WHO se přibližuje k rozšíření svých dohledových pravomocí prostřednictvím mezinárodní „pandemické smlouvy“

WHO se přibližuje k rozšíření svých dohledových pravomocí prostřednictvím mezinárodní „pandemické smlouvy“

Jak již víte, tak WHO průběžně „vypilovává“ pandemickou smlouvu, která má být dále projednávána na květnovém summitu v Ženevě a od roku 2024 by měla začít platit v případě, že ji schválí alespoň 2/3 členských zemí.

Nyní dochází k dalším úpravám, které zajišťují stále větší kompetence těmto nikým nevoleným globalistům – to vše s plným souhlasem mnoha vlád.

Minulý týden proběhlo další kolo jednání, na němž byly dohodnuty nové úpravy tohoto dokumentu, který tím již otevřeně dává WHO kompetence nejen v oblasti lidského zdraví, ale i zdraví zvířat a k zásahům do životního prostředí.

Světová zdravotnická organizace (WHO), nevolená globální zdravotnická organizace, která dostává stovky milionů dolarů ročně od nadace napojené na miliardáře Billa Gatese, postupuje vpřed s plány na zvýšení svých šmírovacích kapacit podle mezinárodního práva.

WHO se pokouší prosadit tyto zvýšené dohledové pravomoci prostřednictvím mezinárodní pandemické smlouvy, která v případě dokončení uvalí právně závazné podmínky na svých 194 členských států (což představuje 98% zemí světa).

Globální zdravotnická agentura pracuje na této smlouvě od roku 2021 a mezivládní vyjednávací orgán WHO (INB) se minulý týden sešel, aby projednal nedávno zveřejněný nultý návrh smlouvy.

Navrhované rozšíření pravomocí dohledu WHO je podrobně popsáno v článcích 18 („Jedno zdraví“) a 11 („Posílení a udržení připravenosti a odolnosti zdravotnických systémů“) smlouvy.

Článek 18 nařizuje členským státům WHO, aby „posílily víceodvětvové, koordinované, interoperabilní a integrované systémy dohledu, což je tzv. program „One health“ (Jedno zdraví). Jedno zdraví je systém, který se WHO snaží rozšiřovat od pandemie Covid. Využívá vazeb mezi „zdravím lidí, zvířat a ekosystémů k vytvoření nových metod dozoru a kontroly nemocí“.

Více jste si o programu One health a jeho dalekosáhlých důsledcích mohli přečíst zde.

Článek 11 nařizuje členským státům, aby posílily své funkce dozoru pro „vyšetřování a kontrolu epidemií prostřednictvím interoperabilních systémů včasného varování.“

Rovněž vyzývá členské státy, aby „vytvořily globální, regionální a národní kolaborativní genomické sítě, které se věnují epidemiologickému genomickému dozoru a globálnímu sdílení nově se objevujících patogenů s pandemickým potenciálem“.

Kromě udělení nových dohledových pravomocí WHO smlouva také ještě víc posiluje svoji moc a kontrolu nad širokou škálou mezinárodní zdravotnické práce tím, že vyžaduje, aby byla nevolená globální zdravotnická agentura uznána jako „řídící a koordinační orgán pro mezinárodní zdravotnickou práci, v prevenci pandemií, připravenosti, reakci a obnově zdravotnických systémů a při svolávání a vytváření vědeckých důkazů, a obecněji podpora mnohostranné spolupráce v oblasti globální správy zdraví.“

Kopii nultého návrhu této mezinárodní pandemické smlouvy najdete zde (anglicky).

INB WHO se znovu sejde od 3. do 6. dubna, aby pokračovala v diskusi o smlouvě. Plánuje předložit smlouvu Světovému zdravotnickému shromáždění  rozhodovacímu orgánu WHO – v květnu a dokončit smlouvu do května 2024, kdy by měla být oficiálně schválena.

Zatímco odpor proti smlouvě roste, mnoho členských států WHO je stále odhodláno smlouvu dodržovat.

Pokud bude smlouva dokončena, bude přijata prostřednictvím mezinárodního legislativního procesu podle článku 19 Ústavy WHO. Na rozdíl od vnitrostátních zákonů, kde volení představitelé hlasují o zákonech, které se vztahují na jejich zemi, tento zákonodárný proces zahrnuje většinou nevolené diplomaty, kteří hlasují o smlouvě.

Toto uchvácení dohledové moci WHO následuje poté, co WHO tlačí na výrazné rozšíření svých dohledových pravomocí prostřednictvím navrhovaných změn Mezinárodních zdravotnických předpisů (2005).

Tyto pozměňovací návrhy říkají členským státům, aby vybudovaly „kolaborativní sledovací sítě“ a obsahovaly plány na globální očkovací pasy. WHO uspořádala schůzku o těchto navrhovaných změnách minulý týden a naplánovala další dubnové zasedání, aby pokračovala v diskusi o změnách.

A sledováním to nekončí. Nevolená zdravotnická agentura chce také zvýšit vliv na zacílení „dezinformací“ prostřednictvím pandemické smlouvy a navrhovaných změn Mezinárodních zdravotnických předpisů (MZP).

WHO dělá tento tlak, přestože důkazy nadále ospravedlňují ty, kteří byli cenzurováni Big Tech za sdílení obsahu o vakcíně Covid, která nebrání přenosu jak zprvu tvrdila i WHO a teorii úniku z laboratoře. Většina těchto údajných „dezinformací“ se postupně ukazuje jako pravda.

A informace, které šířila WHO a poté i mainstream, se ukazují být jasnými dezinformacemi…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “WHO se přibližuje k rozšíření svých dohledových pravomocí prostřednictvím mezinárodní „pandemické smlouvy“

  1. dokud se WHO nezruší pořad budou do lidského zdraví štourat s tím jednotným zdravím at jdou do řítě nic jako jednotné zdraví neexistuje máme několik krevních skupin rozdílnou imunitu někdo lepši někdo horší s tím dohledem už dlouho to přeháněji já nepotřebuji politika aby takovou hovadinu schvalil nikdo politikum o tomhle žádné pravomoce nedal a ani se o ničem takovém nikde nemluví každý kdo tohle schvali by měl byt odsouzen za zločiny proti lidem zasloužili by si Gilotinu a setnout hlavu

  2. WHO nikdy neměla, nemá ani nemůže mít pravomoc nad národními státy i když se o to snaží, tak jako se prezentuje a snaží WEF, EU, agenda 2030 atd. Víme?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout