Kosmetický gigant Maybelline si zvolil za modelku muže, který se prohlásil za ženu (video)

Kosmetický gigant Maybelline si zvolil za modelku muže, který se prohlásil za ženu (video)

Možná jste zaznamenali skandál, který v posledních týdnech otřásal Amerikou. Světoznámá značka piva si jako „modelku“ do reklamy na svůj produkt „Bud Light“ určený ženám zvolila transku – tedy lépe řečeno muže, který prohlašuje, že je žena.

Záhy poté, co pivovar s reklamou přišel, začali zákazníci bojkotovat všechny jeho výrobky, tedy nejen onen inkriminovaný „Bud Light.“ Bojkot byl natolik masivní, že během pouhých 6 dnů zaznamenala firma propad prodeje, jaký není u žádného zboží v historii USA znám.

Do kampaně proti pivovaru se zapojovalo stále více lidí, nicméně to neodradilo další světoznámou firmu, aby si pro svoji reklamu najala tuto transku také. Jednalo se o výrobce sportovního oblečení a obuvi Nike, který si tohoto muže najal na předvádění sportovní podprsenky pro ženy.

Tím ovšem bizarnosti kolem této u korporací oblíbené transky nekončí, neboť další globální značka se rozhodla tuto osobu využít pro svoji reklamu.

Nechvalně známý trans influencer Dylan Mulvaney je zpět ve zprávách, tentokrát předvádí make-up.

Televize Fox News dnes odhalila, že konzervativci si všimli, že Mulvaney zveřejnil na Tiktoku reklamu na make-up od kosmetického giganta Maybelline.

Mulvaney údajně začal spolupracovat s Maybelline již v březnu.

Video začíná Mulvaneym bez make-upu a v županu. Poté začne nanášet make-up od Maybelline a líčí se před kamerou.

Znovu se objeví s hotovým make-upem připraveným na noční zábavu.

Hněv konzervativních spotřebitelů se nyní zaměřil na značku make-upu Maybelline za partnerství s biologickým mužem Dylanem Mulvaneym pro nedávnou reklamu na make-up.

Na oslavu Mulvaneyho předpokládané změny pohlaví a na podporu make-upu Maybelline značka spolupracovala s hvězdou TikToku na videu, ve kterém falešná žena používá několik produktů Maybelline.

Reklama Maybelline představovala jen jedno z několika partnerství se značkami, které transgender influencer a aktivista v poslední době přijal, včetně vysoce kontroverzního partnerství s Bud Light, které vyvolalo velký odpor konzervativních spotřebitelů.

Bojkot pivní společnosti v reakci na propagaci Mulvaneyho vedl k propadu tržeb Bud Light o 17%. Biologický muž také vyvolal pobouření kvůli modelingu sportovních podprsenek pro Nike.

Nyní se konzervativci snaží protestovat také proti Maybelline a vyhlašují bojkot této značky po celých USA. Značka je ovšem globální, je tedy možné, že se opět připojí i zákaznice z dalších zemí, jako tomu bylo v případě bojkotu firmy Nike…
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Kosmetický gigant Maybelline si zvolil za modelku muže, který se prohlásil za ženu (video)

      1. všetko je vyrobené v Číne za lacný peniaz a kvalita tomu samozrejme zodpovedá. Ale v hnUSAkove a EÚ ryžujú nekresťanské peniaze za to, že na obale je značka. Ženy by mali prestať kupovať značku Maybelline. Ale dnes ženy najmä západe sú poväčšinou blbé, to je vidno na tom, že sa nechajú zapichnúť v tehotenstve neoverených sajrajtom a dovolia tým zapichnúť aj svojich novorodencov. A poväčšinou nemajú žiadnu hrdosť, to je vidno na tom, že neodstúpia zo súťaží miss a športových súťaží, keď tam príde niekto s ftákom a vajcami. A ešte sa pri ňom nechajú s priblblým úsmevom fotiť.
        A to píšem ako žena!

  1. Tady pomůže jenom peněženka. Nekupovat! Už se mi ten seznam firem, jejichž výrobky a služby ignoruji nějak povážlivě rozšiřuje. Nevadí, vydržet je třeba.

  2. ako je vôbec možne, že henten postihnutý buzerant je všade v reklamách u takých známych firiem??? kto za ním stojí? trtkáva s mladým sorosom či fajčí starému a toto dostal za „dobré“ služby? aké je skutočné pozadie toho úchyla???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout