Africký obohacovač řádil v německém supermarketu (video)

Africký obohacovač řádil v německém supermarketu (video)

A máme zde dalšího z předlouhé řady pravděpodobně psychicky nemocných jedinců, kteří obohacují Evropu. Německo je již na podobné zážitky zvyklé, nicméně původní obyvatelstvo si jistě podobné obohacování přeje, protože to dává najevo v každých dalších volbách..

Supermarket Lidl na August-Bebel-Straße ve Fürstenwalde se nachází hned vedle policejní stanice. Právě tam začal řádil mladý Afričan. Policie byla rychle na místě, ale dvacetiletému muži se přesto podařilo zničit polovinu prodejny.

Zaměstnanci a odvážní zákazníci se snažili muže uklidnit, ale nakonec byli bezmocní tváří v tvář vzteklému obohacovači. Vzpouru ukončila až policie. O několik dní dříve muž již podobně řádil v Beeskowě a Frankfurtu nad Odrou, ale soudce ho propustil. Nyní udeřil ve Fürstenwalde.

20letý muž byl vzat do policejní vazby. Jak to s ním bude pokračovat, je nyní v soudním rozhodnutí. Podle dosavadních zvyklostí je již však nejspíš opět na svobodě, aby mohl ve svém multikulturním obohacování pokračovat…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Africký obohacovač řádil v německém supermarketu (video)

  1. Takových tam mají celé tlupy. Občané rádi sázejí Lotynku. Tak zcela morbidne čekají., kdy si je nějaký obohacovac vylosuje. A to si dobrovolně zvolili. Přejme jim tu hru až do jejího hořkého konce. Na svazáky taky dojde… 😂😊👎👎👎🤞

  2. Je to prezentace toho co vše si mohou dovolit bez trestu a je to nic oproti tomu jak ubližují ženám. Až bych řekla že je to domluvený a nahraný ať pracující lid vidí že nic nezmůže . Kde je posraná ochranka?

  3. Kocka se chova jako kocka, pes se chova jako pes, proc se lide divi, ze se “cernoch” chova jako “cernoch”? Za pouziti “N” slova jsem uz na Youtube zablokovan.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout