Generální ředitel JP Morgan doporučuje vyvlastnění občanů, aby se urychlila zelená politika

Generální ředitel JP Morgan doporučuje vyvlastnění občanů, aby se urychlila zelená politika

To je ostatně přesně ten scénář, který je již praktikován v některých evropských zemích. Aktuálně se ve velkém vyvlastňují nizozemské farmy, ale totéž se již připravuje i ve zbytku evropských zemí všude tam, kde zemědělské pozemky zasahují do EU vytyčené oblasti Natura 2000.

Na seznam těchto lokalit u nás se můžete podívat zde.

A pokud se nepodaří nějak vzepřít nedávno schválené povinnosti opravit nemovitosti tak, aby odpovídaly požadovaným energetickým parametrům, pak budou vyvlastňovány i soukromé domy.

Ve Francii nyní sčítají obyvatele každého domu a bytu, aby zjistili, kdo má doma příliš mnoho místa. To pak může vést k nucenému stěhování do menších prostor nebo k povinnému ubytování „Novofrancouzů.“

To, co se děje ve Francii, může být jen předzvěstí toho, co dalšího chystá podvratná EU. Na druhou stranu u nás je evidence docela slušná, takže by nebylo zapotřebí provádět takovou akci jakou nyní připravuje Macronova vláda.

Chcete-li navíc vědět, co se bude v jakékoli oblasti života dít dál, je třeba si všímat prohlášení globalistů a těch, kdo jsou jejich „pravou rukou.“ Oni vždy vše prozradí předem, je pak jen na lidech, zda si to uvědomí a pochopí, že nejde o plané řeči.

Jamie Dimon, generální ředitel JPMorgan Chase, jedné z největších bank v USA, obhajuje násilné zabavení nemovitostí. V dopise akcionářům doporučil, že zabavení soukromého majetku by mohlo pomoci vyrovnat se s klimatickou krizí.

Generální ředitel začal svůj dopis přiznáním akcionářům, že pandemie a válka na Ukrajině si vybraly daň na bance:

„Po celém světě byl rok 2022 dalším rokem významných výzev: od hrozné války na Ukrajině a rostoucího geopolitického napětí – zejména s Čínou – až po politicky rozdělenou Ameriku, téměř všechny národy pocítily dopady globální ekonomické nejistoty, včetně vyšších cen energií a potravin, rostoucí míry inflace a volatilních trhů a samozřejmě přetrvávajících dopadů COVID-19.“

Dimon pokračoval: „Zatímco všechny tyto zkušenosti a související nepokoje mají vážné důsledky pro naši společnost, kolegy, klienty a země, ve kterých podnikáme, jejich důsledky pro svět jako celek – s extrémním utrpením ukrajinského lidu a potenciální restrukturalizací globálního řádu – jsou mnohem důležitější.“

Ale pak Dimon překvapil akcionáře, když přinesl aktuální informace o specifických problémech, kterým čelí naše společnost v podsekci „Klimatická složitost a plánování“ a hovořil o Eminent Domain.

Eminent Domain je právní teorie umožňující vládám zabavit soukromý majetek pro veřejné použití. Náhrada pro vlastníka nemovitosti za jejich majetek je obecně nižší než hodnota majetku, který byl zabaven.

V návaznosti na předchozí obchodníky s klimatickým strachem, jako je Al Gore, Dimon varoval akcionáře, že čas se krátí:

„Okno pro akci k odvrácení nejnákladnějších dopadů globální změny klimatu se uzavírá. A aby se urychlil pokrok, vlády, podniky a neziskové organizace se musí sladit v řadě praktických politických změn, které komplexně řeší základní problémy, které nás drží zpátky.

Masivní globální investice do technologií čisté energie musí být provedeny a musí i nadále růst meziročně,“ poznamenal Dimon.

Popsal potřebu provést „praktické změny politiky.“ A řekl, že by to mohlo zahrnovat využití významné domény k převzetí soukromého majetku za účelem boje proti kontrole klimatu: „Zároveň je zoufale zapotřebí povolit reformy, aby bylo možné investovat jakýmkoli způsobem včas. Možná budeme dokonce muset evokovat Eminent Domain.“

Státní pokladník Západní Virginie Riley Moore poukázal na devastaci, která by mohla být způsobena tím, že by americká vláda jednoduše zabavila osobní majetek.

Tweetoval: „Generální ředitel JP Morgan chce využít Eminent Domain k vybudování více větrných a solárních farem. Pokud si myslíte, že ceny potravin a energií jsou nyní špatné, počkejte, až vláda začne zabírat zemědělskou půdu pro výstavbu solárních panelů. Tento druh myšlení představuje existenční hrozbu pro střední třídu.“

Dimon, který dosud nenabídl vládě svůj soukromý majetek za méně, než je jeho hodnota, se pokusil, aby jeho návrh zněl méně tyransky a extrémně, když řekl, že „zelené energie“ nepostupují dostatečně rychle.

„Jednoduše nedostáváme adekvátní investice dostatečně rychle pro síťové, solární, větrné a potrubní iniciativy.“

Dimonovy komentáře připomínají děsivý slib zakladatele Světového ekonomického fóra Klause Schwaba: „Nebudete nic vlastnit a budete šťastní.“

Na závěr připomínám, že Dimon není první, kdo v poslední době veřejně hovořil o vyvlastňování majetku.

Již asi před rokem dokonce španělská vláda upozornila občany, že může dojít k tomu, že ve státním zájmu budou vyvlastnění. Daňové úřady nyní mohou v případě, že se země dostane do bankrotu, zabavit všechny úspory přesahující minimální mzdu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

11 thoughts on “Generální ředitel JP Morgan doporučuje vyvlastnění občanů, aby se urychlila zelená politika

  1. tak to mě podrž, tisícovka nenasytných globalistů známých satanských rodin by ráda vyvlastnila majetek osmi miliardám lidí. To je vrchol drzosti a sprostoty i když spoléhají, že špinavou práci za ně budou za jidášský groš dělat všechny zaprodané vlády a tady v Evropě i zrůdná EK na čele s likvidátorkou Evropy Lejno.vou. Piráti a černoprdelníci s podporou topky už ryčí blahem jak to bude fajn. Zapomněli však že se to po skončení vládního období bude týkat i jich samotných a jejich děcek.

  2. velmi by grýn dýlu pomohlo, kdyby 100 tis. nejbohatších lidí na světě věnovali veškerý svůj majetek do společného fondu na pomoc planetě v boji s oteplováním. To by se určitě dílo podařilo, než veškerou tíhu plateb nechat na daních lidi a ještě je drze okrást o majetek, který jim po těch všech zlodějských daních zůstal. Možná, že by rázem i oteplování a CO2 nebylo tak škodlivé.

  3. s tím jak roste Dluh Fialovi vlády bude vyvlastnovani v ČR velice brzy a s tím jak k nám přijde horda Ukrajinských Banderovcu tak na to Fiala s Rakušanem začnou silně tlačit

  4. je vidieť že sú tupi a nenažraný-á. Aký vodcovia taký poskokovia. Ursula a Bergoglio, zločinci a zločinci im slúžia. Títo dvaja sú najväčší vrahovia všetkých dob.

  5. Zabavenim nemovitosti lidi by se oddalila imploze dolaru. A navic by to umoznilo nosatym majitelum FEDu ziskat jeste vice realneho majetku vymenou za „sluzbu“ tisteni penez.

    Je to kvalitni podvod na globalni urovni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout