Robert F Kennedy Jr. včera oficiálně oznámil kandidaturu do primárek proti Joe Bidenovi na prezidenta za demokraty v roce 2024

Robert F Kennedy Jr. včera oficiálně oznámil kandidaturu do primárek proti Joe Bidenovi na prezidenta za demokraty v roce 2024

To, o čem se dosud pouze spekulovalo, je nyní realitou. Včera již synovec slavného JFK oficiálně ohlásil, že bude kandidovat v primárkách proti Joe Bidenovi, který svoji kandidaturu pro 2. volební období ohlásil asi před 2 týdny.

Podle informací byly jisté kruhy nedávno znepokojeny již v momentě, kdy Kennedy o kandidatuře pouze veřejně zauvažoval. Pokud by vyhrál primárky proti Bidenovi, bylo by finále v podobě souboje Trumpa a Kennedyho.

Pokud by se nyní podařilo Deep state skrz probíhající soudní proces Trumpovi kandidaturu zmařit, bylo by pak finále také zajímavé, protože proti Kennedymu by stanul DeSantis, který byl svého času stejným odpůrcem covidismu jako Kennedy.

Všichni tři uvedení politici se také jasně vyslovili proti podpoře války na Ukrajině (vyjádření Trumpa a DeSantise k Ukrajině jste si mohli přečíst zde, Kennedyho názor zde), takže kdokoli z nich by mohl směřovat další kroky směrem k mírovým jednáním.

Každopádně jsou pro nás prezidentské volby v USA mnohem důležitější než ty české, protože u nás jsou voleny pouhé loutky. Hlavní loutkovodiči jsou za oceánem a síla těchto loutkovodičů je jen taková, jakou jí dodá aktuální americký prezident.

Ale nyní již ke včerejšímu oficiálnímu oznámení Kennedyho:

Robert F. Kennedy, Jr. oznámil svůj záměr kandidovat na prezidenta Spojených států v roce 2024.

Robert se v primárkách Demokratické strany utká s osmdesátiletým a neúspěšným prezidentem Joem Bidenem.

Robert se odlišuje od mnoha současných demokratů tím, že stále věří ve svobodu projevu, Listinu práv, americkou ústavu a staví se proti vládní korupci.

Robert F. Kennedy, Jr. má také masivní následovníky v lidovém hnutí pro svou odvahu postavit se Tonymu Faucimu a tyranům v americké lékařské komunitě, jejichž politika zabila stovky tisíc Američanů během pandemie COVID. Kennedy nadále mluví o nebezpečných vakcínách mRNA COVID….

Tolik ve zkratce  americká média o oznámení kandidatury Kennedyho.

Protože se již americké primárky nezadržitelně blíží, budu vše samozřejmě bedlivě sledovat a věnovat se tématu amerických voleb poněkud detailněji. A to už z toho důvodu, že pro Evropu bude výsledek amerických prezidentských voleb velmi důležitý.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout