Rakousko: Klimatičtí šílenci zablokovali chirurga, v nemocnici museli odložit operace

Rakousko: Klimatičtí šílenci zablokovali chirurga, v nemocnici museli odložit operace

V poslední době jsou již prakticky denně hlášeny podobné incidenty zejména z Německa a Rakouska, kde jsou klimatičtí extremisté obzvlášť aktivní.

I přes mnohá způsobená příkoří jsou většinou tito idioti přilepení na silnici systémem tolerováni a často trvá i hodiny, než se podaří blokovanou silnici zprůjezdnit.

To ovšem většinou závisí na libovůli dané radnice. A právě i to je důvod proč jsem z mnoha případů z poslední doby zvolila právě tento z rakouského Štýrského Hradce (Graz).

Představte si, že musíte být operováni. To je výzva nejen po psychické stránce, ale také logistické: práce, rodina, každodenní život, všechno musí být organizováno. Pak přijdete v dohodnutou dobu do nemocnice a doufáte, že budete schopni vyřešit svůj zdravotní problém operací.

Ale záhy jste staženi z operačního stolu a vaše dlouho plánovaná operace je zrušena, protože klimatická lepidla nedovolila chirurgovi včas dorazit do nemocnice.

To se stalo tento týden ve Štýrském Hradci. Několik operací muselo být odloženo. Jeden pacient musel být dokonce vyzvednut z operačního stolu a odvezen zpět na lůžko.

Lékař, který se nedostal včas do nemocnice, řekl ve směru ke klimatickým lepidlům:

Oni nevědí, co dělají.

Nicméně to není první případ veřejného ohrožení. Znovu a znovu dokonce i mainstreamová média, která sympatizují s klimatickými šílenci, informovala o podobných případech. Před pouhými pěti týdny si Kronen Zeitung stěžoval, že žena potřebovala jet do nemocnice, ale klimatická lepidla ji zablokovala.

Z tohoto důvodu předseda štýrské strany FPÖ Mario Kunasek vyzývá zemskou vládu a „extrémně levicovou městskou koalici ve Štýrském Hradci,“ aby „co nejdůrazněji odsoudily aktivity ‚poslední generace‘.“

Kromě toho je třeba jednat.

Tolik zprávy z Rakouska. Opozice, která vyzvala k jednání, zřejmě ustrne v onom pověstném házení hrachu na stěnu. Koalice, která sestává z ultralevice, v čele se Zelenými, rozhodně proti klimatickým extremistům nepůjde.

Jsou totiž na stejné vlně. V Rakousku i v Německu je právě na přístupu ke klimatickým extremistům okamžitě jasné, kdo v daném městě vládne. Všude kde jsou ve vládě Zelení, socani a jakákoli další levice, je jakýkoli apel marný.

To byl třeba případ Berlína, kde dokonce i soud pokáral řidiče, kterým vadila blokáda klimatických šílenců, zatímco  klimatické extremisty za jejich činnost pochválil.

Podobná benevolence pak vede třeba i ke smrti nevinných lidí. A to je podle všeho politikům, v jejichž agendě je i klimaalarmismus, celkem jedno. Důležité je, aby si udrželi přízeň klimatických lepidel a jejich sympatizantů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Rakousko: Klimatičtí šílenci zablokovali chirurga, v nemocnici museli odložit operace

  1. Smrť, smrť, násilná smrť. Nič iné si tieto monštrá bez citu , vzdelania a svedomia platené bohvie kým nezaslúžia. A samozrejme aj ich ochrancovia. O pár rokov budú našťastie ekoanarchisti bez výnimky povraždení moslimami potom, čo sa Európa stane Eurábiou,ale nejaký čas si ešte počkáme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *