V EU se probírala pandemická smlouva, holandský europoslanec proti ní ostře vystoupil (video)

V EU se probírala pandemická smlouva, holandský europoslanec proti ní ostře vystoupil (video)

Pandemická smlouva již byla na pořadu dne ve většině národních parlamentů (náš je jeden z mála, kde se vůbec neprobírala) a nyní se projednávala také v EU, která chce tento dokument ještě víc zpřísnit.

„EU chce během pandemie globální výbor WHO se závaznými pravidly. To je zcela chybná strategie,“ řekl europoslanec Marcel de Graaff (FVD)  během debaty o globální zdravotní strategii EU.

„Pandemie COVID-19 prokázala, že obyčejná chřipka byla celosvětově prohlášena za život ohrožující pandemii, že nesmyslná opatření – jako jsou roušky a zákazy vycházení – se staly všeobecně povinnými, a že miliony lidí zemřely nebo utrpěly vážné poškození zdraví kvůli experimentálním vakcínám,“ pokračoval De Graaff.

„Pandemie COVID-19 odhalila obrovský střet zájmů. Hnací silou této hysterie COVID-19 a vakcín byly Aliance GAVI a Nadace Billa a Melindy Gatesových. Obě organizace jsou největšími soukromými dárci WHO. Bill Gates vydělal téměř půl miliardy dolarů z akcií velké farmaceutické společnosti kvůli pandemii COVID-19. Šéfka EU Ursula von der Leyenová, jejíž manžel je ředitelem farmaceutické společnosti, koupila 10 vakcín na jednoho občana EU v temné miliardové dohodě,“ uvedl europoslanec.

„Takže jediným správným závěrem je, že samy členské státy by měly určovat svou zdravotní strategii,“ zdůraznil De Graaff.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.7]

4 thoughts on “V EU se probírala pandemická smlouva, holandský europoslanec proti ní ostře vystoupil (video)

 1. Krátce a jasně řečeno. Takových lidí je škoda v evropském parlamentu
  Čekáme na vojenské soudy se všemi zločinci, kteří se podíleli na genocidě lidstva
  Spravedlnost všem
  Justice for all

  1. Kdo je bude soudit ,když ovládají a mají pod palcem všechny, snad ne bílé pokrývky hlavy. Mají moc a peníze a velí naivnímu stádu celosvětově ,vetřeli se i do alternativních skupin a tam oblbují lidi různými zachránci a spasiteli .Nikdo lidu nepomůže dokud se stále bude na někoho spoléhat ,kdo tohle pochopí je v realitě.

   1. Ještě takové jejich doporučení šířící se alternativou : usaďte se ,vemte si k tomu popcorn a jen se dívejte nečině ,sledujte děj, aby mněli čas zavést všechno to co potřebují dokud bude stádo žvýkat a čekat na soudy a spravedlnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *