Organizace Clintonových a Rockefellerova nadace oznamují zřízení bizarního fondu (video)

Organizace Clintonových a Rockefellerova nadace oznamují zřízení bizarního fondu (video)

Zásadním cílem spojení těchto zločineckých rodin je urychlené plnění cílů Agendy 2030, s čímž se ostatně ani nijak netají. A není divu, že si dali za cíl prosadit zejména v rozvojovém světě, kde je větší odpor než ve světě západním, dvě hlavní agendy: klimatický podvod a digitální diktaturu…

Organizace Billa a Hillary Clintonových se spojila s Rockefeller Foundation, aby propagovala digitální peníze a bojovala proti „změně klimatu“.

Poněkud strhaně vyhlížející Hillary Clintonová oznámila v Indii první fond pro „klimatickou odolnost“ na světě. V tomto fondu bude 50 milionů dolarů, které použijí ženy na řešení globálního oteplování.

Podle Clintonové činí fond ženy odolné vůči účinkům klimatických změn, jako je extrémní horko. Ano, opravdu. Přesně s tím přijela Clontonová do Indie, kde nedávno zažili rekordně studenou zimu…

Do fondu přispívá i Rada pro inkluzivní kapitalismus, která zaměstnává Lynn Forester de Rothschild jako poradkyni.

Uniklé e-maily dříve ukázaly, že Clintonová je dobrou přítelkyní bohaté bankéřské rodiny. E-mailová výměna mezi Hillary Clintonovou a Lady de Rothschild zahrnuje: „Jsi nejlepší“, „Dobrou noc“, „Jsem tvoje věrná milující společnice“ a „Mnoho lásky.“

Nejbizarnější e-mailová výměna pochází z období, kdy byla Clintonová ještě ministryní zahraničí. V e-mailech Clintonová říká  Rothschildové,  že musela přivézt Tonyho Blaira do Izraele kvůli mírovým jednáním na Blízkém východě.

Blair ve skutečnosti plánoval jet do Aspenu v Coloradu s Rothschildy, ale přesto přijal pozvání Clintonové. Hillary pak napsala: „Doufám, že mi rozumíš. Dej mi vědět, co ti dlužím.“ E-maily jasně ukazují, jaká je ve skutečnosti rovnováha sil.

Mezitím centrální banky pracují na digitální programovatelné měně centrální banky (CBDC), digitálních penězích, nad kterými mají plnou kontrolu a které by měly „snížit uhlíkovou stopu.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.6]

4 thoughts on “Organizace Clintonových a Rockefellerova nadace oznamují zřízení bizarního fondu (video)

  1. všechno se to hýbe k lepšímu, ale i u nás jsou v mainstrýmech blázni, kteří šíří v těchto dnech jak to bude nádherné až nebudou papírové peníze a všechno budou ovládat banky s pomocí digitálních ( rozumněj zotročujících všude kontrolovaných ) peněz a přitom si neuvědomují zaprodanci, že se otroctví bude týkat i jich samotných a jejich dětí. Co by ale přece za pár korun neudělali.

  2. ta ježibaba na obrázku snad není ani Hillary. Nikdy nebyla hezká a ani chytrá, ale jezdit do studené Indie vykládat o ohřáté planetě v tuhle dobu může opravdu jenom mentální retard.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout