V New Yorku pojmenovali ulici po černém muslimovi, který prohlásil, že běloši jsou podlidé, kteří musí být vyhlazeni

V New Yorku pojmenovali ulici po černém muslimovi, který prohlásil, že běloši jsou podlidé, kteří musí být vyhlazeni

Pokroková americká města se dávno prosazováním protibělošského rasismu nijak netají. Na školách se ve většině států USA vyučuje kritická rasová teorie, podle níž je běloch zlý utiskovatel. A to bez rozdílu, již sama bílá kůže je podle této teorie stigmatem zlého rasisty.

Protibělošský rasismus je natolik podporovaným, že jsou uctíváni i ti, kdo ho razili v minulosti. Černí rasisté jsou tak dnes v kurzu a jsou uznáváni jako významné osobnosti. A to až takové, že se po nich může pojmenovat i ulice. A pokud je ona rasistická „osobnost“ nejen černoch, ale dokonce i muslim, pak je to jen další velké plus…

Vůdce Národa islámu Elijah Muhammad vedl rasistické hnutí, které věřilo, že bílí lidé jsou podlidé, kteří by měli být odsouzeni k vyhlazení. Jeho nástupce ve funkci vůdce původního teologického hnutí, Louis Farrakhan, je jedním z nejznámějších rasistů v zemi.

Stejné město, které strhlo slavnou sochu Theodora Roosevelta před muzeem, které pomáhal zakládat, protože byl „kontroverzní,“ se právě rozhodlo pojmenovat ulici po Muhammadovi.

Newyorská městská rada ve čtvrtek schválila plán pojmenovat harlemskou ulici na počest Elijaha Muhammada, kontroverzního zesnulého vůdce Národa islámu.
Návrh pojmenovat křižovatku ulic W. 127th St. a Malcolm X Boulevard jako „Nejčestnější cesta Elijaha Muhammada“ se ukázal jako nejspornější prvek návrhu zákona Rady, který byl vypracován k označování čestných jmen na 129 veřejných prostranstvích ve městě.

Muhammad, náboženský vůdce v Chicagu, který popsal bílé lidi jako „ďábly“, je některými Američany považován za inspirativní postavu pro jeho práci bojující za posílení postavení černochů. Kritici ho však považují za hlas rasismu a antisemitismu.

Pokud neschvalujete ulici pojmenovanou po rasistovi, tak jste rasista.

Radní Kristin Richardson Jordanová, krajně levicová harlemská demokratka, která navrhla pojmenování ulice po Muhammadovi, uvedla, že tato pocta je „velmi opožděná“.

„Ve skutečnosti není v pořádku vymazat černošské vůdce, kteří se nelíbí bílým lidem,“ řekla Jordanová svým kolegům během hlasování v radě. „Hlasuji pro ulici Elijaha Muhammada.“

Národ islámu měl také tajný pakt s KKK. A ne tak tajný s nacisty.

V roce 1961 se Elijah Muhammad, zakladatel černošského  Národa islámu, setkal s vůdci Ku Klux Klanu v Magnolia Hall v Atlantě. Ačkoli měli různé představy o barvě kůže panské rasy, sdíleli víru, že černí a bílí by měli zůstat odděleni.

Následující rok Muhammad pozval šéfa americké nacistické strany George Lincolna Rockwella, aby promluvil na národním sjezdu v Chicagu, přestože Rockwell často nazýval černochy „nejnižší spodinou lidstva.“

Po boku tuctu úderných jednotek v páskách se svastikou řekl Rockwell publiku 5 000 stoupenců Národa islámu, že je „hrdý na to, že zde stojí před černými muži. … Elijah Muhammad je Adolf Hitler černého muže.“

Demokratům nic z toho však nevadí, proto se ulice bude jmenovat po tomto rasistovi, který si pyšně nesl přezdívku černý Adolf Hitler.

Jak někdo poukázal, ulice, která bude podle Mohameda pojmenována, se protíná s bulvárem Malcolma X., kterého Mohamed zabil.

V New Yorku není místo pro Roosevelta, ale právě byl rozvinut červený koberec pro tuto černou rasistickou špínu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

8 thoughts on “V New Yorku pojmenovali ulici po černém muslimovi, který prohlásil, že běloši jsou podlidé, kteří musí být vyhlazeni

  1. protibělošsky rasismus a islamizace nakonec skutečně povede k válce o tom je rozhodnuto už dávno od Alberta Pika přes všechny politiky v cele EU a USA Kalergiho ideologie je nakonec blbost ž s toho duvodu že pokud bychom jeho ideologii chtěli prosadit tak by neměli prosazovat protibělošsky rasismus ale mišeni ras pokud se bude podporovat politika a ideologie zaměrně vytvořena k vyhlazovani jine rasy tak nemuže byt řeč o vzniku světle hněde rasi a nedej bože do toho ještě tahat islám s jejich právem šaría hold Kalergi nevěděl jak moc nás černí nenávidi a zřejmě nikdy nečetl korán a co je právo šaría žádné mišeni ras nebude ale válka a masivni depopulace skrze válku

  2. Upřímně se mně nechce věřit tomu, že by svět byl tak zvrácený jak se píše v úvodníku. Možná bychom měli více přemýšlet o pravdivosti psaných zpráv. Pokud by to byla pravda, potom jsou US v totální mentální žumpě.

  3. Podobné extrémistické názory určite zdieľajú so svojimi vzormi aj najznámejší americkí športoví konvertiti Kareem Abdul-Jabbar a Muhammad Ali… Aj v súčasnej NBA hrá veľa čiernych moslimov.

  4. nakonec se válka povede a bude to z náboženských rasových a kulturnich rozdilu kdy evropane a muslimové spolu nedokažou soužit prostě jde o střet civilizaci Samule Huntington zatim co Evropa si užije válku s muslimy v americe bude rasova válka v tom si mužeme byt jisti

  5. Pokiaľ viem, kedysi veľmi úspešná speváčka Janet Jackson konvertovala na islam , nevychádza von bez hidžábu a už dávno skončila kariéru. Jej náboženstvo sa s populárnou hudbou naozaj nezlučuje, jedinú výnimku tvorí snáď iba hip-hop.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout