Švýcarsko: Většina světových lídrů na summitu přiznala, že genové injekce jsou jedy, hra je u konce (video)

Švýcarsko: Většina světových lídrů na summitu přiznala, že genové injekce jsou jedy, hra je u konce (video)

Zatímco náš mainstream stále doporučuje pátou dávku, zdá se, že lídři nejen evropských zemí již moc dobře ví, jaké jedy byly lidem mnohdy pod hrozbami vnucovány.

Na nedávném summitu lídrů ve Švýcarsku se v pozadí všech jednání narazilo také na téma genových injekcí.

John Mappin, majitel hotelu Camelot Castle, je ve švýcarském Gstaadu, kde se během minulého týdne osobně setkával s lídry z Evropy a celého světa. Některá z těchto setkání byla „mimořádná,“ řekl.

„Téměř každý si zde uvědomuje, že injekce podávané lidem v různých zemích jsou smrtící a zmrzačily miliony lidí. Lidé jsou zde velmi znepokojeni, že jejich příbuzní byli otráveni,“ řekl Mappin.

„Očkovaným osobám, se kterými jsem mluvil, je velmi líto, že se dostaly k této jedovaté směsi,“ říká. Big Pharma přesvědčila mnoho milionů lidí, aby si tento přípravek dali do těla.

„Příliv se obrátil,“ zdůrazňuje Mappin. „Lidé nevěří médiím. Ve Švýcarsku se o tom neustále mluví.“

Lidem, kteří vždy věděli, že injekce jsou jedovaté, říká: „Ukázalo se, že máte pravdu. Jsou skutečně jedovaté. Jsou skutečně smrtící. Musí být okamžitě staženy z trhu.“

Očkovaným radí detoxikovat své tělo. „Má to cenu.“

Mappin byl na twitteru podpořen například australským poslancem Craigem Kellym. „Hra skutečně skončila.“ Dodává, že za jeden z největších omylů v historii lidstva mohou politici a média.

Další podpora přišla od dr. Thomase Bindera, který v diskuzi na Twitteru prohlásil: Jediná 100% účinná a bezpečná prevence před další plandemií je okamžité rozbití WHO na tisíc kousků!!

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Švýcarsko: Většina světových lídrů na summitu přiznala, že genové injekce jsou jedy, hra je u konce (video)

  1. v ČR dosud mají občane v piči na lehátku a voli ty co tyhle jedy podporuji v ČR je uplně jedno kdo bude u moci jestli pětidemolice nebo Milovnik Billa Gatese Babiš asi tu musi vymřit milion lidi aby se snad začli probouzet

  2. Ethan Huff: Otrávená krev: Krevní banka říká, že 80% zásob krve je kontaminováno hrotovými proteiny z vakcín.
    Jediná spravedlnost, všem kdo kupovali, a povinně a dobrovolně nutili si vzít genovou vakcínu, zabavit majetky a před vojenský soud s nimi. ZRUŠIT společnost PFIZER.

  3. Tyto jedy na depopulaci zbytecnych jedliku cekaly na to spravne nacasovani aplikace! Nyni je jejich hra u konce! Ptam se jakou dalsi lez vymysli kdyz jim nejak ta vakcinace a to globalni oteplovani moc nejde! Verim ze jim tyto lzi o lehkem prubehu jak propagoval agent Bures Babis BUDES MIT LEHKY PRUBEH A NEZEMRES!!! lide nezerou! Globalni oteplovani dalsi lez!!! Ted uz opravdu chybi jen ti mimozemstane! A samozrejme vzbudit predevsim strach! A na tom strachu jsou ty lzi postavene! ONI to moc dobre vedi a takto tim strachem manipuluji cele masy lidi! A ted dame tu o Smolickovi!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout