„Joe Biden je zločinec,“ říká bývalý Obamův whistleblower a obviňuje rodinu z úplatkářství

„Joe Biden je zločinec,“ říká bývalý Obamův whistleblower a obviňuje rodinu z úplatkářství

O tom, že je celá současná americká vládní administrativa zločinná, pochybuje jen málokdo z těch, kdo se hlouběji zajímají o politické pozadí Bidenových loutkovodičů.

Již před časem se objevilo obvinění Huntera Bidena z více než 400 trestných činů, které byly odhaleny na základě analýzy jeho notebooku. Tyto zločiny by nyní měl vyšetřit Kongres.

A není to jen jeho notebook, vypovídají i svědci, kteří jsou o zločinech zkorumpované a deviantní rodiny velmi dobře informováni.

Bývalý zaměstnanec, který pracoval v Obamově administrativě, odsoudil Bidenovy – a obvinil prezidenta Bidena, že je zapojen do „plánu úplatků“ přímo souvisejících se zahraničními obchodními jednáními jeho syna Huntera.

Mike McCormick, stenograf v Bílém domě po dobu 15 let, který pracoval s Bidenem v letech 2011 až 2017, řekl Fox & Friends First, že FBI ho zcela ignorovala navzdory jeho ochotě svědčit pod přísahou před velkou porotou, která vyšetřuje Huntera Bidena za jeho zločiny.

„V únoru jsem šel do FBI a podal oznámení na jejich webové stránky. Pokud to uděláte a lžete jim, půjdete do vězení. Nelžu. Říkám pravdu a nepůjdu do vězení,“ řekl McCormick ve čtvrtek. „Joe Biden je zločinec. V úřadě se dopouštěl přestupků, aby obohatil svou rodinu. Jake Sullivan v tom s ním jel také – a je toho víc… Myslím, že Obamovi úředníci se na tom také podíleli.“

McCormick konkrétně zmínil klíčový dialog mezi tehdejším viceprezidentem Bidenem, poradcem Jakem Sullivanem a tiskem o Air Force Two před cestou do Kyjeva na Ukrajině 21. dubna 2014, ve kterém Sullivan – nyní Bidenův poradce pro národní bezpečnost – nastínil americké investice do ukrajinského energetického sektoru jen několik dní poté, co se Hunter stal členem představenstva firmy Burisma.

Několik měsíců po cestě Kongres přidělil 50 milionů dolarů na ukrajinský energetický trh.

Jake Sullivan se vrátil a někdo se ptal na frakování. Jeho odpověď byla, no, přinášíme hodně americké pomoci pro frakování. Burisma byla přímým příjemcem tohoto frakování, a to je to, co jsem zaznamenal, a to je v přepisu Bílého domu,“ řekl McCormick a dodal: „V přepisu nevíte, kdo je Jake Sullivan. Je to vysoký úředník administrativy.

Jsem svědek, který říká, že Jake Sullivan je člověk, který to řekl, a měl by být vyšetřován, protože v té době byl Hunter Biden v představenstvu Burismy a Joe Biden mu dával peníze amerických daňových poplatníků, aby obohatil tuto společnost a sebe a svou rodinu.“

Hunter se stal členem představenstva ukrajinské plynárenské firmy 18. dubna, jen tři dny předtím, než Biden a jeho tým odcestovali do Kyjeva. Ale tento kritický kousek skládačky nebyl zveřejněn až do 12. května.

McCormick argumentoval, že časová osa událostí naznačuje, že Biden naléval americké peníze do zahraničí, aby „obohatil“ sebe a svou rodinu, a využil svého vlastního vlivu, aby pomohl svému synovi v jeho nové energetické kariéře.

Bývalý stenograf dal jasně najevo, že chce tyto informace prezentovat pod přísahou před velkou porotou v Delaware, která zkoumá Hunterovy obchodní transakce. Vyšetřování vede americký prokurátor David Weiss.   Fox News

Federální vyšetřování podezření Huntera Bidena za porušení daní a zahraničního lobbingu začalo v roce 2018 poté, co banky podaly desítky zpráv o podezřelých aktivitách (SAR) týkajících se konkrétních zahraničních transakcí. Některé ze SAR se týkaly peněz proudících z Číny a dalších cizích zemí, řekly Foxu zdroje blízké vyšetřování.

„Pokud mě David Weiss nemůže postavit před svou velkou porotu, abych vysvětlil, co vím jako svědek, je to podvodná velká porota,“ řekl McCormick. „Je to podvodné použití amerického soudního systému k zakrytí zločinů Baracka Obamy a Joe Bidena v úřadu.“

McCormick tvrdí, že informace, které má, obviňují Bidena – a pravděpodobně i další činitele v souvislosti s údajným skandálem s ovlivňováním.

„Kdybych tam šel, řekl bych jim, aby si zavolali Baracka Obamu jako svědka, protože je součástí spiknutí. Je to bývalý prezident. Měl by vypovědět, kdo to měl na starosti, kdo dosadil do této role Joea Bidena. Věděl o tom Barack Obama?“ pokračoval.

„Existují důkazy, které jsem viděl a vložil do svého Substacku 16. dubna 2014, takže dva dny předtím, než se Hunter připojil, byl Joe Biden s Hunterem v západním křídle. Měli schůzku a později večer byl Joe Biden v limuzíně – v zadní části limuzíny Baracka Obamy v západní Pensylvánii.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “„Joe Biden je zločinec,“ říká bývalý Obamův whistleblower a obviňuje rodinu z úplatkářství

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout