RFK Jr. vysvětluje, jak Demokratická strana již „manipuluje“ volby v roce 2024

RFK Jr. vysvětluje, jak Demokratická strana již „manipuluje“ volby v roce 2024

Kennedy Jr. obvinil Demokratickou stranu ze zmanipulování primárek, aby zajistila Joe Bidenovi větší šanci tím, že odmítl vést debaty a změnil první hlasování pro primárky na Jižní Karolínu, kde je Biden populární,  namísto tradičního New Hampshire.

V rozhovoru pro Breitbart RFK Jr. poznamenal: „DNC v tomto bodě zaujal oficiální stanovisko, že nebude žádná debata, a myslím, že je to nešťastné… Myslím, že to, co DNC udělal v New Hampshire, je také nešťastné.“

„Prezident Biden si v New Hampshire nevedl dobře, protože skončil pátý. Tak vzali New Hampshire a vykopli ho z prvního místa. A teď říkají, že úplně odstraní delegáty z New Hampshire, a že by to měla být v tomto bodě historie,“ pokračoval RFK Jr.

Dodal, že New Hampshire byl vždy prvním státem, který hlasoval v primárkách, protože je to „zlatý standard“ integrity voleb a „příklad pro americkou demokracii.“

„Je to velmi levné na kampaň. A má největší nezávislý blok v zemi. A lidé se nerozhodnou, dokud nevidí kandidáty znovu a znovu a znovu, a pětkrát si s kandidátem potřesou rukou, než se rozhodnou, koho budou volit,“ pokračoval Kennedy mladší.

„Prověřují tyto kandidáty pro celou zemi, prověřují je, jako byste byli prověřeni, kdybyste kandidovali do městské rady,“ řekl a dodal: „Musíte jít dovnitř a podat ruku lidem, musíte do nehtových salonů a restaurací a jste grilováni. Tito kandidáti jsou grilováni 80letou ženou, která čte The Economist a čte Financial Times každý den.“

„New Hampshire je jediné místo, kde musíte dělat maloobchodní politiku, nemůžete uniknout,“ tvrdil dále.

„Když máte tolik Američanů, kteří se obávají o integritu voleb, měli bychom v naší straně udělat vše, co je v našich silách, abychom ukázali, že to není zmanipulovaný systém. Že je to vlastně demokracie… a oni dělají pravý opak,“ dodal Kennedy Jr.

„Existuje příliš mnoho Američanů, kteří si již myslí, že celý systém je zmanipulovaný proti nim. A to je potvrzení. A to si myslím, že je znepokojující,“ zdůraznil dále.

Integrita voleb je hlavním problémem v roce 2024, vzhledem k výsledku voleb v roce 2020 a skutečnosti, že asi 60 procent amerických voličů říká, že je pravděpodobné, že „podvádění“ ovlivnilo výsledek voleb v roce 2022.

RFK Jr. byl přivítán jako kandidát, přičemž téměř dvě třetiny demokratů uvedly, že chtějí vidět vyzyvatele Bidena, a většina voličů demokratů uvedla, že nechtějí další Bidenovo funkční období.

Minulý týden, když Kennedy oficiálně zahájil svou kampaň, hovořil o selhání Deep state a o svém odporu k nekontrolovatelné expanzi vojensko-průmyslového komplexu.

Kennedy také poznamenal, jak jeho otec Robert F. Kennedy byl účinně vyhnán demokratickým establishmentem během své prezidentské kampaně v roce 1968, ale přesto se mu podařilo sjednotit zemi.

„Během této kampaně a během mé administrativy bude mým cílem, aby co nejvíce Američanů zapomnělo, že jsou republikáni nebo demokraté, a pamatovali si, že jsou Američané,“ slíbil Kennedy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout