Podle webu Moderny je mRNA operační systém

Podle webu Moderny je mRNA operační systém

Američanka Karen Kingstonová je biotechnologická analytička s více než 20 lety zkušeností. Účastní se diskusních fór a zpravodajských médií s lékaři, vědci a obhájci z USA a z celého světa, kde diskutují o biologických účincích injekcí na úpravu genu COVID-19.

Rozhodla se o svých zjištěních i zkušenostech jejích kolegů informovat širokou veřejnost. Dále tedy vypráví Karen Kingstonová o genových injekcích, které ona i její kolegové nazývají „biologickými zbraněmi…

Na webu Moderna je mRNA jasně definována jako softwarový program, který vyrábí „proteiny.“ Injekce mRNA neobsahují biologickou RNA, ale programovatelné technologie/elektronická zařízení.

17. dubna 2023: Přihlásilo se více odborníků, kteří ukázali, že koncept biologické mRNA v injekcích COVID-19 je podvod, a že dospělí a děti jsou ve skutečnosti injektováni nanočásticemi.

V roce 2021 se Moderna hrdě chlubila, že jejich mRNA je platforma technologie pro úpravu genů, která využívá softwarové programy zvané mRNA ke kódování nových genetických kódů v lidských buňkách.

Moderna píše na svém webu v roce 2021:

„Začali jsme vytvářet technologickou platformu mRNA, která funguje podobně jako operační systém (OS) na počítači. Je navržena pro práci s různými programy. V našem případě je „program“ nebo „aplikace“ naším lékem mRNA – jedinečnou sekvencí (programem), která kóduje protein.“ – Web Moderny, červenec 2021.

Web Moderny v roce 2021 jasně definoval mRNA jako softwarový program, který vytváří „proteiny“ (uměle naprogramovaný genetický materiál cizí lidskému druhu) u lidí. Injekce mRNA neobsahují biologickou RNA, ale programovatelné technologie/elektronická zařízení.

Společnost Pfizer také na svých webových stránkách popisuje svou mRNA jako technologii pro úpravu genů a nikoli jako biologické činidlo (vakcínu).

Technologie mRNA je sada nanotechnologií pro úpravu genů za účelem vymýcení lidského druhu

Dr Malone popisuje mRNA jako bránu k řadě technologií, které spojují lidskou biologii s nehumánní biologií a technologií, což je známé také jako transhumanismus.

Z rozhovoru Dr. Maloneho s Glennem Beckem:

Doktor Robert Malone: ​​​​Transhumanismus není spiknutí. Hovoří o RNA vakcínách (mRNA vakcínách) jako o vstupním bodu k otevření tohoto prostoru eticky i jinak. Takže to je část důvodu, proč tyto konkrétní produkty (mRNA vakcíny) souvisejí s transhumánní agendou.

Glenn Beck: Vysvětlete transhumanismus těm, kteří ho neznají.

Dr Robert Malone: ​​​​No, transhumanismus je sada technologií – myslím, že je to nejelegantnější způsob, jak to vyjádřit – kolem mechanických a biologických změn u lidí.

mRNA „technologie vakcíny“ je technologie biologických zbraní vynalezená a používaná k vynucení fúze lidské biologie s nehumánní biologií a technologií. V roce 2017 byl podán patent, částečně vlastněný NIH, na použití technologie vakcíny mRNA jako biologické zbraně:

Podle definice jsou „vakcíny“ mRNA ztělesněním technologie biologických zbraní a používají se ke zničení lidského druhu Homo sapiens. Záměrné zničení (eradikace) lidského druhu pomocí technologie mRNA je aktem biologické války.

Dne 12. září 2022 podepsal prezident Biden exekutivní příkaz k prosazování inovací v biotechnologii a biovýrobě pro udržitelnou a bezpečnou americkou bioekonomiku.

Exekutivní příkaz uvádí:

„Musíme vyvinout technologie a techniky genetického inženýrství (software mRNA), abychom mohli psát obvody pro buňky a programovat biologii předvídatelně, stejně jako píšeme software a programujeme počítače.“

Technologie genetického inženýrství, které mohou programovat a ovládat buňky v tělech lidí způsobem, jakým softwarový program řídí funkčnost a odezvu počítače, již byly vyvinuty a jsou „instalovány“ ve většině Američanů; nazývají se mRNA vakcíny COVID-19.

Podle patentu společnosti Moderna (nacházejícího se na jejich aktuálních webových stránkách) obsahují „vakcíny“ mRNA „samoorganizované nanočástice, které mohou být plně programovatelné.“

Jsme manipulováni, abychom uvěřili, že genetická modifikace lidí pomocí technologie je dobrá věc?

Pfizer, FDA a mnoho předních osobností lhalo lidem, kteří byli zmanipulováni, aby následovali agendu, která zahrnuje genetické mutace lidského genomu a přeprogramování buněčné funkce buněk v našem těle, včetně produkce škodlivých spike proteinů. 

Když se FDA 22. října 2020 setkala se společností Pfizer a zbytkem odvětví, diskutovalo se o škodlivých klinických důsledcích injekcí mRNA COVID-19 u dospělých a dětí.

Nejde o vedlejší účinky vakcíny, ale o zamýšlené důsledky biologické zbraně. Technologie mRNA způsobuje nemoci, invaliditu a smrt v bezprecedentním měřítku, protože to dělají biologické zbraně.

Generálporučík Kirilov, ruský vojenský velitel pro jadernou a biologickou válku, cituje moji lékařsko-právní analýzu ve své nedávné globální instruktáži o úloze společnosti Pfizer při používání biologických zbraní založených na technologii mRNA proti civilistům pod rouškou „bezpečných a účinných vakcín.“

Bylo zahájeno celosvětové trestní řízení proti společnosti Pfizer. Generálporučík Kirilov cituje mou práci a potvrzuje, že mRNA vakcíny jsou z definice biologické zbraně pod 18 USC 175…

Tolik Karen Kingstonová, která má v tomto oboru 20letou praxi a dlouhodobě upozorňuje na to, že již před rokem 2020 se mRNA genové přípravky vyvíjely coby biologické zbraně.

Pokud by měla pravdu, pak by se dřív či později stal obětí těchto zbraní každý, kdo se rozhodl (či ještě rozhodne) pro jejich dobrovolnou aplikaci…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Podle webu Moderny je mRNA operační systém

 1. Pripadá mi to tak, že si chceli vyskladať transhumánne tvory – bioroboty bez slobodnej vôle, keďže EU objednala 10 mňamiek jedov na osobu a súčasne mali asi vypočítané & namiešané koktaily tak, aby prežilo len 10% zo zaočkovaných truhlíkov… ale chybička sa im vloudila, takže to budú chcieť dokončiť cez novú plandémiu a diktatúru WHO ! Dúfam, že sa ich ľudia už nebudú báť a väčšina im neskočí na ich primitívny trik so záchrannou očkovacou zázračnou látkou a vytrestajú zradcovské kolaborujúce vlády a lekárov ! Len očista spoločnosti vyrieši všetky umelé krízy, čo na nás uvalili satanskí psychopati a sociopati zo slobodomurárskych lóži !

  1. Pokud se v květnu schválí předání moci WHO nad zdravím planety, tak budou vymáhat silou. Odpor obyvatelstva bude marný. Nenaočkovaný člověk bude nebezpečným pro ostatní i sám pro sebe. Zavřou ho a nedovolí opustit karanténu. Zdravotní diktatura za covidu byla, tak si ji představte pětkrát horší. Devět z deseti musí z kola ven, tak co bude zbývat?

   1. Budeme bojovat, s tym tie kurvy nepocitaju. Odlozime na bok „nezabijes“, ako ked badi predkovia bojovali proti Turkom ci nacistom! Ale prvych bude treba odstranit kolaborantov, dobre ich zmapovat a rozplanovat! Po tom co bolo za covidu mi vzrastol apetit im to vratit aj s urokmi! Len blbec sa zachova dnes ako Zydia za vojny, ked isli dobrovolne a pokorne na bitunok!

  2. Jsem připraven bojovat i zemřít za svobodu. Bill Gates musí sedět v Rusku a denně dostane 3x očkováni dokud nezhebne ten hnus odporný

 2. vubec nikdenepiste sve nazory, nebo vas zavrou. udelejte co chcete, soudu se stejne nedozijete. nikde nikomu se nesverujte. pokud to udelate, chcete se nechat chytit jeste pred tim.

  nikoho nenabadam nikomu neradim, nic s nicim nesouvisi, tohle se tyka dila Tolkiena, konkretne prstenove trilogie. Myslite, ze by Frodo dal Sauronovi vedet, ze neco chysta. bohuzel film neukazuje totalitni praktiky v hobitim Kraji, kde kazdej udava kazdyho jen aby se zalibil a byl v milosti u Griimy. krom systemu vas bonznou kamaradi, kteri se vam budou snazit jen pomoct. uz bych to mel prestat cist.

 3. To jaky je velky rozdil mezi zabodnutymi a nezabodnutymi je odstrasujici!Samozrejme pokud jim je dopran jeste nejaky pozemsky zivot, Nekdy mam pocit ze uz to neni lidska bytost. Vzhled, chovani nekdy az nepricetne,obhajujici biologickou zbran. Hlava pata me to nebere, Nehlede na to ze sami meli a tech je vetsina ruzne druhy zdravotnich problemu. Od tromboz v nohou pres alzhaimra, boleti na hrudi, pres vyraznou ztratu hmotnosti tak to URCITE NESOUVISI s biologickou zbrani!!! Jdou a pujdou si pro dalsi!! Nepochopitelne jednani! A jeste davaji zabodat vlastni deti!!!! Na moji otazku proc? cituji je to dobre pro jejich zdravi!!! Deti me lito na smrt je zenou rodice a sami sebe take. A je pravda ze mRNA je operacni system k ovladani tech zabodanych prezivsich. Maji se na co tesit tito bioroboti, ale myslim si ze jim to je uz ted jedno. System splnil svoji ulohu a o to tem zmrdum slo predevsim.Instalace mobilnich siti je toho dukazem! Frekvence 5G, 6G,7G atd tu neni sama od sebe. Ma za ukol ridit tyto zabodane a udelat z nich zoombiky. Bez vlastni vule bez emoci bez lasky proste zive nezive bioroboty! A to se jim dari! Ja jsem tezce alergicka na pritomnost zabodanych v me blizkosti. A co jsem se tak dozvedela od nas cistokrevnych nejsem sama komu vadi ti zoombici.Je to hnus velebnosti DUWENBLEJT!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout