Světové banky a CBDC. Nemyslím si, že je příliš přitažené za vlasy si myslet, že mohou zavést nějaký druh skóre sociálního kreditu. Myslím, že to je dystopická budoucnost, které si musíme být vědomi. A podle mého názoru se proti tomu musíme postavit.“

Lindleyová radí, aby se každý občan podíval na zákony ve své vlastní zemi.

„Ve Spojených státech jsou naše státy tak trochu nezávislé. Proto státy mohou schválit nějakou legislativu, a dokonce i když se HHS rozhodne, nebo se vláda rozhodne přijmout tyto MZP a pandemickou smlouvu, my ve státě Texas nebo ve státě Florida nebo kdekoli jinde nedovolíme, aby tato doporučení prošla naším ministerstvem zdravotnictví. Může to být také provedeno na federální úrovni a někteří senátoři a poslanci se pokusili předložit návrhy zákonů. Ale nakonec jedinou odpovědí na to je opustit WHO.“

Tolik další varování. Co se týká zmíněné suverenity, tak zde bych ráda upozornila na to, že suverenita jednotlivých států USA je mnohem větší než suverenita zemí EU, které si nemohou tak dalece rozhodovat samy za sebe.

Tedy zatímco například Texas nebo Florida mohou vystoupit z WHO, tak státy pod kuratelou EU totéž učinit nemohou, neboť podmínkou členství v EU je zároveň členství v organizacích jako OSN, WHO, ICC apod.

Tedy členské státy EU jsou celosvětově zdaleka v nejhorším postavení. Suverenita zemí EU je dnes již menší než suverenita jakékoli „banánové republiky“.

To opět potvrzuje, že není nic horšího než setrvání v EU.

Na celé video s varováním dr. Lindleyové se můžete podívat ve videu níže (anglicky):

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Další varování před blížící se diktaturou WHO od členky vedení Světové rady pro zdraví (video)

  1. Nečekám že nás zachrání agenti cizí moci, různí Rajchlové, Fuellmichové ,Vrábelové atď . Kdo jim věří ať si „opráší“ pamět a vzpomene na období hadrové revoluce kdo stál na čele, kdo řečnil na podiích a proč . Teď jde o všechno a pokud bude lid stát pod podiem ne na něm ,dopadne to stejně nebo hůř. Nepotřebujeme žádné řečníky .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout