Právník odhalil zaměstnance Big Pharmy, kteří vědí, že „vakcíny proti covidu“ zabíjejí lidi (video)

Právník odhalil zaměstnance Big Pharmy, kteří vědí, že „vakcíny proti covidu“ zabíjejí lidi (video)

Mysleli jste si, že ti, kdo genové injekce prodávají, od začátku netušili, co vlastně prodávají?

Již odtajněné dokumenty Pfizeru, které měly původně zůstat 75 let „u ledu,“ jasně ukázaly, že tato nejžalovanější firma světa moc dobře věděla, jaké šmejdy prodává. A věděli to všichni, kdo měli s těmito přípravky co do činění…

„Jsou to obchodníci s hadím olejem, stejně jako v 19. století.  Prodávají své přípravky zcela neregulovaně.“

Právník z Ohia, který se specializuje na případy informátorů, prozrazuje, že obrovský počet zaměstnanců farmaceutických společností ví, že injekce mRNA zabíjejí lidi po celém světě.

Warner Mendenhall byl celý svůj život politicky aktivní. Využil své zkušenosti z místní správy a své vzdělání v oblasti práva, aby pomohl občanům bojovat proti korupci. Mendenhall pomáhá obyčejným lidem postavit se vládnímu zneužívání a korporátním podvodům.  Je velmi zaneprázdněn.

„Slyšeli jsme to od zaměstnanců všech hlavních výrobců a distributorů léků v tomto procesu, od každého, na koho si vzpomenete, včetně vývojářů vakcín.

Zaměstnanci těchto společností jsou velmi znepokojeni tím, co je distribuováno. Nechtějí injekce aplikovat, ale v těchto velkých společnostech je velký tlak, aby se co nejvíc očkovalo.

Cítí, že je to velmi riskantní. A mohu vám říci, že zaměstnanci, kteří jsou velmi dobře informováni o farmaceutickém průmyslu, vědí, že je to špatné.“

Nedávno měl Mendenhall naplánovaný hovor se zaměstnancem jedné z velkých farmaceutických společností. Byl překvapen, když zjistil, že se k tomuto hovoru připojilo téměř 50 lidí z kanceláří po celém světě.

„Ukazuje to, že v samotných společnostech existuje velký odpor,“ řekl. „Jedna z věcí, ke které si myslím, že musíme lidi v tuto chvíli povzbudit, je prostě odejít od těchto společností. Protože tento produkt mRNA je tak smrtící a pro lidi tak škodlivý, že jeho protlačování a propagace – jak jsme opakovaně viděli Bourlu – je v tomto okamžiku prostě špatný čin.“

V současné době Mendenhall zkoumá otázku donucení a jak by to mohlo být použito k získání rozhodnutí soudce, že je to nezákonné a byl spáchán zločin. Žádá soudy, aby rozhodly v občanskoprávním sporu o otázce:

„Je nezákonné nutit někoho brát drogu ve státě Ohio? To je zřejmé, že? Nemůžete někoho donutit, aby si vzal drogu proti své vůli, tečka. Je načase, aby soudce prohlásil, že zločin byl spáchán pod nátlakem.“

Mendenhall se v současné době zaměřuje zejména na problémy ve výrobním procesu takzvaných „vakcín.“ Odvážná první informátorka, Melissa McAtee, inspektorka kvality výrobků, vystoupila v říjnu 2021 s obavami ohledně kontaminace produktu.

„Vidíme neuvěřitelné úrovně kontaminace DNA, plazmidovou kontaminaci, variace v množství mRNA,“ vysvětluje Mendenhall. „Víme, že existuje několik smrtících šarží. Mohou být 10 nebo 100 krát smrtelnější než ostatní. Pohybuje se to od lidí, kteří dostanou injekci, která je v podstatě placebo, až po lidi, kteří dostanou něco, co je velmi jedovaté. „

Takže nejen, že FDA nereguluje tuto nekonzistenci a kontaminaci těchto dávek, podle Mendenhalla, ale také nereguluje a neposuzuje bezpečnost dávkování.

„Vzhledem k rozdílu ve velikosti a reaktivitě tělesné hmotnosti s těmito injekčními produkty DNA nemáme tušení, co je bezpečnostní pásmo. A protože reaguje velmi odlišně u různých jedinců, to je důvod, proč máme tuto obrovskou škálu nežádoucích účinků.

Jedna osoba může mít myokarditidu, další mozkové krvácení, u další se můžou vyvinout sraženiny v plicích a další může dostat cukrovku nebo Alzheimerovu chorobu. Nemáme tušení, jak tento produkt interaguje s danou osobou, „říká Mendenhall.

„I kdyby nebyla falšovaná, i kdyby nebyla znečištěná jinými věcmi. I kdyby to všechno bylo smeteno ze stolu, stále nemůžeme předpovědět, jak bude jednotlivec reagovat na injekce. Předtím jsem měl problémy s našimi regulačními agenturami, ale už neexistuje žádný důvod věřit ničemu, co říkají. V mé mysli úplně ztratily důvěryhodnost a myslím, že je to stále zřejmější ostatním v populaci, kteří tomu dřív možná nevěnovali takovou pozornost.“

Tyto nežádoucí účinky se objevují v datech všude. Systém VAERS nyní hlásí více než 35 000 úmrtí (až 40 % ve věkové skupině 18 – 64 let) a také potvrzení o zdravotním postižení, která také ukazují rozsah destrukce, kterou tyto injekce mRNA způsobují.

„Prostřednictvím Bureau of Labor Statistics vidíme, že máme míru zdravotního postižení, která se dramaticky zvýšila, což vedlo k dalším 3 milionům zdravotně postižených v této zemi; to je 10% nárůst,“ říká Mendenhall.

„Mnohem horší je to, co se děje s mírou porodnosti po celém světě. Vzhledem k tomu, že porodnost klesá a vrozené vady a úmrtnost plodů prudce stoupají,  tak to, co skutečně vychází velmi děsivým způsobem, je poškození reprodukčního systému mužů a žen,“ říká Mendenhall.

„Nedávno jsem slyšel od některých porodních asistentek tady v Ohiu, že už měsíce neviděly normální placentu. A některé ženy nejsou očkované. To je opravdu děsivé. Kde tomu byly vystaveny? Bylo to od očkovaných?“

Jedná se o problémy, které specialista na mateřskou a fetální medicínu Dr. James Thorp vidí exponenciálně růst od zavedení vakcíny mRNA.

Mendenhallova kancelář v Akron City je hned kousek od nemocnice. „Přišlo ke mně několik velmi mladých zdravotních sester, zděšených a v slzách kvůli dětem, které musely doručit do márnice v krematoriu.“

Mendenhall povzbuzuje lidi, aby se přihlásili jako informátoři.

„Jedním z důvodů, proč jsem opravdu chtěl udělat tento rozhovor, bylo to, že doufám, že to lidé uvidí a rozhodnou se stát informátory. Jsem tak hrdý na každého, kdo se postavil. Víte, tolik milionů lidí bylo vyhozeno z práce, protože odmítli injekci.

A je načase, aby ti, kteří pracují pro jednu z těchto společností vyrábějících tyto škodlivé látky, přemýšleli o odchodu, protože mnoho vašich spoluobčanů tak učinilo. A je vaší vlasteneckou povinností udělat změnu a odejít od tohoto zla.“

Celý rozhovor s právníkem můžete shlédnout níže (anglicky):

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Právník odhalil zaměstnance Big Pharmy, kteří vědí, že „vakcíny proti covidu“ zabíjejí lidi (video)

  1. A aká je príčinná súvislosť medzi očkovaní, požieraním hmyzu a 5G a … ? Možno tu je na to všetko, čo desiatky rokov plánoval a pripravoval najväčší ľudský psychopatický ODPAD odpoveď: https://cz24.news/dominique-guillet-homo-chimericus-chitinizacia-prostrednictvom-stravy-zalozenej-na-hmyze-v-sucinnosti-s-grafenizaciou-potravin-a-liekov-vytvara-novy-chimericky-a-prepojeny-ludsky-organizmus/ ! A aby sa to dalo zrealizovať je predsa potrebné pripraviť aj vhodné podmienky (chaos, násiela, rozpad spoločnosti a práva…) a potom prísť s riešením pre „dobro“ pre „všetkých“ … Nič však nikdy nebolo zadarmo a všetko to boli diabolské pasce, nebude tomu inak ani teraz ! Chceš žiť v komfortnej zóne… vzdaj sa svojej slobodnej vôle – slobody nadobro ! Ale potom už nebude cesty späť !
    Aj o tom je varovanie v Apokalypse podľa Sv. Jána ! Bude treba jednoducho vydržať, krutovláda nepotrvá dlho a padne, ale tí, čo príjmu znak šelmy skončia najhoršie, ako si len vieme predstaviť a čo je najhoršie – na večnosť !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout