Australská korporace nabízí půlroční placené volno všem zaměstnancům, kteří se přemění na trans

Australská korporace nabízí půlroční placené volno všem zaměstnancům, kteří se přemění na trans

Nedávno jste si zde mohli přečíst o tom, jak skuteční „majitelé světa“ – investiční giganty BlackRock a Vanguard – velmi štědře dotují ty korporace, které vedou LGBTQI propagandu.

Black Rock a Vanguard navíc patří k vlastníkům 90% světových korporací, které se snaží nařízením podřídit – a to mnohdy i proti vůli zákazníků, jak jsme mohli vidět na příkladu amerického pivovaru.

Mimo LGBTQI propagandy jsou korporace tlačeny i do plnění cílů udržitelnosti (17 cílů Agendy 2030). Povšimněte si, kolik velkých firem se nyní ohání „udržitelností,“ „uhlíkovou stopou“ a podobnými nesmysly.

To není vždy zcela dobrovolné, jde o zadání jejich „páníčků.“

Obě agendy – jak LGBTQI, tak klimatická – mají posloužit k plnění skutečné globalistické agendy, kterou je globalizovaný svět, v němž je veškeré vlastnictví soustředěno do rukou těch nejbohatších, tedy skutečných vládců planety, kteří zároveň stojí za oběma výše zmíněnými fondy.

„Plebs“ má být zároveň poněkud zredukován, k čemuž slouží mimo jiné i LGBTQI agenda.

„Woke“ korporace jsou tak dychtivé, aby pokročily v agendě LGBTQ, že  Suncorp Group nabízí volno, aby povzbudila zaměstnance, aby se stali transsexuály:

Společnost, která se zabývá pojišťovnictvím a bankovnictvím v Austrálii a na Novém Zélandu, nabízí šest týdnů placené dovolené a 12 měsíců neplaceného volna pro zaměstnance, aby „potvrdili své pohlaví“, což je orwellovská fráze, která ve skutečnosti znamená přesný opak potvrzení neměnného biologického pohlaví jednotlivce.

Ve skutečnosti si nemusíte odřezávat části těla, abyste získali volno z práce. Prostě se veřejně zavážete k sexuálně perverzní genderové psychóze:

Suncorp poznamenává, že proces přechodu může zahrnovat různé akce od podávání hormonů, chirurgie a zotavení až po jednoduché informování ostatních o změně pohlaví a změně stylu oblečení a využití jiných zájmen.

Podobné pobídky jistě budou ve woke firmách přibývat, obzvlášť pak s vidinou, že vedení takové firmy nebude za podobnou personální politiku rozhodně nijak škodné…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Australská korporace nabízí půlroční placené volno všem zaměstnancům, kteří se přemění na trans

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *