Zajímavý výsledek holandských voleb: Drtivá výhra farmářské protestní strany a porážka vládní koalice

Zajímavý výsledek holandských voleb: Drtivá výhra farmářské protestní strany a porážka vládní koalice

Již dlouhodobě pozoruji, že Holanďané jsou v onom „probouzení“ mnohem dál než mnozí jiní Evropané. To bylo patrné i na faktu, že v jejich parlamentu jsou hned 3 politické strany, v jejichž programu je NEXIT – tedy odchod Nizozemska z EU. I když nemají většinu, brzy by se to mohlo změnit.

Také je již nyní jasné, že Holanďané dodají za rok do europarlamentu převahu politiků, jejichž cílem je odchod z EU. To je něco, co by se například u nás nikdy nemohlo stát.

Není žádná náhoda, že se právě v Holandsku konalo již několik mezinárodních setkání odpůrců covidismu a právě v tamním Parlamentu se jako v prvním v Evropě začalo otevřeně diskutovat na téma Velkého resetu a vlivu WEF na politiky.

Volby do provincií a senátní volby, které v zemi proběhly včera, jasně ukázaly velký odpor Holanďanů proti stávající politice EU – a tedy i politice jejich vlastní vlády, která se pustila do likvidace farmářů.

V těchto volbách vyhrála drtivě farmářská strana BBB, která má mimochodem v požadavku i vystoupení z EU, neboť je to právě EU, kvůli komu jsou farmáři likvidováni.

BBB si zapsala monstrózní vítězství ve volbách do Provinční rady. V Overijsselu získala farmářská strana téměř třetinu hlasů. CDA dostala v této provincii tvrdý úder a byla snížena na polovinu. Tvrdé rány dostaly v Overijsselu i ostatní vládní strany.

BoerBurgerBeweging je také největší v ostatních provinciích. Předsedkyně Caroline van der Plasová novinářům řekla, že tohle nikdy nečekala.

BBB se nyní stala největší stranou také v holandském Senátu. „Mají jediný úkol: hodit šílenou politiku dusíku přes palubu a ochránit farmáře před vyvlastňovacím tahem D66,“ říká Ralf Sluijs, radní z Haagu.

Tolik ve zkratce zpráva z Holandska.

Jak vidíte, tak pokud jde vláda proti zájmům lidu, tak ten se dokáže spojit tehdy, kdy tento útok ovšem pochopí. V Holandsku to s vyvlastněním více než 3 tisíc farem zašlo již příliš daleko a voliči dali najevo co si o tom myslí, přičemž vládní strany dostaly totální výprask.

Začne takové probouzení i jinde nebo se také čeká na to, až vlády ve své politice podobně přitvrdí??

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 40 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Zajímavý výsledek holandských voleb: Drtivá výhra farmářské protestní strany a porážka vládní koalice

  1. Češska kolaborant dobra kolaborant! Bude držet hubu i před hlavní namířenou do ksichtu, hlafně klídek, pochodička a plný košíček bouků z Lídla. Chcípněte špiny!

  2. a to cele jen kvuli tomu, ze P. Jackson nedotocil Pana prstenu az do konce.

    jestli nahodou nevite, tak pribeh nekonci tim, ze vsichni se vrati domu z bojiste, ale Grima emigroval do Kraje a zalozil tam hobitum takovou malou totalitu, kdy na sebe donaseji, kradou, lzou a podvadeji a navratilci s tim maji problem. a domorodci, ze to je v klidu, ze to sice neni jako driv, ale ze to jde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout