Internista a kardiolog varuje před mRNA v potravinách (video)

Internista a kardiolog varuje před mRNA v potravinách (video)

Od začátku tohoto měsíce se mají zvířata očkovat mRNA injekcemi. Zatím jen v USA, ale jak víme, tak odtud se cokoli dřív či později dostane také do EU.

Hledá se tak další způsob jak  dostat mRNA i k těm, kdo si odmítají dobrovolně aplikovat experimentální injekce?

Pokud očkujete krávu, skončí vakcína v mléce? Kim Iversen položila tuto otázku kardiologovi a internistovi Peteru McCulloughovi ve své show.

Měla na mysli návrh zákona, který vyžaduje, aby farmáři a rančeři uváděli, zda jejich zvířata dostávají mRNA. McCullough poukázal na to, že je nyní známo, že mRNA může procházet gastrointestinálním traktem.

Národní asociace chovatelů hovězího dobytka (NCBA) je proti návrhu zákona a uvedla, že v současné době není v potravinách žádná mRNA, v tomto případě v hovězím. Internista poukázal na to, že americké ministerstvo zemědělství testuje mRNA vakcíny proti bovinnímu respiračnímu syncytiálnímu viru u skotu.

Než se nadějeme, mohla by být mRNA v potravinách, zdůraznil McCullough.

Čínské společnosti se nedávno podařilo očkovat myši kravským mlékem obsahujícím mRNA. To znamená, že mRNA je mnohem stabilnější, než si myslíme, a nepotřebuje lipidové nanočástice, podle internisty.

„Je to velká zpráva, ale zároveň velmi znepokojující.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Internista a kardiolog varuje před mRNA v potravinách (video)

  1. Do ptravin dát mRNA není tak jednoduché, o tom mluvil pan prof. Turánek. Jo , usušené kobylky a cvrčci, to je jiná. Já to vidím po našem, co skrs krk, zadkem jako když proletí. Je vidět, že už ani neví, jak by lidstvo zredukovali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout