Sekvence messenger RNA jsou detekovány v krvi týdny po „očkování“ proti COVIDu

Sekvence messenger RNA jsou detekovány v krvi týdny po „očkování“ proti COVIDu

Na úvod upozorňuji, že se opět jedná o oficiální vědeckou studii, tedy nejde o žádnou konspirační teorii. Jde však o informaci, která byla známa již v roce 2020, kdy totéž tvrdili někteří skuteční odborníci, mimo jiné např. dr. Malone a dr. Yeadon.

Jenže v té době – ve snaze donutit co nejvíce lidí k aplikaci těchto experimentálních injekcí – byli oni i mnozí další za podobná prohlášení cenzurováni a dehonestováni…

Sekvence messenger RNA z vakcín COVID-19 od společností Pfizer a Moderna byly podle nové studie nalezeny v krvi několika lidí týdny po očkování.

Vědci v Dánsku analyzovali vzorky od očkovaných lidí a objevili částečné nebo dokonce úplné sekvence messenger RNA (mRNA) po očkování. Sekvence byly nalezeny až 28 dnů po vakcinaci, což je nejdelší období analyzované ve studii.

Výsledky znamenají, že mRNA, která se v lipidových nanočásticích dostává do těla, zůstává mnohem déle, než úřady ve Spojených státech a jinde připouštějí.

Americká centra pro kontrolu a prevenci nemocí například tvrdí, že mRNA je vyčištěna „během několika dní.“ The Infectious Diseases Society of America říká, že mRNA „je rychle metabolizována a eliminována prostřednictvím mechanismů buněčného zpracování.“

Henrik Westh, profesor klinické mikrobiologie na univerzitě v Kodani, a spoluautoři nové studie byli výsledky překvapeni.

„Překvapivě jsme našli fragmenty mRNA vakcíny COVID-19 až 28 dní po vakcinaci v krvi chronických pacientů s HCV očkovaných mRNA vakcínami od Pfizer-BioNTech a Moderna,“ píší.

Ve studii byly odebrány vzorky od 108 očkovaných lidí s chronickou hepatitidou C nebo HCV a analyzovány až 28 dní po očkování.

Deset vzorků, tj. 9,3 procenta, mělo částečné nebo úplné sekvence  mRNA.

Vakcíny dodávají mRNA v lipidových nanočásticích.

Vědci vysvětlili, že detekovaná mRNA byla pravděpodobně stále v nanočásticích, které se pomalu uvolňovaly z místa vpichu, buď přímo do krve, nebo prostřednictvím lymfatického systému. Bez nanočástic by byla mRNA rychle degradována.

Tvrdili, že nová data „v žádném případě nemění závěr, že obě mRNA vakcíny jsou bezpečné a účinné.“

Tento závěr je zkreslený a přehlíží, že pseudouridin, používaný k modifikaci RNA ve vakcínách, „významně mění stabilitu RNA,“ říká Dr. Robert Malone. Dokumenty uniklé v roce 2022 ukazují, že evropské regulační orgány vyjádřily obavy ohledně zkrácené a pozměněné RNA ve vakcínách.

Vědci také uvedli, že mRNA zbývající v krvi umožňuje prodlouženou produkci spike proteinu, což je výhoda pro trvalou imunitní odpověď u některých jedinců.

Pokud by to byla pravda, rovnalo by se to chronickému nízkoúrovňovému posilování, které by zvýšilo imunitní imprinting těla nebo se zaměřilo na zastaralé kmeny,  podle Malonea, který pomáhal vyvinout technologii mRNA.

Malone řekl, že potíže se specifickou identifikací mRNA z vakcín, zejména v průběhu času, znamenají, že v některých dalších vzorcích krve mohla být RNA z vakcín.

Westh, Pfizer a Moderna na žádost o komentář nereagovaly.

Práce byla publikována v Journal of Pathology, Microbiology, and Immunology. Zdroje financování nebyly zmíněny.

Studie na myších zjistily šíření mRNA mimo místo vpichu a lymfatické uzliny. Předchozí práce popisovaly detekci mRNA v zárodečných centrech lymfatických uzlin do 60 dnů po vakcinaci vakcínami Pfizer a Moderna. Další skupina výzkumníků detekovala mRNA z vakcín dva týdny po očkování. Studie na myších zjistily šíření mRNA mimo místo vpichu a lymfatické uzliny.

„Práce objasňuje, že opravdu nevíme, jak dlouho tato RNA přetrvává,“ řekl Malone. „Skutečným smyslem toho všeho je, že předpoklad, že nežádoucí příhody, ke kterým dojde po dvou až třech týdnech, nesouvisejí s drogou, je opět jednoznačně chybný.“

mRNA říká tělu, aby produkovalo spike protein, který má chránit lidi před COVID-19.

Odborníci vyjádřili obavy, že cirkulující spike protein je toxický a přispívá k myokarditidě, zánětu srdce způsobenému vakcínami a dalším nežádoucím příhodám po očkování.

„Spike protein způsobuje zánět, spike protein způsobuje krevní sraženiny, spike protein způsobuje amyloidní a prionová onemocnění a spike protein způsobuje všechna tato autoimunitní onemocnění,“ řekl Dr. Paul Marik, spoluzakladatel Front Line COVID-19 Critical Care Alliance. „Je to totální útok ze všech směrů a to je jen začátek toho, co spike dělá. Zdá se, že čím více spike proteinů máte, tím větší je zánět.“

V lednu američtí vědci oznámili, že u očkovaných lidí, kteří trpěli zánětem srdečního svalu, našli vysoké hladiny spike proteinů.

Před několika měsíci vědci z Colorada oznámili, že našli „téměř identické změny v genové expresi“ u lidí s myokarditidou po infekci COVID-19 nebo očkování, přičemž ke změnám došlo až 137 dní po infekci a 182 dní po očkování.

Řekli, že jsou zapotřebí další studie k definování úplného rozsahu molekulární patologie COVID-19 a poškození myokardu spojeného s mRNA vakcínou, včetně rozsahu a způsobu, jakým je zprostředkováno expozicí spike proteinu .

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Sekvence messenger RNA jsou detekovány v krvi týdny po „očkování“ proti COVIDu

  1. Zajímavé je, že když se vedou diskuse o vakcínách COVID 19 a o jejich vedlejších účincích Tak se mlví o nedopatření, chybách, nebo jako že se něco nepovedlo atd. Nikoho ani nenapadne zauvažovat o tom, že se jedná o záměr sledovat zlotřilé cíle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout