Zpráva: Ukrajinci byli využíváni jako pokusní králíci pro americký výzkum biologických zbraní, nejméně 20 jich zemřelo

Zpráva: Ukrajinci byli využíváni jako pokusní králíci pro americký výzkum biologických zbraní, nejméně 20 jich zemřelo

Existence amerických biolaboratoří na Ukrajině již byla potvrzena  jednou z iniciátorek Majdanu, Victorií Nulandovou, která na biolaboratoře dlouhodobě dohlížela.

Dokumenty pak potvrzují, že tyto biolaboratoře byly financovány Pentagonem.

Nyní tak není možné jejich existenci zpochybňovat, jak to již dříve učinil mainstream.  Zrůdným je však zjištění toho, co vše se tam dosud provádělo.

Vyšetřování ruského parlamentu o aktivitách amerických biolaboratoří na Ukrajině tvrdí, že nejméně 4000 Ukrajinců bylo použito jako pokusní králíci pro americké experimenty s biologickými zbraněmi, z nichž nejméně 20 zemřelo, hlásí Edvard Česnokov v Komsomolské pravdě.

„Nejméně 4 000 Ukrajinců, většinou vojenského personálu, se stalo pokusnými králíky v rámci amerického výzkumu nebezpečných patogenů. Jen v charkovské biolaboratoři zemřelo během „experimentů“ asi 20 vojáků ozbrojených sil Ukrajiny a asi 200 jich bylo hospitalizováno, a to i proto, že na nich USA testovaly nelicencovaná léčiva,“ píše Česnokov.

Jedním z cílů bylo vytvořit viry pomocí „řízené evoluce“ a studovat, jak místní obyvatelé reagují na určité patogeny, tvrdí Česnokov.

„Řízená evoluce“ je kódové označení pro výzkum biologických zbraní „zisku funkce,“ jak odhalil výkonný ředitel společnosti Pfizer Jordon Trishton Walker na skryté kameře projektu Veritas ve videu zveřejněném v lednu.

„S pomocí kyjevského režimu vytvořily USA na Ukrajině asi 50 biolaboratoří, kde byly prováděny nezákonné experimenty na obyvatelích Ukrajiny,“ uvedla poslankyně Dumy Irina Jarovaja, členka vyšetřovacího výboru biolaboratoře, která nazvala výzkumný program „novým projektem Manhattan.“

Americká aktivita biologického výzkumu začala na Ukrajině bezprostředně po roce 1991 s programem Nunn-Lugar řízeným Agenturou pro snižování obranných hrozeb (DTRA) Pentagonu.

„Americké velvyslanectví v Kyjevě ve skutečnosti fungovalo jako základna Pentagonu, posílalo biologické vzorky, včetně virů a patogenů, diplomatickou poštou oběma směry, aby skrylo pravdu před zbytkem světa.“ Jarovaja to označila za „monstrózní zneužití diplomatických kanálů.“

V r. 2005 tehdejší senátor Barack Obama navštívil bývalá sovětská biologická a chemická zařízení na Ukrajině a „založil americké kořeny Deep State na Ukrajině, aby „čelil biologickým zbraním,“ podle bloggera WarClandestine.

Po roce 2005 dodavatel DTRA Black & Veatch postavil a modernizoval 8 biolaboratoří na Ukrajině, včetně biolaboratoře v Oděse pro studium „patogenů, které mohou být použity při bioteroristických útocích.“

Jarovaja poznamenala, že v předvečer Majdanu 2014 ukrajinský parlament zvažoval zákaz zahraničních laboratoří na Ukrajině.
Návrh zákona byl odložen po USA sponzorovaném převratu, který byl podpořen současnou náměstkyní ministra zahraničí Victorií Nulandovou, současným poradcem pro národní bezpečnost Jakem Sullivanem a tehdejším viceprezidentem Joe Bidenem, jak uvedla Nulandová v uniklém telefonním hovoru v roce 2014.

Poté, co se viceprezident Joe Biden stal na jaře 2014 klíčovým mužem pro Ukrajinu pro Obamovu administrativu, společnost Huntera Bidena Rosemont Seneca Technology Partners investovala nejméně 500 000 dolarů do americké biovýzkumné firmy Metabiota se sídlem v San Francisku, jak ukazují e-maily z notebooku Huntera Bidena.

Metabiota pak získala kontrakt ve výši 23,9 milionu dolarů na provoz biolaboratoří na Ukrajině pro Pentagon a CIA.

Metabiota spolupracovala s Aliancí EcoHealth Petera Daszaka na programu PREDICT, který byl zahájen v roce 2009 s cílem „posílit globální kapacitu pro detekci a objevování virů s pandemickým potenciálem, které se mohou pohybovat mezi zvířaty a lidmi,“ uvádí se na svých webových stránkách, včetně „koronavirů rodiny, do které patří SARS a MERS.“

Kennedy Jr. říká, že tento „preventivní“ výzkum je pouze zástěrkou americké vlády pro zakázaný výzkum biologických zbraní.

Projekt PREDICT je součástí programu USAID Emerging Pandemic Threats a byl veden UC Davis One Health Institute, uvádí jeho webová stránka.

Ve své knize „Pravda o Wu-chanu“ bývalý viceprezident EcoHealth Alliance Andrew Huff obviňuje EcoHealth Alliance, že vyvinula virus SARS-CoV2 „během mého zaměstnání od roku 2014 do roku 2016“ jako součást programu PREDICT, na kterém Huff pracoval.

Šéf EcoHealth Peter Daszak přiznal, že pracuje pro CIA, která investovala do EcoHealth Alliance a Metabioty prostřednictvím firmy rizikového kapitálu CIA In-Q-Tel, tvrdí Huff.

Huff také viděl důkazy o „zjevném testování experimentálních léků, terapeutik a vakcín na členech ukrajinské armády a místního obyvatelstva,“ píše.

„Do roku 2022 Ukrajina plánovala nasadit komplexní systém biologické rozvědky jménem Spojených států,“ obviňuje ruská zástupkyně Irina Jarovaja, která jako jeden z důvodů ruské invaze na Ukrajinu uvádí „možnou ‚biologickou agresi‘ Západu“.

207stránková zpráva o biolaboratoři ruské Dumy bude nyní zaslána Kremlu ke schválení a poté bude zveřejněna k všeobecnému studiu.
Obraz
Biolaboratoře Pentagonu se nachází po celém světě, ale co nejdál od USA. Některé jsou například přesně v místech, kde vypukla ohniska eboly.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Zpráva: Ukrajinci byli využíváni jako pokusní králíci pro americký výzkum biologických zbraní, nejméně 20 jich zemřelo

  1. Nic noveho, kazdou technologii zneuzili k ovladani nekoho jineho, jenom pro zisk a renome. Z pohledu jinych zivotnich urovni, je to velice primitivni narod, ktery se nadrazene veze na bedrech svych obeti. Jako takovy narod by nemel mit zadne technologie, ktere se evolucne vyvijely na jinych kontinentech, je to nerovnovaha inteligence a technologie, dnes vidime jeji nasledky, poucme se z nich.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout