Nezávislí výzkumníci našli v tzv. „covid vakcínách“ DNA, která tam nepatří

Nezávislí výzkumníci našli v tzv. „covid vakcínách“ DNA, která tam nepatří

V současné době již existuje bezpočet studií, které potvrzují nebezpečnost genových injekcí, mnohému napovídají i odtajněné dokumenty firmy Pfizer či nadměrná úmrtnost, kterou zejména vloni vykazovala většina silně proočkovaných zemí.

Mainstream se přesto drží stejné mantry jako na počátku: „vakcíny jsou bezpečné a účinné.“ Této již dávno vyvrácené lži tak věří již jen ti nejvěrnější „svědci covidovi,“ což je znát i na razantním poklesu zájmu o aktuálně již páté (někde dokonce šesté) dávky.

A varování před údajnými „vakcínami“ nekončí. Naopak, objevují se stále další důkazy škodlivosti těchto látek a to nejen pro jejich deklarovaný obsah, ale i proto, že jejich výroba zřejmě nebyla příliš „čistá.“

Německý odborník na vedlejší účinky Florian Schilling věnoval nové video tématu plasmidů ve vakcínách mRNA. „Pokud by současný výzkum potvrdil, že přetrvávající nadúmrtnost je způsobena očkováním, pak bychom čelili nepředstavitelné katastrofě,“ píše známý autor a odborník na vedlejší účinky Florian Schilling.

Téma není nové, ale stále více je podporováno důkazy.

Jde o kontaminaci mRNA vakcín bakteriálními složkami – jinými slovy, některé vakcíny jsou silně kontaminovány nedbalou výrobou a vynecháním potřebného zajištění kvality a kontrol. Tyto kontaminanty samy o sobě mají DNA – mají genetický materiál, který by neměl být přítomen v ampuli. 

V praxi je nyní možné, aby se kontaminace zapsala i do lidského genomu. Děje se tak mimo jiné další kontaminací dsDNA (plazmidy), které jsou zodpovědné právě za tento proces kódování, ale také by neměly být přítomny ve vakcíně.

Tyto kontaminanty umožňují pokračující expresi a integraci DNA, což znamená, že lidské buňky mohou být stimulovány k produkci spike proteinů mnohem trvaleji. Schilling si také myslí, že je možné, že některé vakcíny jsou kontaminovány endotoxiny, což může vést k zánětu a dokonce k septickému šoku.

Ve skutečnosti by podle Schillinga – a řada odborníků s ním souhlasí – měly takovéto hrubé vady kvality vést k okamžitému zmrazení schválení, bez ohledu na to, zda zbytek látky funguje, jak tvrdí farmaceutický průmysl. Očkování kontaminovanými látkami by se nemělo jevit jako zvlášť žádoucí ani těm, kdo věří ve prospěch tzv. očkování.

Plazmidy jsou části bakterií, které se v bakteriálním světě používají k šíření důležitých genetických informací mezi sebou. Bakterie se například stane odolnou vůči hrozbě – tuto informaci pak lze pomocí plazmidů předat dalším bakteriím a vstoupit do jejich DNA.

Plazmidy jsou součástí výrobního mechanismu mRNA vakcín. To není tajemství, je to zcela veřejná informace – viz popis u výrobce plazmidů Plasmidfactory .

Zřejmě však nejsou z vakcín odfiltrovány. Schilling vysvětluje, že dozorčí orgány také takové kontroly neprovádějí. Neexistuje žádný nezávislý přehled toho, co tyto vakcíny vůbec obsahují nebo co dělají. Vládní agentury spíše slepě věří výrobcům, pokud jde o složení a účinek vakcín.

Schilling dále říká, že to, co je ve vakcínách skutečně obsaženo, nebylo nikdy sekvenováno. Jinými slovy, nevíte, která genetická informace se očkuje, protože se nikdy nekontroluje. Teoreticky by měla být zahrnuta pouze vodítka k vytvoření spike proteinů. Ale v praxi tomu musíte věřit, jen to nevíte. Pfizer a Moderna podle Schillinga odmítají vydat příslušná data.

Analýzy vakcín však ukázaly, že v žádném případě obsah mRNA neodpovídá integritě, která by se skutečně očekávala. Zvýrazněné části obsahu označují „nějaké“ fragmenty mRNA, o kterých nikdo neví, co obsahují a co dělají. 

Přesto jsou také vstřikovány, zapisovány do lidských buněk – se zcela nejasnými následky. Vzhledem k tomu, že rakovina celosvětově explodovala, lze nyní alespoň předpokládat, jaké následky jsou mimo jiné myslitelné.

Blog https://anandamide.substack.com/p/curious-kittens popisuje, jak nezávislí vědci zkoumali mRNA vakcíny na jejich složky – s nezbytným hlubokým sekvenováním, pomocí kterého lze zjistit, který genetický materiál je v nich skutečně obsažen.

U Moderny byl zjištěn poměr 1:3000 plasmidů k ​​mRNA a poměr 1:350 pro plasmidy k mRNA u Pfizeur. Jak je uvedeno výše, ve vakcinačním séru by neměly být přítomny vůbec žádné plazmidy. Schilling vysvětluje, že EMA a FDA mají ve skutečnosti velmi přísné limitní hodnoty pro takovou kontaminaci – ty byly mnohonásobně překročeny.

Další testy prokázaly, že vakcíny obsahovaly zcela neporušenou, reprodukovatelnou bakteriální DNA, která se také vesele množila v Petriho misce.

Problém je obrovský, protože každá vakcína obsahuje biliony molekul genetického materiálu, které tam nepatří. V některých zkoumaných vzorcích bylo až 35 procent kontaminace DNA místo mRNA.

Mezitím vládní agentury nadále odmítají testovat vakcíny, neochvějně věří výrobcům a říkají veřejnosti, že vakcíny jsou bezpečné, testované a účinné. Reklama na očkování pokračuje a lidé jsou vedeni k přesvědčení, že potřebují pátou nebo dokonce šestou injekci, a že je to ochrání před Covid-19.

Ano, i těhotné ženy, miminka a děti byly očkovány. Podezření, že povaha těchto kapalin nesplňuje kvalitativní kritéria, by mělo stačit k zahájení nezbytných kontrol na ochranu obyvatelstva. Odpovědní se nebudou moci později vymlouvat, protože vždy měli povinnost zajistit bezpečnost lidí.

Bude však vůbec kdy vůle hnát všechny zodpovědné před spravedlnost?

Umíte-li dobře německy, můžete si poslechnout celou přednášku Floriana Schillinga zde.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Nezávislí výzkumníci našli v tzv. „covid vakcínách“ DNA, která tam nepatří

  1. jestli tohle taky není záměr i do budoucna ono pokud se planuje NWO s jednou světovou vládou co udělat aby se zbavili ostatních vlád a co většina vlád pichala za roztoky do lidí v budoucnu lidem dojde co politici dělali a pak všude všechny vlády padnou sečteme k tomu podporu islamizace a migraci agresivnich etnik přes genocidu na dětech skrze Genderovou ideologii tak to všechno miři do chaosu Novus Ordo Seclorum NWO řád s chaosu nové NWO bude nastoleno skrze padnuti všech vlád světa i náboženství řizeny chaos toho je dukazem

  2. staci si poslechnoutposlednidva Kollery, ten o svrabu a poste a ten o umele inteligenci.

    no a na protiproudu rozhovor Hajka s Gargamelem o uniku informaci z pentagonu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout