Nová zpráva OSN chce dekriminalizovat pedofilii a užívání všech druhů drog

Nová zpráva OSN chce dekriminalizovat pedofilii a užívání všech druhů drog

Pokud dlouhodobě sledujete dění v této oblasti, pak vás to jistě neudivuje. Postupně již systém dává najevo, že by měla být tato úchylka přinejmenším tolerována, ne-li plně legalizována.

V podstatě se již pedofilie i v západním světě dlouhodobě toleruje – a to zcela otevřeně – u muslimů. Například v Německu nedávno schválili dětské sňatky uzavřené v jiných zemích podle práva šaría za legální.

Dětské nevěsty přivezené z jiných zemí jsou tak většinou evropských zemí tolerovány.

Dalším způsobem podpory pedofilie je i možnost adopce dětí dvěma muži, kteří mezi sebou uzavřou sňatek. Tedy pokud se v zemích, kde jsou možné sňatky v rámci jednoho pohlaví, vezmou dva pedofilové, mohou si adoptovat dítě.

Roste tak počet případů, kdy se pedofilové účelově vezmou a pak si adoptují „hračku.“ To vše se děje s podporou systému a také u nás má být něco podobného brzy legální. A šílené je, že s tím dokonce většina lidí souhlasí.

Nakonec šlo skutečně ve všech směrech jen o přípravy na legalizaci pedofilie. To nyní dosvědčuje i poslední zpráva OSN

Organizace spojených národů diskrétně vydala v březnu zprávu, v níž vyzývá členy OSN, aby dekriminalizovali sex mezi dětmi a dospělými.

Zpráva je nazvána „Zásady přístupu založeného na lidských právech k trestnímu právu z 8. března, které zakazují chování spojené s reprodukcí sexu, užíváním drog, HIV, bezdomovectvím a chudobou.“

Na straně 22 zprávy OSN uvádí:

„Pokud jde o vymáhání trestního práva, musí být jakýkoli stanovený minimální věk souhlasu se sexem uplatňován nediskriminačním způsobem. Výkon rozhodnutí nesmí být spojen s pohlavím účastníků nebo omezením věku souhlasu s uzavřením manželství.“

Nová zpráva OSN vyzvala k celosvětové dekriminalizaci všech forem užívání drog a sexuální aktivity, včetně sexu dospělých s nezletilci.

Zpráva, kterou napsal Mezinárodní výbor právníků (ICJ), UNAIDS a Úřad vysokého komisaře pro lidská práva (OHCHR), byla zveřejněna na Mezinárodní den žen s cílem řídit „aplikaci mezinárodního práva v oblasti lidských práv na trestní právo.“

Zpráva nazvaná „principy 8. března“ vyzývá k dekriminalizaci trestných činů souvisejících se „sexem, užíváním drog, HIV, sexuálním a reprodukčním zdravím, bezdomovectvím a chudobou.“

Experti OSN tvrdí, že kriminalizace trestných činů souvisejících s těmito otázkami představuje útok na lidská práva.

„Trestní právo patří mezi nejtvrdší nástroje, které má stát k dispozici k výkonu kontroly nad jednotlivci a jako takové by to mělo být opatření poslední instance, nicméně globálně existuje rostoucí trend k nadměrné kriminalizaci,“ uvedl Ian Seiderman, ředitel pro právo a politiku ICJ, v tiskové zprávě. „Musíme uznat, že tyto zákony porušují nejen lidská práva, ale i samotné základní principy trestního práva.“
Zpráva také vyzývá k dekriminalizaci všech druhů prostituce.

Nová zpráva OSN je znepokojující, vzhledem k tomu, že tato organizace byla zatížena  skandály sexuálního zneužívání dětí.

Například v roce 2017 byly mírové jednotky OSN na Haiti obviněny z výměny sexu s dětmi za sušenky a občerstvení…
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Nová zpráva OSN chce dekriminalizovat pedofilii a užívání všech druhů drog

  1. to o tomto som písal. Najprv je nutné všetky vlády sveta, počnúc, Vatikánu, OSN, EU hnať k zodpovednosti za pedofiliu, vraždy atď a až potom nastane pokoj. Všetkým týmto zvrhlikom doprajem len trest smrti.

  2. Kto popiera,že dekriminalizácia a legalizácia čohokoľvek sú synonymá, zaslúži si smrť. Vzhľadom na rýchlu islamizáciu sveta sa budú mnohé zločiny spomínané v článku trestať už o pár rokov podľa tvrdej šaríe aj v Európe /napr. všetky drogy vrátane alkoholu či šírenie AIDS/ a len niektoré budú legálne /sex pod 15,vraždy zo cti/. V mnohých krajinách existujú snahy o čo najnižšie tresty pre skutočných zločincov /díleri, vrahovia, lupiči, teroristi, zlodeji verejných peňazí, Cigáni, pedofili, mimovládkari/ a o čo najvyššie pre takzvaných pravicových extrémistov. Slovensko bohužiaľ nie je výnimkou, Trestný zákon v tomto duchu sa chystá aj u nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout