Ron DeSantis oznámil, že na Floridě schválí zákon, který bude zakazovat zavedení digitální měny (CBDC)

Ron DeSantis oznámil, že na Floridě schválí zákon, který bude zakazovat zavedení digitální měny (CBDC)

Florida se v mnohém zcela příčí globalistickým plánům. To jsme mohli vidět již za covidismu, kdy byla jediným ostrůvkem svobody bez roušek, lockdownů, povinného očkování a covid pasů, ale v souvislosti s dobou covidovou přišla Florida  i se žalobou podanou na výrobce škodlivých genových injekcí.

Ovšem to není zdaleka jediný případ, kdy jde tamní guvernér zcela proti systému. Již dříve DeSantis oznámil, že Florida se distancuje od jakékoli spolupráce s WEF, ale také se vymezil proti WHO a pandemické smlouvě.

Další oblastí, kde jde zcela proti systému, jsou šílené Bidenovy genderové a LGBTQI zákony, jako je například možnost účasti mužů v ženských sportech nebo změna pohlaví u dětí. Podobné a mnohé další úchylnosti jsou na Floridě zakázány.

Florida se také přidala k Texasu s importem migrantů do demokratických bašt jako je Washington, New York či Chicago.

DeSantis také nepodporuje další dodávání zbraní na Ukrajinu a pokračující podporu této války, na což ovšem nemá jako guvernér žádný vliv.

Ovšem nač zřejmě vliv mít může, je měnová politika jeho státu, neboť nyní chce zákonem zakázat CBDC na území Floridy.

Žádné digitální účty, žádné zrušení hotovosti. Floridský guvernér Ron DeSantis oznámil plány na zákaz zavádění digitálních centrálních bank. Některé další státy USA zjevně chtějí následovat jeho příkladu.

Floridský guvernér Ron DeSantis oznámil plány na zavedení legislativy zakazující používání digitálních měn centrálních bank, známých jako CDBC. Cílem zákazu je ztížit sledování osobních financí občanů, uvedl v oficiálním projevu.

Republikán uvedl jako příklad incidenty v Kanadě v lednu a únoru loňského roku. V té době byly některým protestujícím proti covidové diktatuře zablokovány bankovní účty.

„Úsilí Bidenovy administrativy směřuje ke sledování a kontrole,“ řekl. „Florida nepřijme politiku, která ohrožuje osobní ekonomickou svobodu a bezpečnost.

Na rozdíl od kryptoměn a hotovosti je centralizovaná digitální měna přímo kontrolována vládou a vydávána spotřebitelům. CDBC je o monitorování Američanů a kontrole jejich chování. Americká vláda v posledních čtyřech až pěti letech ukázala, že je ochotna tuto moc využít.“

DeSantis také oznámil spolupráci s dalšími státy. Už mluvil s guvernérem Texasu Gregem Abbottem, který měl zřejmě podobné plány. Republikánský guvernér zároveň vyzval další státy, aby se k nim připojily. Jde o to postavit se proti „šíření woke ideologie do finančního sektoru a každodenního amerického života.“

 

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Ron DeSantis oznámil, že na Floridě schválí zákon, který bude zakazovat zavedení digitální měny (CBDC)

  1. DeSantis, bravo. Snad to nebude blábol a opatření provede hned. Získá cenné body do příštích voleb. Bude těžká volba, Trump nebo DeSantis, pro „demokraty“ oba těžce nepřijatelní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout