Za řízeným krachem bank asi skutečně stojí přechod na CBDC (video)

Za řízeným krachem bank asi skutečně stojí přechod na CBDC (video)

Pokud alespoň okrajově rozumíte geopolitice, pak je vám jistě jasné, že krach amerických bank nebude jen záležitostí USA. Předně je důležité si uvědomit, že EU je plně ve vleku Washingtonu a pak stačí si vzpomenout na to, co následovalo po každé podobné krizi v USA, ať už té největší v roce 1929 nebo nedávné z roku 2008.

Evropa v tom nakonec byla stejnou měrou jako USA.

Již na samém počátku krachů bank mi bylo celkem jasné, že účelem je jejich likvidace a další fúze, neboť přesně to je cesta k zavádění programovatelné digitální měny (CBDC), která je ovládána centrální bankou.

To nyní potvrzují dokonce i experti…

„Velké banky pohlcují malé banky. To znamená méně konkurence a více vládní kontroly,“ řekl Tucker Carlson ve své show.

„Co s touto kontrolou udělá vláda? Pokud lidé nezačnou dělat hodně hluku a vyvíjet na ně velký tlak, dostaneme digitální peníze,“ řekl Carlson.

„Stáhnete si aplikaci digitální měny centrální banky (CBDC) a získáte potravinové lístky. To není spiknutí,“ trval na svém.

Čtyři největší banky – Wells Fargo, Bank of America, J.P. Morgan a Chase – si vedou dobře. Mezitím se zdá, že Bílý dům provokuje runy na banky v regionálních bankách. Vláda se snaží narušit důvěru v tyto banky.

„Bidenova administrativa využívá této krize, aby zvýšila svou kontrolu,“ zdůraznil Carlson.

„Demokratický senátor Mark Kelly mezitím vyzval k příspěvkům na sociálních sítích, které by mohly vést k runu na banku.

Musíme se ptát sami sebe, jak daleko jsme od katastrofy a do jaké míry jsou spoluviníky ti, kdo jsou u moci,“ uzavřel Carlson.

Podnikatel a politický aktivista Vivek Ramaswamy také v pořadu řekl, že bankovní krize nakonec povede k CBDC. Podobně i bankovní krize v roce 2008 zplodila kritéria ESG (t.j. 17 cílů udržitelnosti Agendy 2030).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Za řízeným krachem bank asi skutečně stojí přechod na CBDC (video)

  1. Digitální měna centrálních bank nikdy nesmí projít, je to součást zločinného spolčení proti lidem. Už se nebudou muset tisknout ani ty bezcenné papírky a veškeré bohatsví bude jen na počítači řízené pár lidmi. Opravdový hnus.

  2. Môžu sa pridať ďalšie. Nech je počuť poriadny rachot. Tento hromadný bankrot by zachránil kopu ľudských životov. Ale ako poznáme tých bastardov tak oni zase spustia tlačiarenský lis a pôjde sa ďalej. Otázkou už je iba do kedy im to ešte asi tak vydrží? Nedá sa to robiť večne. Weimarská republika tam s fúrikom peňazí chodili na chlieb. Že by ďalšia na rade bola Amerika? Už zase?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout