Seznamte se s údajným vynašečem přísně tajných dokumentů Pentagonu

Seznamte se s údajným vynašečem přísně tajných dokumentů Pentagonu

Ještě včera se psalo o tom, že by měl být oním vynašečem přísně tajných dokumentů, které souvisí s válkou na Ukrajině, jakýsi nezletilec, nyní byl ze zveřejnění přísně tajných dokumentů obviněn 21letý mladík, který je však i v USA již zletilým.

Jeho obvinění je tedy třeba brát poněkud s rezervou. Včera byl údajný vynašeč zatčen FBI a dnes by měl být vyslýchán.

Reportéři NY Times byli v domě obžalovaného mladíka dřív než dorazila samotná FBI. Zdá se tedy, že lidé, kteří mají po tom, kdo za úniky stojí, pátrat, zaostávají za lidmi, kteří o tom informují.

Vůdce malé online herní chatovací skupiny, kam v posledních několika měsících unikly tajné dokumenty amerických zpravodajských služeb, je 21letý člen zpravodajského křídla Massachusettské letecké národní gardy, podle rozhovorů a dokumentů přezkoumávaných The New York Times.

Člen Národní gardy, jehož jméno je Jack Teixeira, dohlížel na soukromou online skupinu s názvem Thug Shaker Central, kde se asi 20 až 30 lidí, většinou mladých mužů a teenagerů, spojilo kvůli společné lásce ke zbraním, rasistickým online memům a videohrám.

Dva američtí představitelé potvrdili, že vyšetřovatelé chtějí mluvit s letcem Teixeirou o úniku vládních dokumentů do soukromé online skupiny. Jeden úředník řekl, že letec Teixeira by mohl mít informace relevantní pro vyšetřování.

Americký generální prokurátor Merrick Garland potvrdil totožnost vynašeče tajných dokumentů ve čtvrtek během tiskové konference.

 

Otázkou ovšem je, jak dalece lze zkorumpovanému systému pod vedením Deep state věřit…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout