Hororová čísla ze Severního Porýní-Vestfálska: Více než osm znásilnění denně!

Hororová čísla ze Severního Porýní-Vestfálska: Více než osm znásilnění denně!

Epidemie znásilnění v Německu narostla obludných rozměrů. Již celoněmecké statistiky za rok 2021 hovořily o 2 hromadných znásilněních denně, přičemž pachatelé jsou prakticky vždy skupiny „Novoněmců.“

Ti však často útočí i jednotlivě, takže celkový počet znásilnění je podstatně větší. A otázkou také je, kolik znásilnění není vůbec hlášeno. Takových případů bude možná ještě víc, protože mnoho pachatelů své oběti pohrozí v případě, že by násilníka udala policii.

Celkové číslo je tak třeba brát jako silně podsazené.

Severní Porýní Vestfálsko (NRW) je mnoha původními Němci nazýváno „NRW chalífát.“ Jde o silně islamizované území, kde jsou již na mnoha školách německé děti v menšině.

Postupné přečíslování původní populace tou dovezenou má samozřejmě za důsledek také vyšší počet obohacení všeho druhu – včetně znásilnění…

Parlamentní vyšetřování parlamentní skupiny AfD v Severním Porýní-Vestfálsku neúnavně ukazuje důsledky masové migrace: jen v Severním Porýní-Vestfálsku bylo v loňském roce hlášeno 2949 znásilnění, vysvětluje ministerstvo vnitra ve své odpovědi na žádost AfD.

Matematicky je to více než osm znásilnění denně.

Ve srovnání s předchozím rokem se počet masivně zvýšil o téměř 600 případů. Tisícům žen, které musely zažít nepopsatelná muka díky otevřeným hranicím, nepomohla ani „vzdálenost na paži“, kterou kdysi doporučovala starostka Kolína nad Rýnem Henriette Rekerová.

Počet skupinových znásilnění (znásilnění zahrnujících více než jednoho pachatele) také účinně explodoval – ze 172 v roce 2021 na 246 v roce 2022 (nárůst o 43 procent).

CDU vedené ministerstvo vnitra NRW, vedené Herbertem Reulem, to tak ovšem nechce nazývat, protože termín „skupinové znásilnění“ není právně zakotven.

Statistiky kriminality koneckonců neukazují, zda pachatelé byli dva, tři nebo více, ale pouze to, zda jich bylo několik. Bez ohledu na praxi určování CDU však každý ví, jaký vývoj v Německu probíhá.

A to také a především díky CDU (pozn.: domovská strana Merkelové), která na svou pokryteckou kritiku stavu imigrační a bezpečnostní politiky nereagovala důslednou akcí po celá desetiletí.

V Severním Porýní-Vestfálsku má CDU nejen post ministra vnitra, ale také předsedu vlády. Měla by proto všechny příležitosti konečně zavést důsledné deportace a účinně bojovat proti trestné činnosti.

V Severním Porýní-Vestfálsku však platí totéž jako ve všech ostatních spolkových zemích spravovaných CDU: během volebních kampaní se CDU prezentuje jako garant vnitřní bezpečnosti, ale ve svých skutečných politických akcích se vždy podřizuje Zeleným a socanům.

A to s hroznými důsledky pro bezpočet žen, jejichž osud je akceptován v rámci cynického mocenského kalkulu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Hororová čísla ze Severního Porýní-Vestfálska: Více než osm znásilnění denně!

  1. Vzpomínám na rok1990, když jsem byl jako lékař na pomoc Perzii při zemětřesení. To Češi ještě mohli. Pral isem se našeho překladatele, docenta historie, jak je možné, že Persie islamizovala. A on mi říkal, že to byli vstřícností a tolerancí Peršanů, kteří tolerovali všechna náboženství i poražených Arabů. Ale vědci zjistili, že když v populaci dosáhne % muslimů 19% , je to děj nevratný a končí úplnou islamizací, všude v historii, na všech územích. V roce 1990 jsem tu informaci bral jako zajímavou…dnes vidím realitu. Neříkejte mi, že to Merkelové a spol. vědci neopakovali…V tom JE zámysl…

  2. Berlínčanky sa asi trápia, či sú ony horšie, ako tie z toho Severného Porýnia a tak si presadili, aby sa mohli verejne kúpať hore bez
    https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/berlin-povoli-zenam-chodit-nahore-bez-ve-verejnych-bazenech/
    Dcéra jednej mojej známej pracuje v Anglicku. Keďže používa MHD a Londýn je už naozaj moslimské mesto, chodí do práce v pakistanských handrách a so závojom na hlave.
    Hlavne keď ide skoro ráno a neskoro večer, aby mala pokoj od neandertálcov.

    1. ženská sa potom možno znásilneniu ubráni, ale zavrú ju za to, že zabila či poranila neandertálskeho samca, prípadne za to, že mala u seba nôž a posadia ju do basy plnej neandertálskych samíc. To si moc nepomohla….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout