Květnový summit WHO: Zpřísnění diktátorských pravidel WHO

Květnový summit WHO: Zpřísnění diktátorských pravidel WHO

Jistě jste si všimli, že se zde již dlouhodobě věnuji pandemické smlouvě WHO, která kupodivu naše politiky příliš nezajímá. Tedy zajímá ty politiky, kteří se snaží zajistit, aby dostala WHO takové pravomoci, jaké by zavedly diktaturu, kterou si nyní jen málokdo umí představit.

Ve světle průzkumů, které ukazují, že ať už by byly volby kdykoli, tak vždy budeme mít (i bez volebních manipulací) plně lokajskou vládu, která se nebude ostýchat zavádět sebešílenější restrikce, je pak tento dokument o to důležitější.

Připomínám, že pandemická smlouva bude projednávána na ženevském summitu WHO, který proběhne už v květnu. EU a poté i Bidenova administrativa poté aktivisticky původní návrh tohoto tvrdě totalitního dokumentu ještě zpřísnily.

WHO plánuje mimo jiné prosadit následujících 10 bodů již v květnu. Níže jsou shrnuty navrhované změny oproti původnímu dokumentu WHO.

 1. Změna charakteru Světové zdravotnické organizace z poradního orgánu, pouze vydávajícího doporučení, na řídící orgán, jehož vyjádření by byla právně závazná. (Článek 1)

 

 1. Výrazně rozšířit oblast působnosti Mezinárodních zdravotních předpisů tak, aby zahrnovala scénáře, které pouze mají potenciál nepříznivě ovlivnit veřejné zdraví. Tedy bude stačit pouhé podezření na to, že by mohlo dojít k pandemii, aby byly podniknuty příslušné restriktivní kroky (povinné očkování, lockdowny, roušky apod.). Tento bod počítá i s řešením „klimatických krizí,“ které by mohly mít vliv na zdraví. 

 

 1. „Respektování důstojnosti, lidských práv a základních svobod lidí“ má být zrušeno. (článek 3)

 

 1. Generálnímu řediteli WHO bude udělena kontrola nad výrobními prostředky prostřednictvím „Plánu přidělování zdravotních produktů“ s cílem zavázat rozvinuté státy, které jsou stranami úmluvy, k dodávání produktů reakce na pandemii. (článek 13a)

 

 1. WHO bude mít pravomoc přikázat lékařské vyšetření, důkaz o profylaxi, důkaz o vakcíně a provádět sledování kontaktu, karanténu a léčbu. (článek 18)

 

 1. Zavedení systému globálních zdravotních certifikátů v digitální nebo papírové podobě, včetně testovacích certifikátů, vakcínových certifikátů, profylaktických certifikátů, zotavovacích certifikátů, formulářů pro vyhledání cestujících a prohlášení o zdravotním stavu cestujícího. (články 18, 23, 24, 27, 28, 31, 35, 36 a 44 a přílohy 6 a 7)

 

 1. Přesměrování blíže nespecifikovaných miliard dolarů do průmyslového komplexu Big Pharmy bez odpovědnosti za nežádoucí účinky. (článek 44A)

 

 1. Povolit sdílení osobních zdravotních informací. (článek 45)

 

 1. Výrazně rozšířit schopnost Světové zdravotnické organizace cenzurovat to, co považuje za dezinformace. (Příloha 1, strana 36)

 

 1. Vytvoření povinnosti zřídit, zajistit a udržovat personální infrastrukturu na vstupních místech. (Příloha 10)

 

76. Světové zdravotnické shromáždění se bude konat od neděle 21. května 2023 do úterý 30. května 2023. Budou-li na shromáždění tyto návrhy schváleny, mohly by začít platit už příští rok…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Květnový summit WHO: Zpřísnění diktátorských pravidel WHO

 1. Ak tu nacisticku zmluvu schvalia bezcharakterni vladni debili a nacisticka WHO opat nieco vypusti a vyhladi novu plandemiu, pre mna to bude signal na obciansku vojnu voci vykonavatelom rozkazov WHO ! Bude mi uplne jedno aki smejdi budu vo vlade a aki mezmozgovi smejdi im budu sluzit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout