Krevní sraženiny, úmrtí a utajování – to vše lze najít v odtajněných dokumentech Pfizeru (video)

Krevní sraženiny, úmrtí a utajování – to vše lze najít v odtajněných dokumentech Pfizeru (video)

Ti, kdo si podrobně prostudovali dokumenty Pfizeru, které měly být původně utajovány dlouhých 75 let, již mají docela jasno, proč mělo dojít k tak dlouhému mlčení.

Je z nich totiž patrné, že se od samého začátku ve všech ohledech účelově lhalo. I přesto je však neuvěřitelné, že se našli jedinci, kteří si byli ochotni nechat aplikovat další a další dávky. A neméně neuvěřitelné je i další doporučování těchto injekcí ze strany mnohých vlád.

Na druhou stranu asi nikoho neudivuje zaryté mlčení zkorumpovaného mainstreamu, který se o zveřejněných dokumentech vůbec nezmiňuje. Přitom se postupně odtajňovaly více než rok! Ostatně, cílem těchto pisálků již dávno není informování, ale výhradně tupá propaganda.

Naomi Wolfová přednesla silný projev na Hillsdale College s názvem „Co je v dokumentech společnosti Pfizer?“, kde sdílela šokující odhalení o roli farmaceutického průmyslu v zhoršujícím se stavu amerického zdravotnictví.

Ve svém projevu vysvětluje, že zatímco moderní farmaceutický průmysl poskytl mnoho léků a vakcín zachraňujících zdraví a život, jeho pověst se dostala pod útok kvůli epidemii opiátů a pandemii Covid.

Wolfová, která každý rok přednášela na mnoha univerzitních kampusech, byla zbavena platformy a vystavena globálnímu útoku na reputaci za to, že říkala pravdu o poškození plodnosti žen prostřednictvím injekce mRNA.

Nicméně, Hillsdale College, která se rozhodla nepřijmout vládní financování, ji přivedla do kampusu, aby promluvila.

Ve svém projevu prozradila, že strávila celou svou kariéru na levici, radila Gorovi v roce 2002 a podporovala Clintonovou. Poznamenala, že poslední tři roky jí ukázaly, že se její bývalý svět zhroutil.

Ale také odhaluje,  že levice a pravice ztrácejí jakýkoli význam. To, na čem nyní záleží, říká, je ústava, svoboda a svoboda slova.

To, co ví Wolfová o dokumentech společnosti Pfizer, nepochází z jejího lékařského vzdělání, ale ze soudního sporu, který vedl právník jménem Aaron Siri proti FDA. Soudní spor vyústil ve zveřejnění interních dokumentů vytvořených společností Pfizer jako součást zavedení injekce mRNA.

Tyto dokumenty odhalují experimenty, které vedly k vytvoření vakcíny a co se stalo, když lidé tuto injekci dostali. Navzdory žádosti společnosti Pfizer, aby byly dokumenty ukryty po dobu 75 let, soudce odmítl a dokumenty byly zveřejněny.

Wolfová byla jako novinářka znepokojena, protože věděla, že většina novinářů nebude schopna porozumět odbornému jazyku v dokumentech. Pfizer uvolňoval 55 000 dokumentů měsíčně a každý dokument mohl mít 10 000 stran.

Proto shromáždila tým 3 500 lékařských a vědeckých odborníků, aby si dokumenty přečetli, analyzovali a interpretovali a zredukovali je do zvládnutelných zpráv.

Její tým zjistil, že dokumenty společnosti Pfizer odhalují největší zločin proti lidskosti v historii. Vysvětluje, že dokumenty odhalují, že společnost Pfizer věděla, že injekce mRNA způsobuje krevní sraženiny a že způsobují úmrtí. To vše se však Pfizer snažil zatajit.

Poznamenává také, že dokumenty ukazují, že společnost Pfizer věděla, že vakcína nefunguje tak dobře, jak od začátku tvrdili, a že způsobuje rozsáhlé poškození zdraví a úmrtí.

Dále poznamenává, že dokumenty ukazují, že společnost Pfizer si byla vědoma rizik pro těhotné ženy a děti, ale tato rizika ignorovala. Injekce se dokonce těhotným ženám přímo doporučovaly, což lze považovat za zločin.

Ve svém projevu Wolfová vyjadřuje vděčnost Hillsdale College za to, že jí poskytla platformu pro sdílení těchto šokujících odhalení. Věří, že  každý občan si zaslouží slyšet tyto pravdy z první ruky.

Wolfová uzavírá svůj projev prohlášením, že věří v ústavu a právní stát, a že je naší povinností hnát farmaceutický průmysl k odpovědnosti za jeho zločiny proti lidskosti.

12minutové video – shrnutí toho nejdůležitějšího z asi hodinového projevu (anglicky):

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout