Velká Británie: Zatímco muslimští invazisté si stěžují na jídlo v luxusních hotelích, britští bezdomovci hladoví na ulici

Velká Británie: Zatímco muslimští invazisté si stěžují na jídlo v luxusních hotelích, britští bezdomovci hladoví na ulici

Nejen ve Velké Británii, ale i v některých dalších evropských zemích mají při zajištění ubytování přednost cizinci před původním obyvatelstvem. Zatímco tedy v ulicích je stále více bezdomovců, jejichž předkové zemi budovali, v luxusních hotelích si žijí na náklady daňových poplatníků ti, jejichž cílem je vyměnit obyvatelstvo země a zemi islamizovat.

Spojené království zaznamenalo v loňském roce rekordní invazi. To se odráží i na stále větším počtu hotelů, které přestávají sloužit původnímu účelu. Namísto vítání platících hostů tak tyto hotely vítají džihádisty, kteří za plnou penzi neplatí nic, neboť vše za ně zaplatí daňový poplatník.

V ceně je tak nejen ubytování zpravidla ve 2-3 lůžkových pokojích v 4 – 5* hotelu, ale i 3x denně halal strava. Jenže tato strava údajně neodpovídá požadavkům velmi náročných hostů. Nedávno si tak na podávané pokrmy stěžovali obyvatelé hotelu Dorchester s tím, že podávané jídlo údajně neodpovídá jak požadavkům na jeho přípravu, tak jejich vytříbené chuti.

Stále více naštvaných místních obyvatel tak protestuje proti ubytovávání džihádistů v situaci, kdy počty bezdomovců z řad původních obyvatel velmi rychle rostou. Bezdomovcům z řad původních obyvatel však – na rozdíl od invazních vojáků – nikdo nepomůže:

Ještě horší je, že když byl muslimskému ilegálovi,  jako je ten ve videu níže, odepřen azyl, bylo mu dovoleno volně se pohybovat, zatímco čekal na deportaci, což mu dalo příležitost znásilnit mladou dívku. Je tento obohacovač stále ubytován v jednom ze 4-hvězdičkových nebo 5-hvězdičkových hotelů, které používají k ubytování těchto muslimských ekonomických vyžírek?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Velká Británie: Zatímco muslimští invazisté si stěžují na jídlo v luxusních hotelích, britští bezdomovci hladoví na ulici

  1. Keby niektorý hotel napr. omylom podal moslimskému votrelcovi bravčové mäso alebo tortu obsahujúcu alkohol, celému jeho vedeniu by hrozila basa za „zločin z nenávisti“. Ale samotní moslimovia si môžu v UK robiť, čo sa im zachce, a málokedy dostanú spravodlivý trest…

  2. Vetsi potupu nosata neziskofkova squuadra mohla tezko vymyslet.

    Britove makaj a plati dane, zatimco invaziste ziji z jejich dani a znasilnuji jejich deti. Zmekcili Britove nesmi nosit ani nuz na nesbeobranu. Pistole jim sebrali prozirave uz v 97roce, takze dnes vetsina Britu ani strilet neumi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout