Nepokoje, rabování – běžný obrázek amerických „liberálních“ měst (videa)

Nepokoje, rabování – běžný obrázek amerických „liberálních“ měst (videa)

V době, kdy se vzmáhala otevřeně rasistická organizace BLM, jejíž členové a sympatizanti před třemi lety plenili nejen americká města, vyvstal v USA požadavek na razantní snížení financování policie.

Zejména města vedená demokratickými zástupci pak skutečně velmi razantně omezila počet policistů a především černoši se stali prakticky beztrestnými. Minimálně loupeže, krádeže, napadení, dealování drog a jiné trestné činy se v těchto městech zcela trestat přestaly.

V posledních týdnech se situace velmi vyostřuje, rabování a krádeže jsou na každodenním pořádku. Mnoho supermarketů bylo uzavřeno, protože podnikání v daných lokalitách bylo extrémně ztrátové.

Mnohem víc zboží bylo ukradeno než zaplaceno.

K jednomu z posledních incidentů došlo o víkendu v Comptonu, městě na jihu Los Angeles County v Kalifornii, když velký dav zaútočil na čerpací stanici.

Oddělení šerifa okresu Los Angeles sdělilo místní zpravodajské stanici, že většina zboží v obchodě byla ukradena během několika minut.

Obyvatel Comptonu a zákazník společnosti Arco, Greg Johnson, řekl:

„Je to neuvěřitelné. Neskutečné. Nikdy jsem neviděl, že by se tady něco takového stalo.“

Incident komentuje nezisková organizace National Police Association, která tweetovala:

„Když váš DA nenávidí policajty, miluje zločince a propouští oběti a vaše státní vláda se zaměřuje na dekriminalizaci, tohle je to, co dostanete – divoké video ukazuje velký dav drancující čerpací stanici Arco v Comptonu.“

Podobné výjevy se letos na jaře rozvíjí v mnoha amerických liberálních městech vedených demokraty:

Chicago:

Baltimore:

A odpověď?.. Lidé opouštějí tyto „skládky odpadu“ a stěhují se do bezpečnějších oblastí. Dokonce i Walmart minulý týden zavřel polovinu svých obchodů v Chicagu kvůli zhoršující se situaci…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Nepokoje, rabování – běžný obrázek amerických „liberálních“ měst (videa)

 1. Aj odvolaná „slovenská“ vláda, hoci na podobné „reformy“ už stratila právo, plánuje novelou Trestného zákona platnou od júla de facto legalizovať všetky cigánske zločiny /krádeže ,lúpeže, dílovanie drog/ a naopak pritvrdiť v boji proti „pravicovému extrémizmu“. Musím veriť,že tento zákon neprejde.

 2. Masove uzavirani obchodu s potravinami o kterem reportuji puvodni odkazy jsou daleko vaznejsi.
  Uzavrenim obchodu se startuje obcanska valka v plnem rozsahu.

  Mam vazne obavy, ze nadnarodoni-nosate firmy delaji presne tohle v Evrope, pod vhodne zvolenou zaminkou uzavre ze dne na den Albert,Kaufland,Lidl. Do tydne je zde valka. Invazni armada (negri, aragove) ktera je prichstana v ruznych sbernych taborech vytahne pasovane Ukajinske zbrane se vyda na drancovani a vrazdeni napric Evropou.

  1. o kolik se vsadíme, že zde do týdne tj. 25.dubna 2023 nebude válka, invazní, občanská a jiná. O byt, milion, více. A samozřejmě to sepíšeme u notáře, nevypukne-li do 24.00 hod. dne 25.4.t.r. osobě jež vyhrála, přenechává všechen svůj majetek, včetně nemovitostí, půdy, lesů, vod, finančních hotovostí, cenností, a jiných vkladů, jak na území ČR, tak v zahraničí. Tato darovací smlouva nabývá dne účinnosti dne 26.dubna 2023 v 00.00 hod. Proti tomuto není odvolání. Tak, co jdeš do toho.

   1. ty si čo za kokota? do týždňa ťa nájdem a rozbijem ti tú tvoju zasranú tínedžerskú hubu, ideš do toho? nevidíš čo je na videách, ty fialové hovno, chceš rovnaké aj u vás? ak áno, dostaneš s predstihom, ale nebude to od Negra, od toho dostaneš neskôr, keď bude vybľakovať u teba doma o blm!!!

  1. debilko, to čo je na videách už je občianska vojna, aj vďaka kokotom ako ty bude eskalovať do ozbrojených stretov, to chceš vidieť? ak áno, stačí povedať a dočkáš sa priamo v obývačke! aj potom budeš tvrdiť, že sa nič nestalo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout